Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

patron fifi bugün canımı cok sıktı

Bugün Ne Oldu Da Canınız Sıkıldı? Paylaşmak Isterseniz, Sizi Dinlemeye Hazırız.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

patron fifi bugün canımı cok sıktı

Mesaj gönderen cr@zy »

arkadaşlar hepimiz tanıdık artık benim kankam denizindibi 'nin patronu fifiyi kadın akıllara zarar bişey insan bu kadarda yırtıcı can sıkıcı olmazki yanında olmadığım aynı havayı teneffüs etmeğim halde bile bugün inanılmaz derecede canımı sıktı nedir bu denizindibi'nin cektiği yaa offffffffff offfffffff

diceksinizki olan denizindibine oluyo sana noluyo sakın böle demeyin kadın kankama çemkiriyo kankam bana ben ona küsüyom o bana aramızı bozacak yaa yeterr
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

ahhh ahhh cr@zy canımsın, bi sen anlıyon halimi, bi bilsen bana neler çektiriyo, bıktım artık bıktım, hayattan bıktım :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

anlamammı yaa tabi anlarım benim başımdaki fifi de sensin o sana sen bana ayyy canım sıkıldı haa ben kime söyleyem takma kafaya boşver dicem ama takılmıcak bi kadında değil :gorgeous:

sinirden can sıkıntısından gülme krizine girdim off :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:

“Canımı Sıktılar” sayfasına dön