Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bide ben ediyim

Itiraf Mı Ediyorsunuz? Cesaretinize Hayranız.
ENGÜZELRANA

Mesaj gönderen ENGÜZELRANA »

SÜPER OLMAK BENBIM DI?ER ADIM AMA ILK ÖNCE YALNIŞLARIMIZI GÖRDÜ?ÜMÜZDE ÖZÜR DILEMESINI BILELIM KI BIZDENDE ÖZÜR DILENSIN YOKSA KIMSE TAKMAZ KALBIMIZI KIRAN KIRANA OLUR BEN DE BÖYLE OLMASINI ISTEMEM O YÜZDEN CNM :oops: :wink:
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

benım daha ıyı bı fıkrım var özur dıleyebılmek güzel tabı ama bıseyı soylerkende ıkı defa dusunup oyle soylersen ozur dılemene gerke kalmaz...bırı sana sacma sapan konusup arkasından da evety ya haklısın özur dılerım dıyınce hemencıcık affedermısın cınım... :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
ENGÜZELRANA

Mesaj gönderen ENGÜZELRANA »

demek ki böyle konuşarı pek bilkmiyoruz :!:
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

8) :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
murtaa_28
KARA LISTE
KARA LISTE

Mesaj gönderen murtaa_28 »

ben orada hıc bısey yapmadım sen banım ıtırafımda nasıl yorum yaptıysan ben de senın kınde yaptın cok mu kotu ozure gelın ce ben ozur dılen cek bısey yapmadım ben yorumumu yaptım sen buna saygı duyman gerek
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen sessiz_firtina »

arkadaslar burda murta arkadasımız haksız cunku konunun ayrıntısını bılmeden yorum yapmıs yorum yapmasınada bırsey demıyorum kendısınede yakısmayacak .............. yanı bu noktaları koymus argo yerıne gecen bence yanlıs bırsey yapmıs kanunsuz arkadasımızdan ozur dılemesı lazım

bırde ENGUZELRENA arkadasımızın bu kelımelerını kınıyorum hemde buyuk bır sıddetle :!: :!: :!: :!: :!: :!: aslında böyle bir kişiye yorum yapılmaz zaten
Kanunsuz iSTANBULLU
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen Kanunsuz iSTANBULLU »

bak rena kimse benim arkadasima ....... diyemez bu 1. murat bişeyi bilmiyor ..... yazior , bide kalkior , sanada yazik dior, murat kim ki bana yazik dior buda 2. egerki özür dilemezse murat , ben gidecem onun evinin önüne, olayida anlaticam , ondan sonra ben ona o noktalari teker teker , yumruk tekme aparkat dönen tekme aduket aryuket olarakdan güzel bir street fighter musabakasi yaparak göstericem aha buda 3.

HAKARET EDEMEZSINIZ KIRICI KONUSAMAZSINIZ, O KADAR...
Kanunsuz iSTANBULLU
Isındım Buraya
Isındım Buraya

bu arada bide rena hanim demişki böle bi kişiye yorum yapilmaz demiş, sende bilip bilmeden konusma bidaha, hakaret edemezsiniz, saygisizlik yapamazsiniz. ben size illa yorum yapinda demiyorum. ben bişey yazmişim oraya, itiraf bölümü diye, yorum yapin bölümü deil,

BIDI BIDI, diyorsun ki , herkes konu acabilir yorum yapabilir, o zaman şunuda yaz, hakaret edemezsiniz, saygisizlik yapamazsiniz bunuda tamammi canim kardesim ...
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

arkadaşlar özgür beyşin bunu yazmasına gerek yok bence bu insanın yapısında olan birşey ve ayrıca bunu sürekli dile getiriyor...
Resim ResimResim
Kanunsuz iSTANBULLU
Isındım Buraya
Isındım Buraya

....

“Itiraf Ediyorum” sayfasına dön