Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Şahit :O)

Yayımlayacağınız fıkralar diğer kategorilere uymuyorsa buradan paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
matrax
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Şahit :O)

Mesaj gönderen matrax »

Bir davada taniklik etmesi icin kursuye yasli bir teyzeyi cagirirlar. Kadin yerine oturur ve davalinin avukati kadina yaklasir.

- Bayan Jones. Beni taniyor musunuz? Yasli teyze cevap verir:

- Ah evet Bay Williams sizi cocuklugunuzdan beri taniyorum. Siz taa o zamanlar bile aileniz icin tam bir bas belasiydiniz. Surekli yalan soyluyorsunuz,
karinizi komsunuzla aldatiyorsunuz ve en yakinim dediginiz insanlarin arkasindan konusuyorsunuz. Iki dolar fazla kazanmak icin herkesi satarsiniz...` Davalinin
avukati basta olmak uzere butun salon sok olur.. Adam ne yapacagini bilemez bir halde kadina tekrar sorar:

- Peki Bayan Williams, ya karsi tarafin avukatini taniyor musunuz?

Kadin yine cevaplar:

- Elbette taniyorum. Cocuklugunda ona dadilik yapmistim. Tembel, odlek ve alkolik adamin tekidir. Etrafinda bir tek dostu yoktur ve herkes onun hala geceleri
altina kacirdigini soyluyor. Yine herkes sokta. Butun salonu bir ugultu kaplar. Hakim kursuye tak tak tak vurup herkesi susturur ve her iki tarafin avukatini
da kursuye cagirir. Ve ikisine de egilmelerini soylerek kulaklarina sunu fisildar...

- Eger bu kadina beni taniyip tanimadigini sorarsaniz ikinizi de harcarim.
https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/19635/2yum6gw.gif
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

süperdi yaaa, ayyy çok güldüm

emeğine sağlık matrax :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
ResimResim
serkan48
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen serkan48 »

gercekten cok güzelmiş matrax :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: emeğine sağlık
Zorsam koLayı... Soquksam sıcAqı... HavaLıysam sönüqü... Ciddiysem cıvıqı... AsiLsem bAsiti... Var !!!
gece sessizligi
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen gece sessizligi »

ha ha ha ha ha
koptum ya akıllı adammış hakim :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
KURTLAR DA?IN EFENDISI KÖPEKLERSE EFENDININ HIZMETÇISIDIR KAPIMDA KÖPEK OLAMAYANLAR ALEMDE KURT OLMAYA ÇALIŞMASINLAR

“Diğer Fıkralar” sayfasına dön