Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Deivid'den Aragones'e şok suçlama

Spor Dünyasından Aldıkları son dakika gelişmeleri , Maç skorları, transferleri, bu başlık altında...
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Gaziantepspor maçında oyundan alınmasına tepki gösteren Fenerbahçe'nin golcüsü Deivid çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Brezilyalı futbolcu, "Benim 90 dakikalık gücüm vardı. Ancak Aragones yürüyenleri sahada tutmayı tercih etti. Sahada benden daha kötü oynayanlar vardı" dedi. Deivid'in hangi futbolcuları kastettiği büyük merak konusu oldu.

Tercih çok yanlıştı

Alex'in ilk 11'e girmesiyle G.Antep maçında yeniden sağ kanada çekilen Deivid, oyundan alınmasına çok sinirlendi. Brezilyalı yıldızın teknik direktör Aragones'e tepki göstermesi gözlerden kaçmadı. Deivid daha sonra ise hareketinin doğru olmadığını belirterek, "Yine de ben çıkmamalıydım" dedi.

Kimleri kastetti

Kötü oynamadığını savunan Deivid de Souza şunları söyledi: "Elbette karar hocamızındır. Ancak 90 dakikayı, hem de üst düzey oynayarak çıkaracak gücüm vardı. Buna rağmen Aragones, fizik olarak düşmüş, yürümeye başlayanları sahada tuttu. Ben kazanma hırsı hep üst düzeyde olan biriyim. Hırsımdam böyle davrandım."

“Spor Güncel” sayfasına dön