Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Kalp kırıldı

Bugün Ne Oldu Da Canınız Sıkıldı? Paylaşmak Isterseniz, Sizi Dinlemeye Hazırız.
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

aslında sorun bizde sanıyoruz ama oturup düşündüğümde kendi doğrularımla karşıyı şuçluyoruz...
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

ßü$ßü$ yazdı:aslında sorun bizde sanıyoruz ama oturup düşündüğümde kendi doğrularımla karşıyı şuçluyoruz...
bir bakıma haklısın..kendi doğrularımızla.. Herkes kendi doğrusu ile kalp kırıyor..

Böyle sıkıntılı anlar,çoknadir geliyor ve bu anlarda insan bir sese ihtiyaç duyuyor...
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

BIDIBIDI yazdı:Böyle sıkıntılı anlar,çoknadir geliyor ve bu anlarda insan bir sese ihtiyaç duyuyor...
Resim ResimResim
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

BIDIBIDI yazdı:Böyle sıkıntılı anlar,çoknadir geliyor ve bu anlarda insan bir sese ihtiyaç duyuyor..
Kesinlikle...
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Başım öyle bir ağrıyor ki.. Anlatamam... Ama bugün ayaktayım...
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Adminim konu açmışsınız kalp kırıldı diye öyle gezerken okudum tesadüfen...
Yazmak istedim bugün benimde kalbimi kırdılar çok üzgünüm...
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Sizin gibi birinin kalbini kıranın kafası kırılsınhiç üzülmeyin bakın yanınızdayız efendim... :D
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

BIDIBIDI yazdı:Sizin gibi birinin kalbini kıranın kafası kırılsın

Valla adminim çok güzel söylemişsinizde zaten şuan beni affet diye yalvarmakla meşgul yeter bu kadar kıyamamm bennn

Canım o benim...:gözkırpma>
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Anlıyorum.. Bence de fazla üzerine gitmeyin canım.. Şunun şurasında, madem canınız.. Bilin ki onun canı da sizsiniz..

“Canımı Sıktılar” sayfasına dön