Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

iÇiMDE BiR Sıkıntı var...

Bugün Ne Oldu Da Canınız Sıkıldı? Paylaşmak Isterseniz, Sizi Dinlemeye Hazırız.
Kullanıcı avatarı
güneşsiz yarınım
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen güneşsiz yarınım »

benimde aynı iki aydır süren sıkıntılar devam ediyor...
içimde bir sıkıntı var git diyorum gitmiyor işte...
[b][i][size=150][align=center][color=#BF0000]"Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki, rahat edesin.” [/color][/align][/size][/i][/b][align=center][b][i]

[color=#008000]"Işimiz Allah'a kalmışsa,Olmuş bil.."
(Şems-i Tebrizi)[/color]

[color=#FF00BF]"Görelim Mevlam Neyler Neylerse Güzel Eyler "(Erzurumlu Ibrahim Hakkı)[/color]

[color=#FF80BF]"Bismillâh Her Hayrın Başıdır. "(Bediüzzaman )[/color]

[color=#00BF80]Nefsimize Agır Gelen Belkide Hakkımızda Hayırlı Olanıdır.[/color].[/i][/b][/align]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

aman takmaya değmez. her neye takıyorsan kafanı.. gerçi demekle olmuyor ama.. ne diyelim, sorunların nasıl düzelir, yok mu çaresi falan?
Kullanıcı avatarı
güneşsiz yarınım
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

BIDIBIDI yazdı:aman takmaya değmez. her neye takıyorsan kafanı.. gerçi demekle olmuyor ama.. ne diyelim, sorunların nasıl düzelir, yok mu çaresi falan?
Sizinde dediğiniz gibi demekle olmuyor..sorunlar düzel mi inanın bende bilmiyorum artık vazgectim kendimdem, ailemdem, sevdiklerimden herşeyi zamana bıraktım ama biliyorum ki zamanda çözüm olmayacak.. ah mı aldım bilmiyorum ama herseyin hayırlısı diyorum
[b][i][size=150][align=center][color=#BF0000]"Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki, rahat edesin.” [/color][/align][/size][/i][/b][align=center][b][i]

(Şems-i Tebrizi)[/color]

[color=#FF00BF]"Görelim Mevlam Neyler Neylerse Güzel Eyler "(Erzurumlu Ibrahim Hakkı)[/color]

[color=#00BF80]Nefsimize Agır Gelen Belkide Hakkımızda Hayırlı Olanıdır.[/color].[/i][/b][/align]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

ben de ah aldım galiba...
Kullanıcı avatarı
güneşsiz yarınım
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Rabbim yardımcımız olsun...

(Şems-i Tebrizi)[/color]

“Canımı Sıktılar” sayfasına dön