Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Yusuf Şimşek'ten ilk açıklama!

Spor Dünyasından Aldıkları son dakika gelişmeleri , Maç skorları, transferleri, bu başlık altında...
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Beşiktaş'ın yeni transferi Yusuf Şimşek, yaşına rağmen kendisine gelen tekliflerin iyi futbolcu olduğunu gösterdiğini, 'Yaşlı ve koşmuyor' diyenlere de kendisini sahada göstereceğini söyledi.

Yusuf, Beşiktaş'a gelmekten dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade ederek, "33-34 yaşlarında bana hala transfer teklifi geliyorsa bu benim iyi oyuncu olduğum anlamına gelir" dedi.

Siyah-beyazlı takımın yeni transferi, kendisine büyük değer veren Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri ile teknik direktör Mustafa Denizli'ye teşekkür ederek, "Benim için de inşallah hayırlı olacak. 'Yaşlı ve koşmuyor' diyenlere Yusuf'u bir kez daha gösterme fırsatı verdiler. 15 gün sonra ligin ilk maçında koşup koşmadığımı, işe yarayıp yaramadığımı sahada göstereceğim. Zaten bunu daha önceden gösterdim. 32-33 yaşında milli takıma seçildiğime göre bunu ispat ettim" diye konuştu.

Görevinin zor olduğunu bildiğini kaydeden Yusuf Şimşek, "Zorluktan dolayı daha çok efor sarf etmem lazım. Daha çok çalışacağım. Beşiktaş olarak bu işin altından kalkacağız" dedi.
"Şampiyonluk için geliyorum"

Yusuf, Beşiktaş'a şampiyonluk ve Fortis Türkiye Kupası'nı kaldırmak için geldiğini dile getirdi.

Beşiktaş'taki kariyeriyle ilgili hiçbir tedirginliğinin bulunmadığını vurgulayan tecrübeli oyuncu, Fenerbahçe forması altında daha önce yaşadığı Istanbul deneyimi konusunda ise "Istanbul'a daha önce 23-24 yaşlarında geldim. Artık futbol ve hayat tecrübem olgunlaştı. Tecrübe kazandım. Çok şey elde ettim" dedi.

“Spor Güncel” sayfasına dön