Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Rize'den köy manzaraları(3)

Rize ilimizi tanıyalım, tanıtalım, öğrenelim
jasmine

Rize'den köy manzaraları(3)

Mesaj gönderen jasmine »

Işte bu resimlerde yeşilin içine saklanmış köy evleri,dumanla sarılmış dağlar,yağmurun kokusunu hissettiren görüntüler.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

1. resimdeki evler çok değişik.. Bu tip evlere doğu anadolu bölgemizdeki, kayalıkların içinde ratlanırken,

Yeşilin yamaçlarında böyle güzel evlerde yaşama inanılmaz güzel bir duygu olsa gerek.

Fakat zannedersem orada toprak kaymaları yoğunmuş.. Bu evler epey riskte.

Paylaşımınız için teşekkürler.
jasmine

Mesaj gönderen jasmine »

teşekkürler bidibidi.Evet malesef ki toprak kaymaları son beş yıldır çok sık yaşanmakta.Buda havanın nemli ve yaz kış demeden yağmurlu olmasından kaynaklanıyo bence.ayrıca çok dik bir yerleşim yeri olması da cabası.
Ben bu resimlere ek olarak av görüntülerinin daha yakın çekilmiş resimlerinide paylaşmak istedim yalnız buna sistem izin vermedi.tam yarım saattır uğraşıyorum anlamış değilim açıkçası.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

bu paylaşımları yaparken, kendi sitemizin özelliği olan "eklenti gönderme" özelliğini kullanıyorsunuz.

bizimde elimizdeki kısıtlı imkanlar dolayısıyla, fazla bir alan sağlıyamıyoruz üyelerimize.

Paylaşımlarınızda kotayı aştığınız için bu uyarıyı alabiliyor olabilirsiniz.

Kotanızı profilinizden görüntülüyebilirsiniz.

Ayrıca, ekleyemediğiniz resimleriniz için, mesaj düzenleme kutusunun hemen altında bulunan

Mesajıma Resim Eklemek Istiyorum
Önizlemeli Resim Ekle (direk ekler) / Tam Boy Resim Ekle

tuşunu kullanmanızı tavsiye ederim.

“Rize” sayfasına dön