Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Sen, Kalbimin Ebedi Gardiyanı

Aşk, sevgi ve duygusal konular hakkındaki paylaşımlarınızı buraya bekliyoruz.
bu da geçer ya hu
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Sen, Kalbimin Ebedi Gardiyanı

Mesaj gönderen bu da geçer ya hu »

Sen, mazinin silik anılarında taptaze kalabilmiş , sen rüyalarımın yegane konusu,sen adı vefasızlık, sen sevmenin anlamını anlayamamış, sen unutmuş, sen hiç bir zaman unutulamamış, sen mahzun bakışlı sevgili,

Kurşun yaraları kapandı da bu bedende, o delici bakışlarının kalbime verdiği hasar ilk günkü gibi taze ilk günkü kadar acılı ve bu zavallı kalbim ilk günkü kadar sevdalı.

Yıllar geçti hemde sular seller gibi.Ama ben hala gezdiğimiz yerleri geziyor ilk karşılaştığımız yeri hac ziyareti yaparmışçasına ziyaret ediyor,senden birşeyler kalmış olmasını umut ediyorum.Ağaçlara yazdığın yazıları ,tahta masalar üzerinde çizdiğin kalpleri arıyorum. Şarkılar dinliyorum, sanki bizim için yazılmış o şahane eserleri her dinleyişimde seninle oluyorum.Ancak bu şekilde sensizliğe direniyor benim olmasanda yaşadığına şükrediyorum.

Sen yaşadığım küçük mutluluğun kaynağı,

Sen kalbimin ebedi gardiyanı,

Sen,benden habersiz bivefa sevdiğim,

Uzaklarda olsanda aldığım nefesim kadar yakınımda hep içimde olacaksın.Sana ellerimle dokunamasamda kalbim sen var oldukça senin için çarpacak son çarpışında da orada sen olacaksın.Sevmekten hiç vazgeçmedim ve vazgeçmeyeceğimde. “sevmekten kim usanır” şarkısı biterken “seni ben ellerin olsun diyemi sevdim” şarkısının başlaması ise bu aciz yaşantımın en güzel özeti olsa gerek.
[align=center][size=150][i][b]Suskunluğum Asaletimdendir
Her Lafa Verecek Cevabım Var
Ama Bir Lafa Bakarım Laf mı Diye
Birde Lafı Söyleyene Bakarım Adam mı Diye;)[/b][/i][/size][/align]
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Güzel paylaşım..
Resim ResimResim
bu da geçer ya hu
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen bu da geçer ya hu »

bu da geçer ya hu yazdı:Sen yaşadığım küçük mutluluğun kaynağı,

Sen kalbimin ebedi gardiyanı,

Sen,benden habersiz bivefa sevdiğim,

Uzaklarda olsanda aldığım nefesim kadar yakınımda hep içimde olacaksın.Sana ellerimle dokunamasamda kalbim sen var oldukça senin için çarpacak son çarpışında da orada sen olacaksın
[align=center][size=150][i][b]Suskunluğum Asaletimdendir
Her Lafa Verecek Cevabım Var
Ama Bir Lafa Bakarım Laf mı Diye
Birde Lafı Söyleyene Bakarım Adam mı Diye;)[/b][/i][/size][/align]

“Aşka Dair...” sayfasına dön