Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

CIMBOM ALEVI ÇABUK SÖNDÜ

Spor Dünyasından Aldıkları son dakika gelişmeleri , Maç skorları, transferleri, bu başlık altında...
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

CIMBOM ALEVI ÇABUK SÖNDÜ

Mesaj gönderen fatih.hat »

Ve karşılaşma başladı... Iki takıma da başarılar...

1. dakika: Lincoln orta alandan serbest vuruşu kullandı... Içeri gelen ortaya penaltı noktasında Kewell kafayı vurdu... Top Serdar'ın ellerinde kaldı...

2. dakika: Galatasaray maça hızlı başladı... Ümit sağ kanattan sıfıra kadar indi... Içeri çevirdi... Nonda'dan önce defan araya girdi...

3. dakika: Lincoln sağ kanatta topla buluştu... Içeri ortaladı... Serdar çıktı ve rahat bir şekilde topa sahip oldu...

5. dakika: Taner ceza alanının dışında topla buluştu... De Sanctis'in altıpas dışında olduğunu gördü... Aşırtma bir vuruş denedi ama De Sanctis gole izin vermedi...

7. dakika: Lincol sol köşeden korneri kullandı... Galatasaraylı oyunculardan önce Serdar çıktı ve topa sahip oldu...

12. dakika: Mehmet Topal'ın müdahalesinden sonra Murat ,Hacıoğlu yerde kaldı... Kocaelispor serbest vuruş kullanıyor... Ergün geldi... Sert vurdu... Top barajdan geri geliyor...

15. dakika: Ve Gooooooooooolllllll... Mehmet Topal ceza alanının dışında topla buluştu... Sol ayağıyla çok sert vurdu ve golü buldu... Galatasaray 1-0 öne geçiyor...

19. dakika: Kocaelispor çok hızlı çıktı... Agbetu bir anda De Sanctis ile karşı karşı kaldı ama De Sanctis tehlikeyi sezdi ve kalesinden çıkıp topu uzaklaştırdı...

22. dakika: Adem küçük bir sakatlık yaşıyor... Sağlık görevlileri Adem için sahada...

23. dakika: Ve Goooooolllllll..... Taner Gülleriiiiiiii.....Ceza alanına gelen ortayı De Sanctis yumrukladı... Dönen topa Taner çok sert vurdu ve top ağlarla buluştu...

31. dakika: Lincoln ceza alanının hemen önünde topla buluştu... Sol ayağıyla sert vurdu... Serdar topu çıkarıyor...

33. dakika: Kewell sağ kanattan içeri girdi... Ortayı yaptı... Serdar'da kaldı...

34. dakika: Ve Goooooolllllllllll... Murat Hacıoğluuuu...Agbetu ceza alanının dışında topla buluştu... Sol kanatta boştaki Murat'a ara pasını verdi... Kaleciyle karşı karşıya kalan Murat topu ağlara gönderdi... Şimdi skor 1-2

35. dakika: Sabri sağ kanattan içeri ortaladı... Ön direkte Nonda kafayı vurdu... Top az farkla dışarı çıktı...

39. dakika: Serdar Kulbilge göğüsüne aldığı müdahale sonrasında kısa süreli bir sakatlık yaşıyor...

43. dakika: Sabri sağ kanttan içeri ortaladı ama top auta çıkıyor...

44. dakika: Kewell sol kanattan içeri ortaladı... Serdar çıktı ve topa sahip oldu...

Ve Deniz Çoban ilk yarının son düdüğünü çaldı... Galatasaray 1-2 Kocaelispor...

Galatasaray'da Mehmet Güven'in yerine Barış, Ümit Karan'ın yerine de Arda Turan ikinci yarıda görev yapacak...

Ve ikinci 45 dakikalık bölüm başlıyor...

Sami Yen'de kar yağışı her geçen dakika şiddetini arttırıyor...

47. dakika: Sabri sağ kanattaki Kewell'i düşündü ama top çok hızlı...

48. dakika: Serdar Kulbilge ilk yarıda göğüsüne aldığı darbe nedeniyle kendini yere bıraktı... Oyuna devam edemeyeceğini kenara söyledi ve Serdar oyundan alınıyor... Yerine Kılıçarslan oyuna dahil oluyor...

51. dakika: Lincoln sağ kanattan ortaladı... Emre kafayı vurdu... Kılıçarslan elinden kaçırdı... Kewel istediği gibi vuramadı... Kılıçarslan ve Kewell aynı anda hareketlendiler... Top ağlarla buluştu ama Kewell'ın Kılıçarslan'a yaptığı müdahale faul...

54. dakika: Arda sol kanattan içeri girdi... Vurdu ama Kılıçarslan çeldi... Nonda rövaşata denerken Sadigov'un suratına vurdu ve Sadigov yerde kaldı... Sağlık görevlileri Sadigov için sahaya geliyorlar...

56. dakika: Sabri sağ kanattan ortaladı... Penaltı noktası üzerinde Kewell kafayı vurdu... Top yandan auta çıkıyor...

57. dakika: Lincoln ceza alanı içinde topla buluştu... Ayağı kaydı ama yinede vurdu... Top yandan auta çıktı...

60. dakika: Barış orta sahadan ceza alanınına doldurdu... Nonda kafayı vurdu... Top üstten auta çıktı...

63. dakika: Ve Goooooolllll... Taner Gülleriiiii...Ross sağ kanattan topu getirdi... Içerde boş olan Taner'e verdi ve Taner topu ağlarla buluşturdu...

64. dakika: Emre Güngör'ün yerine Baros oyunda...

67. dakika: Nonda çok uzaklardan vurdu... Kılıçarslan'ın müdahalesi ile top dışarı çıktı...

72. dakika: Ve Gooollll... Gooollll.... Cassio Lincolnnnn...Lincoln ceza alanı içinde topla buluştu... Kaleye çok sert vurdu ve top ağlarla buluştu...

75. dakika: Kewell sol kanattan ortaladı... Baros yükseldi ama vuramadı...

77. dakika: Sabri sağ kanattan içeri ortaladı... Içerde Servet kafayı vurdu.. Top farklı şekilde auta çıktı...

81. dakika: Nonda'nın ara pasında Baros çok güzel bir hareketle topu önüne aldı... Baros kaleyi gördü, vurdu... Top direğin dibinden auta çıktı...

83. dakika: Kocaelispor'da Agbetu'nun yerine Serdar oyuna dahil oluyor...

Servet ayağına aldığı müdahale sonrasında sakatlandı... Galatasaray 3 oyuncu değişikliği hakkkınıda kullandığı için oyuncu değiştiremiyor ve Galatasaray şu dakikalarda 10 kişi...

85. dakika: Ve Penaltı... Lincoln'ün içeri yaptığı ortaya Emrah eliyle müdahale etti ve penaltı... Baros geliyor vurdu ve Baros penaltıyı kaçırıyor...

N'Sumbu itirazlarından olayı sarı kart gördü...

88. dakika: Ve Gooolll... Goolll... Taner Gülleri...Kaçan penaltı sonrası Taner topla buluştu ve De Sanctis'in yanından topu ağlara gönderdi...

Sarı-kırmızılı tarftarların Sabri'ye ve Skibbe'ye tepkileri gittikçe artıyor...

92. dakika: Kılıçarslan yavaş hareketlerinden dolayı sarı kart gördü...
Maçın sonuna en az 5 dakika oynanmayan zaman ekleniyor...

95. dakika: Ve Goooolllll... Taner... Yine Taner...

Karşılaşma Kocaelispor'un 5-2'lik üstünlüğü ile sona erdi.
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

maçı izlemiş kadar olduk , sağol fatih :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

kaçmadım burdayım fatih bugün haber yüklemedim o yüzden bu macıda ekleyemedim sende maşallah birden bana karşı fb fanitiği oldun hayırlı olsunn..
bu maçıda izledim berbat oynadılar ve bu skoru hakettiler biz ne yenilgiler gördük yinede 1. sıraya gelmesini kupayı almasınıda bildik puanımız aynı iyi olan kazanırrr ....
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

şaka yaparım be teyzeee.hemen kızıyon ha.şaka yaptım şakaa.hadi barışak.hem ben ne anlarım mactan falan.ölesine seni kızdırmak için yaptım.
darılmadın dimi bana.teyzelerin bi tanesi :D :D :D :D :D
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim

“Spor Güncel” sayfasına dön