Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

niye ben pastacı mıyım :D

Yayımlayacağınız fıkralar diğer kategorilere uymuyorsa buradan paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

niye ben pastacı mıyım :D

Mesaj gönderen CIVCIV »

Kadının biri kocasına:- Kocacım musluk damlatıyor tamir edermisin , diye sorar.Adam:- Banane ben musluk tamircisimiyim der.Kadın bi başka gün:- Kocacım salondaki priz çalışmıyor bakarmısın , der.Adam:- Banane ben elektikçimiyim derYine başka bi gün kadın: - Kocacım kapının biri kapanmaz oldu yaparmısın? der.Adamdan yine aynı cevap gel...ir:- Banane ben marangozmuyum.
Bikaç gün sonra adam akşam işten döner ve bir bakar musluk yapılmış priz çalışıyor kapıda kapanıyor. merak eder ve karısına sorar:- Kim yaptı bunları?* Karşı komuşumuz mithat bey.- Ama karıcım o şerefsiz , karşılıksız bişey yapmazki.* Tabi yapmaz. Bu işler karşılığında bana "ya bana pasta yaparsın yada benimle yatarsın " dedi zaten.
Adam tedirgin bi şekilde sorar:
- Tabi sen pasta yaptın demi karıcım?* Niye ben pastacımıyım? :lol2: :lol2: :lol2:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum

“Diğer Fıkralar” sayfasına dön