Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

PAPA SULTANAHMET ZIYARETI

Bugün Ne Oldu Da Canınız Sıkıldı? Paylaşmak Isterseniz, Sizi Dinlemeye Hazırız.
jasmine

PAPA SULTANAHMET ZIYARETI

Mesaj gönderen jasmine »

Olaya bakarmısınız; saygıdeğer papa sultanahmet camısıne gitmiş,içeri de ayakkabılarını çıkararak girmiş diye bizim medyamız bunu haber yapmış.
....ya bundan daha normal ne var ki camıye girmenin bir kuralı vardır ve her insan gibi oda onu yapmış.Camiye ayakkabıyla girmesi için bana tek bir sebep söyleyebilirmi bir kişi?
....yazık; böyle düşünceler içerisinde halimiz nice olur :(
....birde bazı vatandaşlar yorum yapmışlar(papnın TÜRKIYE ye gelmesi uğur getirirmiş ayrıca çok iyi reklammış) işte böyle olursa düşünceler bence biz hep dipte oluruz....
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Size Bu Konuda Katılıyorum... Fakat Konuyu Yanlış Bölümde Paylaşmışınız...Bu Konu Canınızı Sıktına GÖre Canımı Sıktılar Başlıgı Altındakı Foruma Taşındı....
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
jasmine

Mesaj gönderen jasmine »

yönlendirmeniz için teşekkürler...acemilik işte ne yaparsınız.
Tekrar teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

dediğiniz gibi herkesin zaten yapması gereken bir şey ve papa da bir din adamı olduğuna göre , bunları en iyi bilen, en dikkat etmesi gereken bir şahıs..

Abartı abartı abartı...

Fakat... bu noktada amalar ortaya çıkıyor, yapmayabilirdi de..

işte bu yüzden , normal bir davranış sergilediği için abartıldı :komik:
jasmine

Mesaj gönderen jasmine »

Haklısınız normal bir davranışta bulunduğu için böyle bir tepki gösterdi medyamız sanırım..bu da güzel tabiki medya neye nasıl tepki gösterceğini şaşırmış zaten...
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

eee... bende anlamıyorum, çoğu şeyin üstü kapatılırken, aylar önce, müslümanlığa hakaret etmiş önemli bir din mensubunun bu tavırlarını,

müslüman Türk medyasının böyle incelemesi....

anlam veremedim açıkcası efendim. Siyasi dengeler diyelim.. :roll:
jasmine

Mesaj gönderen jasmine »

inanın o konuda söylenebilecek kelimeler anlamını yitirir...böyle bir cürrette nasıl bulunmuş bu hakkı kendinde nasıl bulmuş çok şaşırtıcı..ama ben şuna inanıyorum bir gün hak gerçekten yerini bulucak.şu an herkes hangi tarafa bakıcağını şaşırmış durumda.allah herkesin sonunu hayır etsin inşallah.

“Canımı Sıktılar” sayfasına dön