Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

essek

Yayımlayacağınız fıkralar diğer kategorilere uymuyorsa buradan paylaşabilirsiniz.
elissa
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

essek

Mesaj gönderen elissa »

adamin biri misafirlige gitmis neyse gece yatacakken evin sahibi sormus bizim odadami yatarsiniz yoksa bebegin odasindami. yoksa bos bir oda var ordami. adam dusunmus kari kocanin arasina girilmez bebek kucuk gurultu yaparsam uyanir en iyisi bos odada yatayim der. vegidip yatar. sabah olur adam elini yuzunu yikarken. arkasindan cok guzel bi genc kizin havlu uzattigini gorur. adam sorara. senin adin ne. bebek der kiz ya sizin adiniz essek kizim essek der... :lol2: :lol2:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

elissa yazdı:senin adin ne. bebek der kiz ya sizin adiniz essek kizim essek der...
eşşek... e yani... komikti..
elissa
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

sizin eve usta

Mesaj gönderen elissa »

adam berbere gider .ama berber cok kalabaliktir. adam sorar bana ne zaman sira gelir. berber 2 saat sonra gel . der ve adam cikar . 2 gun sonra gelir yine berber kalabalik bana ne zaman sira gelir beber. 1 saat sonra der. adam yine gider 4 gun sonra yine gelir . adam sorar. bana ne zaman sira gelir 1 saat sonra der. adam cikar berber ciragini cagirir bi takip et bu adam nereye gidiyo cirak geri doner berber sorar takip ettinmi evet usta nereye gidiyomus. SIZIN EVE USTA. :lol3:

“Diğer Fıkralar” sayfasına dön