Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

of of

Bugün Ne Oldu Da Canınız Sıkıldı? Paylaşmak Isterseniz, Sizi Dinlemeye Hazırız.
Kullanıcı avatarı
muhammet
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

of of

Mesaj gönderen muhammet »

arkadaşlar ben bu sene lise 2 ye geçtim sayısal bölümünü seçtim ama öse de fizik sorularından çok korkuyorum ama iş olacagına varır kimse öss den korkmasın diyorum :gözkırpma>
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

sayısal bölüm... umarım başarırsın.. fizik zor hakketten :D

dediğin gibi ,
muhammet yazdı:iş olacagına varır kimse öss den korkmasın diyorum
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

mrb.. bende sayısal bölümden mezunum ve fizik kurbanıyım ama benim tek hatam fiziğe karşı çok soğuk bakmam.klasik bir söz olacak ama eğer sevgiyle bakarsan ben bunu yaparım dersen sende yaparsın en mutlu olduğun anlarda fizik çalış,sakın canın istemediği zaman zorla çalışma ama canım istemiyor diye hiç çalışmamazlık yapma tabi ..genemi fizik dersen bu fizik peşini hiç bırakmaz söyleyim :)
biraz nasihat gibi oldu ama benim canım fizikten dolayı çok yandı :( :( onun için diyorum kusura bakma.. :oops:
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
sugababe

Mesaj gönderen sugababe »

ahh fizik vahh fizik.bak benim daha lise 1 den alttan dersim vardı.fizik tabiki...neyse lise 2 de tm(türkçe-matematik) bölümünü seçtim.(bu arada yine veremedim fiziği.)baktım bu yıl da 2-3 zayıf geldi dedim olmicak böyle.neyse lise 3 e geçtim.ama bölüm değiştirerek.bu sefer sözelciydim(sözele geçince bütün alttaki sayısal derslerin silinio.bir de sözelde hiçbir sayısal ders yok dediler bana)alttan derslerim tabiki silinmedi.ağlayarak matematik ve fizik çalıştığımı bilirim.sonuç = alttan dersim kalmadı(gerçi fiziği liseyi bitirdikten sonra verdim ama...) :D
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

lisedeyken fizik hocamla aram iiydi :D geçtim yani :mrgreen:
çok da güsel bi bayandı tam fizikçi yani :D

neyse ..fizik mizik korkutmasın arkadaşlar sizi
üniyi kazanın Allahın izniyle.. zaten korkutucu dersler göreceksiniz
fizik oyuncak gibi gelecek size
gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama
:melek: :mrgreen: :D
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

bence de fizikmiş matematikmiş hepsi hikaye.hepsi de çocuk oyuncağı.hiç korkmaya gerek yok.siz asıl üniversitede görün zor dersi.haa bide şunu yapmayın."ya su ünv. yi kazanayım gerisi kolay" demeyin.asıl iş orda başlıyor çünkü.
lisede öss de fizikten falan korkmayın.yapılması imkansız bişey gibi bakmayın hiçbir derse.bol bol soru çözmek çok faydalı bu arada.
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim
Kullanıcı avatarı
büşş
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen büşş »

ARKADAŞIM korktuğun başına geldi benim ablamda lise 2ye geçti şuan sayısal okuyor fizik geometri matematik en zorlarıdır sınıfta kalmamaya dikkat et belki kurtarma sınavı yaparlar çok iyi çalış 1 asla kulaklık takmıycan 2mesaj çekmiycen 3 bilgisayarda chat yok ders videoları ablama o kuralları koydular bak ne güzel takdir getiriyo çok dikkat et

BAŞARILAR

“Canımı Sıktılar” sayfasına dön