Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Fanatik

Yayımlayacağınız fıkralar diğer kategorilere uymuyorsa buradan paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Fanatik

Mesaj gönderen denizindibi »

Hasta cimbomlu gerçektende hasta olur ölüm döşeğine düşer.

Her zaman maçlara gittiği fanatik arkadaşları ziyaretine gelirler.

Son defa görelim derler:" Allahın takdiri,elden birşey gelmez ama bir son istediğin varsa bari onu yerine getirelim."

O zaman beni Fener´e üye yapın!

Herkes birbirine bakar:"Yaav sen doğuştan Galatasaraylı değil misin? Ne yapıyorsun sen?''

Hasta cimbomlunun birden yüzü güler:"Ülen,bir Cimbomlu öleceğine bir Fenerli ölsün be!
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Re: Fanatik

Mesaj gönderen cr@zy »

denizindibi yazdı:

Hasta cimbomlunun birden yüzü güler:"Ülen,bir Cimbomlu öleceğine bir Fenerli ölsün be!

Helal sana beee :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

neden değişirdin ki bunu denizindibi yanlış yazmışsınnn

sayın adminim duy sesimi :lol: :!: :!: bakkk forumda yanlış yazılmış konuuu acilen silinmesini veya orjinal haline getirilmesini rica ediyorummm :D :D :D :D

ki orjinali budur:

Hasta fenerli gerçektende hasta olur ölüm döşeğine düşer.

Her zaman maçlara gittiği fanatik arkadaşları ziyaretine gelirler.

Son defa görelim derler:" Allahın takdiri,elden birşey gelmez ama bir son istediğin varsa bari onu yerine getirelim."

O zaman beni cimbom´a üye yapın!

Herkes birbirine bakar:"Yaav sen doğuştan fenerli değil misin? Ne yapıyorsun sen?''

Hasta fenerlinin birden yüzü güler:"Ülen,bir fenerli öleceğine bir cimbomlu ölsün be!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

CIVCIV yazdı:neden değişirdin ki bunu denizindibi yanlış yazmışsınnn

sayın adminim duy sesimi :lol: :!: :!: bakkk forumda yanlış yazılmış konuuu acilen silinmesini veya orjinal haline getirilmesini rica ediyorummm :D :D :D :D

Fenerli değilmisin işte hep oyun bozanlık yapcanız demi yoksa içiniz rahat etmez :bidibidi_msn5:
Hayır adminim CIVCIV arkadaşımızın itirazını kabul etmiyorum konu tarafımdan incelendi yanlış değill hatta çok çok doğruuu :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

cr@zy yazdı:
Fenerli değilmisin işte hep oyun bozanlık yapcanız demi yoksa içiniz rahat etmez :bidibidi_msn5:
Hayır adminim CIVCIV arkadaşımızın itirazını kabul etmiyorum konu tarafımdan incelendi yanlış değill hatta çok çok doğruuu :bidibidi_msn5:
Adminim crazy katılıyorum biz modlar olarak inceledik ve konunun doğruluğuna karar kıldık....Bende itirazı kabul etmiyorum :mrgreen:
Fenerli değillermi işte hepsi aynı crazy :lol2: :lol2:
Resim ResimResim
serkan48
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen serkan48 »

ben CIVCIV e katılıyorum sayın adminim duy sesimizi yanlış bi konu acılmıs burda acilen düzeltilsin lütfen :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Zorsam koLayı... Soquksam sıcAqı... HavaLıysam sönüqü... Ciddiysem cıvıqı... AsiLsem bAsiti... Var !!!
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

serkan48 yazdı:ben CIVCIV e katılıyorum sayın adminim duy sesimizi yanlış bi konu acılmıs burda acilen düzeltilsin lütfen :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:

Serkaann bak canımı sıkma benim gelmiyim oraya :bidibidi_msn5:
Biz betül ile bu konuyu inceledik ve yanlış olmadığına hatta orjinal olduğununa karar verdik :bidibidi-msn5:
Neden siz fenerliler böyle oyun bozanlık yapıyosunuz yaa :bidibidi_msn5:
serkan48
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen serkan48 »

geell :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
konu doğru fanatik ama içeriğinde değişiklikler var içeriğini değiştirmişsiniz :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
hem biz oyun bozanlık yapmayız aksine her yeri kendimize uydururuz :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Zorsam koLayı... Soquksam sıcAqı... HavaLıysam sönüqü... Ciddiysem cıvıqı... AsiLsem bAsiti... Var !!!
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

serkan48 yazdı:geell :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
konu doğru fanatik ama içeriğinde değişiklikler var içeriğini değiştirmişsiniz :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
hem biz oyun bozanlık yapmayız aksine her yeri kendimize uydururuz :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:

Uydurduğunuzu kabul ediyon yani helal sana serkan :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

:roll: :shock: :roll: yetkililerimiz kontrol etmişler.. ne desek yalan olur :bidibidisun31:

“Diğer Fıkralar” sayfasına dön