Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Türki-ye laik - tir laik ka-la-cak

Yayımlayacağınız fıkralar diğer kategorilere uymuyorsa buradan paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Türki-ye laik - tir laik ka-la-cak

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Adamın biri bara girer ve kendisine bir içki söyler.

Barmen bir robottur. Adam mükemmel şekilde hazırlanmış kokteylini yudumlarken robot barmene, adama sorar:
"Senin IQ'un kaç?"
Adam:
"150" diye cevap verir.
Robot adamın IQ seviyesine göre sohbete başlar, uzun uzun, quantum fiziğii,küresel ısınma, biyoteknoloji, ekonomi, insanlıgın yaradılışı gelişimi üzerine konuşur..

Adam robotun bilgisinden etkilenerek kendi kendine 'Bu gerçekten inanılmaz diye düşünür ve robotu denemeye karar verir.

Bardan kalkar, tekrar kapıdan girer bara gelir ve yeni bir içki söyler.

Robot, tekrar sorar:
"IQ'un kaç"

Adam: "100 civarında" der.

Robot bu kez uzun uzun sohbete baslar ama bu kez futbol, borsa, arabalar, kadınlar, hakkında sohbet açar.

Çok etkilenen adam robotu bir kez daha test etmeye karar verir ve tekrar kalk kalkar. Yeni bir müşteri gibi bara yaklaşır bir içki daha söyler.

Robot çabucak servis yaparken sorar: 'IQ' un kaç?'.

Adam, 'mm, sanirim 50 civarı' der. Bunun üzerine robot, adama son derece yavas, bir bicimde anlayacak sekilde slogan atmaya baslar:

Türki-ye laik - tir laik ka-la-cak, Taayyip baksana kaç- kisi-yiz saysana...
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Diğer Fıkralar” sayfasına dön