Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Hayat sesim...

Aşk, sevgi ve duygusal konular hakkındaki paylaşımlarınızı buraya bekliyoruz.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Hayat sesim...

Mesaj gönderen cr@zy »

Hayat sesim...Hayat kapılarını bir kapar bir açar ama neyi bekleyip neyi beklemediğine bağlı. Ben beklediğim gerçek sevgiliye bir açık kapı istiyorum. O kapıdaki sevgilimi hayal etmiyorum.

Kelimelerden tablom var.Suret çiziyorum sevgi boyutlu, saygı karakterli, mutluluk amaçlı, gelecek hesaplı, kalpten inançlı, hem dokunaklı hem karşılıklı, insan gibi değil tam anlamıyla insan, gerçek bir suret çiziyorum.

Aşk bu, nefessiz kalmaya razılığın sevgili adı!

Hayat, bir kapı açsa da kapadığında diğerini, her zaman taze ve olgun aşklar sunmuyor. Hele birinin kıymetini bilmeyip, kıymetsizliklere kapılmayagör!

Ey hayat; hayatımın aşkına tek kapı aç! Ordan giriş olsun çıkış olmasın lütfen. Acıyan yanlarıma, kanayan duygularıma merhamet, aldatanlara yalandan yalanla yaşayanlara inat beni bıraktığın yerdeyim. Kapının açılması anına kadar yaşlanmaya hatta ölümüme razıyım. Bilirim beni bu halde bırakıp, arkasında kalanı unutanlara benzemezsin. Yoksa nice olur halim?

Sustum seni dinliyorum hayat sesim!
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

cr@zy yazdı:Hayat, bir kapı açsa da kapadığında diğerini, her zaman taze ve olgun aşklar sunmuyor. Hele birinin kıymetini bilmeyip, kıymetsizliklere kapılmayagör!

Çok güzel paylaşım :arrow:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim

“Aşka Dair...” sayfasına dön