Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Fenerbahçe'ye şok mağlubiyet!

Spor Dünyasından Aldıkları son dakika gelişmeleri , Maç skorları, transferleri, bu başlık altında...
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Ligde 2 haftadır berabere kalan F.Bahçe, Olimpiyat Stadı'nda belalısına yenilip, 12 hafta sonra devrildi!

Maçı 9 kişi tamamlayan Istanbul Büyükşehir karşısında etkili olamayan, Olimpiyat Stadı'nın rüzgarlı havasında toparlanamayan Kanarya, iki ofsayt tartışmalı golle haftanın fırsatını kaybetti!
ISTANBUL BŞB 2-0 FENERBAHÇE

MAÇTAN ÖNEMLI DAKIKALAR

*DK 1: Maça Fenerbahçeli oyuncular başladı

*GOOL! Dakika 5, Büyükşehir Belediyespor Iskender'in golüyle Fenerbahçe karşısında 1 -0 öne geçiyor.

*12. dakika da Gökhan Süzen'in uzak mesafeden kullandığı serbest vuruş doğrudan dışarı gitti..

*17. dakika da soldan altı pasa doğru kullanılan serbest vutuşu Lugano kafasıyla kornere gönderdi.

*20. dakikaya girerken, Serhat şık bir hareketle rakibinden sıyrıldı ve kaleyi düşündü Önder'e çarpan top Carlos'ta kaldı..

*44. dakika da verilen faul kararına itiraz eden Mahmut, ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü ve ev sahibi ekip 10 kişi kaldı

*Ve ilk yarı sona erdi. Ilk yarıyı Istanbul Büyükşehir Belediyespor Fenerbahçe karşısında 1-0 önde kapattı
*Ve ikinci yarı başladı..

*47. dakika da Gökhan'ın pasıyla Iskender savunmanın arkasına sarktı, Emre son anda kayarak topu Volkan'a doğru gönderdi..

*Dakika 55, Emre'nin soldan kaçan Uğur Boral'a attığı pas biraz hızlı olunca, top auta gitti...

*Dakika 62, soldan süratle hareketlenen Roberto Carlos'un çaprazdan çektiği şut yandan auta çıktı..

*74. dakika da Fenerbahçe hızlı geldi.. Kendisi sahasından süratle hareketlenen Kazım'ın sağ kanada açtığı topu Semih tek pasta geriye çıkardı, Emre'nin vuruşu yandan auta gitti..

* 79. dakikada IBB farkı 2'ye çıkardı.. Soldan haretlenen Erman'ın içeriye çevirdiği topa Serhat ayak koydu, üst direğe çarpan topu iyi takip eden Tjikuzu topu köşeden ağlara gönderdi..

*85. dakika da Uğur Boral'dan seken topa Roberto Carlos çok sert vurdu, meşin yuvarlak bir hayli farkla üstten auta gitti..

* 90 +4'de Hakem Cüneyt Çakır Tjikuzu'yu doğrudan, Gökhan Gönül'ü de ikinci sarıdan oyundan attı..

*Ve maçın son düdüğü geldi.. Istanbul Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe'yi 2-0 mağlup etti..

ISTANBUL BŞB-FENERBAHÇE

STAT: Atatürk Olimpiyat
YAYIN: Lig TV
HAKEMLER:Cüneyt Çakır, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu

ISTANBUL BŞB: Mehmet Ali, Marcin, Mahmut, Barbosa, Gökhan, Efe, Serhat, Tjikuzu, Erman, Adriano, Iskender,
TEKNIK DIREKTÖR: Abdullah Avcı

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Önder, Lugano, Carlos, Deivid, Deniz, Emre, Vederson, Alex, Güiza
TEKNIK DIREKTÖR: Luis Aragones
fachmann'dan saygilar
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ay ne cok üzüldüüümmm anlatamammm :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Eminim crazy çok üzülmüştürsün bu gece uyuamamıştısın sabaha kadar üzüntüden :bidibidi_msn5:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

heyaa uyuyamadım valla yazıkk yazıkk aklıma bi ileti geldi

fenerli olup kahrından öleceğine sigara iç zehirden öl :bidibidi_msn11:

herzamanki gibi toplumsal msjımı veriyimde adminim kızmasın :bidibidi_msn5:

sigara sağlığa zararlıdır............
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Sigara iç zehrinde öl diyon bu nasıl toplumsal mesaj :bidibidi_msn5:

Ya crazy benimde aklıma ne geldi bilyonmu Fenere 4-1 kere maşallah :bidibidi_msn5:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

cr@zy.pl@yer yazdı:ay ne cok üzüldüüümmm anlatamammm :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
Bende cok üzülüyorum, su galatasaraylilarin ekmegine yag caliyor ya fenere cok kiziyorum, neyse ki durum o kadar da vahim degil, tek tesellim gecmiste galatasarayin cok daha kötü duruma düsmüs olmasi
fachmann'dan saygilar

“Spor Güncel” sayfasına dön