Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

DELIRDIM

Bugün Ne Oldu Da Canınız Sıkıldı? Paylaşmak Isterseniz, Sizi Dinlemeye Hazırız.
Kullanıcı avatarı
bukettttt
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

DELIRDIM

Mesaj gönderen bukettttt »

Ya zaten deliyim iyice deliriyorum site yöneticileri ben günde 30 dan fazla bu yazıyı görmekten bana gına geldi lütfen bununla ilgilenin oyun oynama zevkim işkenceye döndü rekorlarım bu yazıya takılıyor bende deliriyorum yazı bu merhabalar sitemiz şu anda çok yogun durumdadır bu yüzden bu sayfayı görmektesiniz ben artık bu yazıyı görmek istemiyorum :ağla: lütfen ilgilenin
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Merhabalar , yoğunluktan dolayı mesajınıza geç cevap verdiğimiz için kusura bakmayın..

Uyarınız için teşekkür ediyoruz ,

bukettttt yazdı: günde 30 dan fazla bu yazıyı görmekten bana gına geldi
sorununuzla ilgilenilecek ,
gerek görüldüğü zaman sizinle iletişime geçilecek ,
çözüm yolları üretilecek ,

daha eğlenceli daha sağlıklı bir ortam için alt yapı çalışmalarına hız verilecektir.

Saygılarımızla..
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Merhabalar bukettttt ,

sitemizle ilgili bu sorununuzla mesajınızı yazdığınız günden itibaren ilgilenilmeye başlanmıştır ,

son 2 haftadır yeni sistemimizin deneme çalışmaları yapıldı ,

şu anda hiçbir problem bulunmamaktadır , hatta ve hatta eskisinden daha iyi olduğunu siz de oyun galerimize girince göreceksiniz.. Hala deneme çalışmaları devam etmektedir..

Eksiklerimizi gidermeye , sorunlarımızı halletmeye yardımcı olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız..

Saygılarımızla...

“Canımı Sıktılar” sayfasına dön