Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

nasreddin hoca fikrasi

Işte Türk mizahı, kültürü.. Işte En güzel Nasreddin Hoca Fıkraları
elissa
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

nasreddin hoca fikrasi

Mesaj gönderen elissa »

iki hirsiz nasreddin hocanin yanina gelir yaparani vericen yada sana bi soru sorcaz bilirsen parani almiycaz der hoca kabul eder. hirsiz sorar. bana soyle hocam gok yuzunde kac yildiz var. hocada yaninda olan essegini gosterir. esegimin uzerinde kac tane kil varsa okadar yildiz var . hirsiz der nerden bilcem. hoca der. inanmazsan say. obur hirsiz peki dunyanin ortasi neresidir . hocam hoca yine essegini goztererek. bak essegin on bacaklarii koydugu yer. inanmazsan olc :mrgreen: :mrgreen:
elissa
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

bunu kimse bilemez

Mesaj gönderen elissa »

50 tane koyunun var. bunlari 5 gun icinde kesiceksin. ama tekli rakamlarla ornek 1_3_5 gibi? hadi kolay gelsin. :splif: cevabi bekliyorum. canlar??
elissa
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

bil bakalim

Mesaj gönderen elissa »

bir adada 40 tane cok guzel bayan yasiyor. ama bu adaya erkek kim girerse olduruyollar . bir gun gazetecinin biri adaya gelir ve derki biliyorum siz beni olduruceksiniz ama . size bi soru sorcam sonra oldurun ve sorar. hic kimse cevap veremez. kizlar gazeteciye seni oldurmuycez serbestsin . eveeet. ne sormus olabilir . kizlara soruyu istiyorum .hadi kolay gelsin :sniper: yordum sizi galiba biraz dime dusun bakemm :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Elissa fıkrayı doğru bölüme açmışsın fakat altındaki soruları yanlış yere yazıyosun bilmem farkındamısın ?
Gerçi farkında olsan yazmassın dimi bendekide soru ama neyse , Lütfen sorularını cevap arıyorum bölümüne açarmısın ...

“Nasreddin Hoca Fıkraları” sayfasına dön