Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Israilli Futbolcu: "Savaş Bitsin"

Spor Dünyasından Aldıkları son dakika gelişmeleri , Maç skorları, transferleri, bu başlık altında...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Israilli Futbolcu: "Savaş Bitsin"

Mesaj gönderen cr@zy »

Türkiye'de Forma Giyen Tek Israilli Olan Balili, Sivasspor - Denizlispor Maçında Sivaslı Taraftarın Yaptığı 'Kahrolsun Israil, Yaşasın Balili' Tezahüratına Hem Şaşırdığını Hem de Sevindiğini Söyledi.

TÜRKIYE’de forma giyen tek Israilli futbolcu Pini Felix Balili, Sivasspor- Denizlispor maçında Sivaslı taraftarın yaptığı ’Kahrolsun Israil, yaşasın Balili’ tezahüratına hem şaşırdığını hem de sevindiğini söyledi.
Balili, "Taraftarlarımıza bana kucak açtıkları ve sevdikleri için teşekkür ediyorum. Stadımızda Filistin bayrakları da açılmıştı. Ben Israilli olmama rağmen bu savaşa karşıyım ve bir an önce sona ermesini istiyorum. Filistin’de kimsenin ölmesini istemiyorum" dedi. Türkiye’de Israil aleyhine gösterilerin kendisini korkutup korkutmadığı sorusuna Balili, "Burada sevildiğimi biliyorum. Ama yine de bazen tedirginlik yaşıyorum. Bu olaylardan sonra bana telefonlar geldi ve dikkatli olmamı istediler. Ben bir futbolcuyum, burada olmaktan dolayı da çok mutluyum" dedi. Türk vatandaşlığı başvurusu yaptığını belirten Balili, "Kısa süre içerisinde başvurumun sonuçlanmasını bekliyorum. Türkiye’yi çok seviyorum " diye konuştu.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

aferin bak sevdim şimdi ben bu balili'yi :D
ResimResim
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

denizindibi yazdı:aferin bak sevdim şimdi ben bu balili'yi
aynen bi aferin de benden :arrow:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Spor Güncel” sayfasına dön