Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Gecmiyor zaman...

Aşk, sevgi ve duygusal konular hakkındaki paylaşımlarınızı buraya bekliyoruz.
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Gecmiyor zaman...

Mesaj gönderen deniz gözlü »

Gecmiyor zaman...
Oysa yanimdaysan nasil da doluyor bosluklari anlamsizliklarimin...
Yetiremiyoruz...Saniyeler,daki​ kalar,saatler ve gunler...
Nasil da akiyor.
Ama yoksun diye durdu simdi zaman.
Simdi sen girsen odaya...Sana sarilsam,sarilsam,sarilsam.Ve o anda dursa ya dunya...Neden sen yokken duruyor ya?
Yalniz kiyilarimda sessizce bekleyis gemilerimi yuzduruyorum...Az kaldi diyorum.Sabret diyorum icimdeki bekleyen asiga...Aci cekme o da seninle yoklugunda bile...
Ozlemek...
Ilk defa bu kadar sevdim ozlemeyi,ve ilk defa bu kadar nefret ettim ozlemekten.Yollara hic bu kadar sovmemisti yuregim,canim acimamisti kimsenin yoklugunda bu derece.Ve bekletemedi zaman bile beni boyle...Uzakliklar gercekten sevenleri ayiramiyormus ogrendik birlikte ama gozlerim her yerde seni ariyor.
Delirmeye bu derece yaklasmamistim ben "Deliyim ben" diye gezdigim hicbir animda.
Gurur!
Gurur da neyin nesi?Hayatimda en yakinimdakiler icin bile vazgecmemistim ben gururumdan.Simdi askima dair icinde gurur gecen tek duygum askimla gurur duymamdir herhalde...
Guven
Ne zaman ki cikageldin bana soru isaretlerimi gomdum ben.Endiselerim sana yonelik degildi.Guvensizlikler yuzdurdugum bireysel alanlarimin suyu cekildi.Simdi bir tek sana guveniyorum derinliklerde.Oysa tek kisiye guvenmek de hatadir belki de...Guvenim sana dair sadece...Benim guvenim sensin.Benim guvenim bu ask...Yasamak icin sebebimsin...
Hayat
Iste o sensin!Hayatimsin...
VE SEVMEK!!!
Oyle bir seylerin hosuna gitmesi degil bu.Sevmek nankorce olmaz oyle herkesin sandigi gibi...Gercek sevgi kosulsuz sevdiginde cikageliyor...Neden sevdigini bilmeden seviyorsun...
Ben seni bir seylere ragmen degil ben seni ragmensiz seviyorum. ...Ruhumsun cunku...Seninle sicak ve canliyim.Sensiz bir morga yakisiyor bu beden ve ucmaya varacak gibi her an bu ruh...
Ozluyorum...
Uyumak uzak kaliyor artik bana...Hem hicbir sey yapmiyor hem cok sey yapiyorum...Aldigim her nefesle seni yasiyorum ve seni ozluyorum...
Nasil oldu da anlamim oldun benim?
Ask anlamlandirmak midir anlamsizliklari?
Hadi gel artik...
Sarilayim sana
Opeyim
Gozlerinin en derininde kaybolup
Tebessumunle kendime doneyim...
Gel artik
Cunku bitmez bu ozlem
Ben seni,seninleyken de ozluyorum
Gel,
Seni seviyorum...
SENI SEVIYORUM!...
Kullanıcı avatarı