Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

AkıLLı kÖpek

Yayımlayacağınız fıkralar diğer kategorilere uymuyorsa buradan paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

AkıLLı kÖpek

Mesaj gönderen CIVCIV »

Büyükçe bir köpek ağzında bir torbayla kasap dükkanına girer. Ağzındaki torbayı yere bırakır, kasabın karşısına oturup bekler. “Bu da nesi?” der kasap, diğer muüşterilerine bakarak. “Herhalde et alacak” der birisi. Köpek de tasdik eder: “Hav!” Kasap, “Nasıl et istiyorsun bakalım, kıyma, kuşbaşı, biftek?” “Hav” diye keser köpek kasabın sözünü. “Peki ne kadar? Bir kilo, iki kilo?” Tekrar “Hav” sesi duyulur. Şaşıran kasap siparişi sarar ve torbaya yerleştirirken, etin parasının torbada olduğunu görür. Köpek dükkanı terk ederken kasap meraktan çatlayacağına köpeği takibe karar verir, dükkanı da yardımcısına emanet eder. Köpek bir kaç sokak ötede bir apartmana girer, üçüncü kata çıkar ve bir kapının önünde durarak pençesiyle kapıya vurmaya başlar. Kapıyı kızgın bir adam açar ve başlar köpeğe bağırmaya... Izlemede olan kasap ortaya çıkar ve adama; “Dur bir dakika!.. Ne yapıyorsun? Gördüğüm en akıllı köpek, ona niye bağırıyorsun?” Adam “Akıllı mı?..” der, ”... bu hafta üç oldu, anahtarını yanına almayı unutuyor.” :kararsız:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
selvıhannn
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen selvıhannn »

:lol2: :lol2: :lol2:
DUNYA BIR GUNDUR O DA BUGUNDUR
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

komikti.teşekkürler bizimle paylaştığın için.

“Diğer Fıkralar” sayfasına dön