Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Cafer Ağa

Erzurumlu, Kayserili... gibi YÖRESEL FIKRALAR<br> Karadeniz Yöresi haricindeki tüm yöresel fıkralar burada.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Cafer Ağa

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Erzurum Belediyesinin kuruluş yıllarında fahri olarak her işe koşuşturan Cafer Aga'nın bu gayretini ödüllendirmek için Ankara'ya gidecek heyete onu da yazmışlar.

Cafer Aga bu haberden çok memnun olmuş.

Öyle ya ekabir-i memleketten olmasa heyete adını yazarlar mı?

Cafer Aga o aksam eve her günkünden farklı bir havayla gelince hanımı merak edip sormuş:

-Cefer, o gözel sufatın niye ele töşmüs, mosolun asmıssan, bişeye mi sinirlendin?

-Ben sinirlenmim kim sinirlensin! Bihdim usandım. Sohahlar mi temizlenecah, gel Cefer Aga, çölpühler mi payhlanacah, gel Cefer Aga. Sindi de Engere'de hökümatin isi bozulmus, gel Cefer Aga!
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

-Ben sinirlenmim kim sinirlensin! Bihdim usandım. Sohahlar mi temizlenecah, gel Cefer Aga, çölpühler mi payhlanacah, gel Cefer Aga. Sindi de Engere'de hökümatin isi bozulmus, gel Cefer Aga!

cafer aga haklı erzurum onun uzerıne kurulmus :) havalara da gırmısız :mrgreen:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin

“Yöresel Fıkralar” sayfasına dön