Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Trabzon Boztepe

Trabzon ilimizi tanıyalım, tanıtalım, öğrenelim
Kullanıcı avatarı
siyahbeyaz
KARA LISTE
KARA LISTE

Trabzon Boztepe

Mesaj gönderen siyahbeyaz »

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Trabzon'u tamamiyle görebilmek için Boztepe'ye doğru yürümek aynı zamanda tarihi konakları görmenizi sağlıyor. Boztepe/Mitrion (bıdıbıdı da yasak kelime) yani Mitrio'nun Dağı. Mitrio, Apollon'un Pontos'taki adıdır. Pontoslular, tanrıları Mitrio'nun adına burada bir sunak inşa etmişler ve dağa da onun adını vermişler. Roma döneminde de Mitrio saygın yerini korumuş, Hıristiyanlığın kabulüne kadar sunak orada kalmış.

Resim

Resim

Resim

Boztepe'den Trabzon'a bakmak ayrı bir zevk.
sen hiç fark etmeden kalp kırmadın m? merak edip vicdanına sormadın mı? ne yaptım ben sana bu kadar? nihayet bende bir anadan doğmadım mı?...
içimdeki çocuk
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen içimdeki çocuk »

benim güzel memleketim özledim valla ordaki güzel günlerimi tekrar hatırlamamı sağladın paylaştığın için teşekkürler...
yetinmeyi bilirmisin sana verdiği kadarıyla hayatın hoş bilsen de bilmesen de yara bere içinde bu yollardan geçeceksin...
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

geleceğin fotoğrafları... 2040 yılına ait :komik:

şaka bi yana bu fotoların bi çoğu ya da hepsi ilk kez burada yayınlanıyor zannedersem?

Çünkü sizin kareleriniz.. ????

Eğer öyleyse bu resimleri logolamanızı tavsiye ederim..

Resim

ellerine sağlık.. harika görüntüler..

“Trabzon” sayfasına dön