Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Ya şimdi ya asla!

Spor Dünyasından Aldıkları son dakika gelişmeleri , Maç skorları, transferleri, bu başlık altında...
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Ya şimdi ya asla!

Mesaj gönderen Fachmann »

Ya şimdi ya asla!
Sarı-lacivertliler, Kayserispor yönetimine, "Mehmet'i şimdi istiyoruz. Eğer cevabınız 'Hayır' olursa bu konuyu kapatacağız ve bu futbolcu için bir daha size gelmeyeceğiz" mesajı verdi
Yabancı kontenjanı nedeniyle yerli yıldızlara yönelmek zorunda kalan F.Bahçe, Mehmet Topuz için bir kez daha harekete geçti ve Kayserispor'dan yıldız futbolcuyu istedi. Sarı-lacivertli yönetim, Kayserispor yöneticilerine "Biz Mehmet Topuz'u şimdi almak istiyoruz. Bunun için de imkanlar ölçüsünde gereken maddi fedakârlığı yapmaya hazırız. Fakat bu işin daha fazla uzamasını da istemiyoruz. Bu nedenle eğer 'hayır' derseniz Mehmet dosyasını tamamen kapatacağız ve bu futbolcu için bir daha sizinle görüşmeyeceğiz" dedi.

Kayserispor yönetimi ise bu kesin ve net ifadeler üzerine düşünmek için süre istedi. Sarı-kırmızılı yönetim, F.Bahçeli yöneticilere, "Biz Mehmet Topuz'u değerinin altında satmamaya kararlıyız. Yönetim olarak sizin son girişiminizi değerlendireceğiz; hocamızla da görüşelim, sonra size cevap veririz. Bize birkaç gün süre tanıyın" karşılığını verdi. Sözleşmesi 2010'da bitecek olan 25 yaşındaki Mehmet Topuz, daha önce F.Bahçe forması giymeye hazır olduğunu söylemişti. Mehmet Topuz'la G.Saray ve Beşiktaş da ilgilenmişti.

“Spor Güncel” sayfasına dön