Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Bir maçta en fazla kaç kırmızı kart gösterilir?

Spor Dünyasından Aldıkları son dakika gelişmeleri , Maç skorları, transferleri, bu başlık altında...
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Ispanyada oynanan yerel bir maçta kırmızı kart enflasyonu yaşandı.
Cadiz vilayetindeki bölgesel birinci ligde Recreativo Linense ile Saladillo Algesiras arasındaki karşılaşmanın hakemi, her iki takım oyuncularına tam 19 kırmızı kart gösterdi. Linense’nin 1-0 üstün olduğu sırada iki oyuncu arasında çıkan kavga ve seyircilerin sahaya işgal etmesi üzerine maç yarıda kaldı.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

fenerin maçlarındada kırmızı kartı cok göstermek lazım ama nerdeeee öyle yürekli hakem :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Evet, özellikle galatasarayla oynarken, baska türlü yenemeyeceginden, 3 -4 kirmizi kartla fenerin hic sansi kalmaz ehheheheeheheheheheheheheheehehheehehehheheh
fachmann'dan saygilar
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Fachmann yazdı:Evet, özellikle galatasarayla oynarken, baska türlü yenemeyeceginden, 3 -4 kirmizi kartla fenerin hic sansi kalmaz ehheheheeheheheheheheheheheehehheehehehheheh

yahu fachmann sende varyaa hep durgun olduğum zamanlarda bana laf çarpıtıyonn ama dur sen heleeee görüşcezz senleee görüşcez :twisted: :twisted: :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

crazyplayer yazdı:
Fachmann yazdı:Evet, özellikle galatasarayla oynarken, baska türlü yenemeyeceginden, 3 -4 kirmizi kartla fenerin hic sansi kalmaz ehheheheeheheheheheheheheheehehheehehehheheh

yahu fachmann sende varyaa hep durgun olduğum zamanlarda bana laf çarpıtıyonn ama dur sen heleeee görüşcezz senleee görüşcez :twisted: :twisted: :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. :mrgreen: :tumble:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Spor Güncel” sayfasına dön