Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

kopmalık fıkralar .2.

Yayımlayacağınız fıkralar diğer kategorilere uymuyorsa buradan paylaşabilirsiniz.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

kopmalık fıkralar .2.

Mesaj gönderen cr@zy »

Gecenin üçünde odamın penceresinden ölümüne sarkıp sigara içerken, yan pencereden ani bir şekilde kafasını uzatıp "Yakaladım! Hahaha!" diye bağırıp az daha düşmeme sebep olan kadın, benim öz annemdir

-----------------------------------------------------------------------

Geçen gün bir alışveriş merkezinin kafesinde otururken yan masada oturan aşıkların konuşmalarını duydum ve bunun üzerine kocama "Bak, çocuk kıza 'Senin o aşk dolu bakışlarını yerim' diyor!" dedim. "Git sor bakalım evliler miymiş?" diye cevap verdi. Hala düşünüyorum ne demek istediğini.

Çocuk sahibi olma çabaları esnasında yaptığımız gürültünün biraz fazla olduğunu, alt katta yalnız yaşayan teyzenin karımı hamile görünce yaptığı yorumdan anladık. "Hiç hamile kalamayacaksınn sandım evladım valla..."

Örümcek Adam olma hevesiyle her bulduğu örümceğe kendini ısırtmaya çalışan ve bu yüzden hastanedeki doktorlarla arkadaş olduğumuz salak bir oğlum var.

Öğrencilik yıllarında, yaz tatilinde bir büroda sekreterlik işi bulunur. Çalan telefona cevap verilir, telefondaki kişi "Patronu versene!" diye meşelik bir edayla konuşurken, kim olduğunu sorunca "Kadir!" der. Ben de o dönemler izlediğim aşırı dozda Türk filmlerinin ve telefondaki meşeliğin etkisiyle, gülerek "Hangi Kadir, deli Kadir mi?" diye cevap veririm. O da "Hayır, patronun kardeşi Kadir!" der. Telefon kapanır, eşyalarım toplanır.

1.5 yılda sadece 3 kez! Ve "Neden hala ikinci çocuğu yapamadık?" diye soran bir koca... Bu adam kesin beni Meryem Ana sanıyor.

Tuvalet temizliğinde kullanmak üzere satın aldığı ördek şeklindeki fırçayı çok sevimli bulup kullanmaya kıyamayan, bu da yetmezmiş gibi onu evin münasip bir köşesine biblo gibi yerleştiren şahıs kesinlikle benim annem değildir...

Belediye otobüsünden inerken düşen karizmatik insana ''Hoppala paşam, Malkara Keşan!'' dedim. Sonra da söylediğimin farkına varıp kendimi tanımıyormuş gibi bir ifadeyle oradan uzaklaştım. Artık o semte bir daha gidemem...
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

Geçen gün bir alışveriş merkezinin kafesinde otururken yan masada oturan aşıkların konuşmalarını duydum ve bunun üzerine kocama "Bak, çocuk kıza 'Senin o aşk dolu bakışlarını yerim' diyor!" dedim. "Git sor bakalım evliler miymiş?" diye cevap verdi. Hala düşünüyorum ne demek istediğini.

Çocuk sahibi olma çabaları esnasında yaptığımız gürültünün biraz fazla olduğunu, alt katta yalnız yaşayan teyzenin karımı hamile görünce yaptığı yorumdan anladık. "Hiç hamile kalamayacaksınn sandım evladım valla..."
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim

“Diğer Fıkralar” sayfasına dön