Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Tuhaf Ama Gerçek Olaylar

Duvar Yazıları, komik mesajlar , komik sözler ve diğer
çeşitli mizahi yazıları burda paylaşacağız.
lord_spartakus
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Tuhaf Ama Gerçek Olaylar

Mesaj gönderen lord_spartakus »

BU OLAYLARIN HEPSI FIKRA GIBI GÖRÜNSEDE GERÇEKTE YAŞANMIŞ VE GENELDE GAZETELERDEN TOPLANMIŞ OLAYLARDIR...

Bir gün sokakta bir minibüs kaza yapmış sebebi ise ; Minibüs şöförü kapıyı açıp dışarı sümkürürken dengesini kaybedip minibüsten düşüyor. Minibüs yoluna devam ediyor. Ne derseniz hala salak kalmış olsa bile tahminimce artık en azından çevreci olmuştur.

Birkaç arkadaş arabaları ile yolda giderlerken, kötü şans bu ya, bir kedi arabanın önüne atlıyor, bunlar da kediye "küütT!" diye çarpıyorlar, hemen iniyorlar, bakıyorlar ki yolun kenarında bir kedi hoplayıp zıplıyor, "ulan" diyorlar, üzülüyorlar, "bari can çekişmesin, öldürelim" diyorlar.. Arabadan bir bezbol sopası alıp başlıyorlar kediye vurmaya.. O sırada kenardaki binadan bir kadın olayı görüyor ve basıyor çığlıkları, "ne yapıyorsunuz kedime! Niye vuruyorsunuz? hayvan düşmanları!... #%@@$ (Kalay)".. adamlar olayı kadına anlatmaya çalışıyorlar, ama kadın açıklama dinleyecek durumda değil, feryat figan... Kadın polis çağırıyor, hemen polis geliyor (Demek ki yabancı bi ülkede geçiyor olay!!..).. Neyse polis olayı soruyor. Adamlar da anlatıyorlar.. "Kediye çarptık, can çekişiyordu, acıdık, can çekişmesin dedik, sopa ile öldürdük". diyorlar.. Polis de " kediye çarptığınızı ispat edebilir misiniz?" diyor.. Adamlarda, "nasıl ispat edelim" derken.Biri uyanıklık edip "kediye çarptıysak belki arabanın üzerinde kan izleri falan vardır herhalde, gelin memur bey, arabaya bakalım, kan izi herhalde ispatımız olur"... "tamam" diyorlar, arabaya gidiyorlar... Bakıyorlar: Arabanın önüne yapışmış, pestili çıkmış bir KEDi!..

Sayın Cumhurbabamız Süleyman Demirel'in geçmiş bir tarihte düzenlediği bir basın toplantısından...
-Ege bir Yunan golü deeldir.
-Ege bir Türk golü de deeldir.
-Binanaleyhh Ege bir gol deeldir.

Olay Odtüde geçiyor 5 öğrenci bir sınava girmiyorlar hepsi anlaşmalı olarak hocalarına gidip "Hocam lastiğimiz patladı o yüzden sınava yetişemedik lütfen bize yardımcı olurmusunuz? " Hoca okeyi çekiyor 5 genci yeniden sınava alıyor geçme notu 60. Öğrencilere sınav kağıtlarını dağıtıyor.Ilk sayfada 4 soru var hepsi 10 ar puan sayfanın arkasında tek bir soru var o soru 60 puan.Soruda "Hangi lastik patladı?"

Adamın birisi Ankara'ya yeni gelmiş.Yoldan bir adam çevirip soruyor. -"Pardon Ankaraya ilk kez geldim aceba Karum nerede?" -"Hiltonun arka tarafında" deyip adam yoluna devam ediyor. -

Olay Karadenizde geçiyor Amcamın bir tanesi ( adının Temel olduğunu tahmin ediyorum:) Binasında yıkmak istediği bir duvar var (Bilirsiniz bizde dükkana yer açıcağım diye binanın temelini kimse fazla takmaz ) ve bu duvarı yıkmak için bizim karadenizli arkadaşımız dinamit kullanıyor.Amcam duvarı yıkmada başarılı oluyor ama olay bu kadarla kalmıyor tüm mahalleyi yıkmıştı yanyana 6-7 bina yerle bir oldu ve şans eseri hiç kimse ölmemişti bu olayda..(tüm gazetelerde baş sayfada çıkmıştı 80 li yıllarda)

Gene Karadeniz de olan yeni bir olay ; Adamın birisi ev taşıyor buzdolabını çıkaracaklar dışarıya adamın abiside yardımcı oluyor taşımada aşağıdan bağırıyor (ikinci kat ) Sen at ben tutarım ve kardeşte dolabı aşağıya atıyor ve kaçınılmaz son; tutucu hastanelik oluyor.

Çok sayıda yerel gazetenin yayınlandığı küçük bir sahil kasabamızda, gazete sahiplerinden birinin, diğeri ile arası açılmış. Olayın sebebi de bunlardan birinin, diğerinin bir yakını aleyhine tazminat davası açmasıymış... Davalının yakını gazete sahibi, davacı gazete sahibini davasından vazgeçirmek için bir sürü yol denemiş, araya tanıdıklar sokmuş, hiçbiri işe yaramamış. En sonunda çok gıcık olduğu için gazetesini kullanarak adama saldırma kararı almış. Gazetesinde 8 sütuna aynen şöyle bir manşet atmış:
"SEN BIR HOMOSEKSÜELSIN!"
Baslığın altında da bu haberin "toplumun kirlenmesini önlemek!" için yazıldığı anlatılıyormuş. Tabii ertesi gün diğer gazete sahibi 8 sütuna manşet başka bir haberle cevap hakkını o da kendi gazetesinde kullanmıs:
"HOMOSEKSÜEL SENSIN!" :)
Bunun üzerine davalının yakını gazete sahibi bir sonraki gün, davacı meslektaşının başına küçükken nasıl bir iş geldiğini ayrıntılı olarak anlatan bir yazıyı yine sekiz sütuna manşetle basmış:
"KORKMUYORSAN HAYDI MUAYENEYE!"
Yazının altına da önemli bir not düşmeyi ihmal etmemiş: "Türkiye'nin her yerinde tam teşekküllü bir hastahane de muayeneye razı mısın? Ben razıyım..." Davacı gazete sahibi bu manşete yanıt vermemiş. Ama konuyu değiştirerek toplumu ilgilendiren (!) çok başka bir manşetle saldırıyı sürdürmüş:
"SEN BIR KAÇAKÇISIN!"
Bu haberin içeriğinde, davalının yakını olan gazetecinin, otomobiliyle denizde bulunan bir motordaki kaçakçılara sinyal verdiği iddia ediliyormuş. Bu haber üzerine işler iyice çığrından çıkmış ve düello çağrıları başlamış:
"YI?ITSEN RIHTIMA GEL!"
Bu başlığın yanına da küçük bir not düşülmüş: "Silahını da alabilirsin"
Ertesi gün "RIHTIM SENIN ÇÖPLÜ?ÜN!" üst baslığı ile manşetten verilen yanıt şöyle olmuş:
"ERKEKSEN SEN KILISENIN YANINA GEL!"
Medya mensupları toplumsal(!) sorunları bu haberlerle çözerken, gazetelerin tirajlari da tarihlerinde rastlanmadık şekilde artmış. Bu arada işin çığırından çıktığını gören Kaymakam arabulucuk yapıp, gazete sahiplerini barıştırmak istemiş , olmamış. Barıştırma işini bu defa Gazeteciler Cemiyetinin gedikli başkani Lütfü Ağabey'e vermişler. Lütfü Ağabey kendi gazetesinden, iki gazeteci meslektaşına seslenerek ılımlı olmaları için çağrıda bulunmuş ve kendi gazetesinden manşet atmış:
"ARTIK AYIP OLUYOR BEYLER!"
Diğer iki gazeteci bu haber üzerine sanki aralarında sözleşmişler gibi, ertesi gün kendi gazetelerinde aynı başlığı atarak Gazeteciler Cemiyeti'nin Gedikli baskani Lütfü Ağabey'e cevap vermişler:
"SEN KARIŞMA LÜTFÜ!.."

BIRAZDA YABANCILARIN YAPTIKLARI SALAKÇA IŞLERE BAKALIM ;
Jake Fen isimli Macar adam, eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi...Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı..Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıkları ile kaçarken Jake kadına bir tekme attı. Cesedin canlandığını sanan kadın korkudan öldü...Jake beraat etti...

New York'ta 5'inci caddede bir adama araç hafifçe çarptı. Adama birşey olmamıştı.. Şöförle konuştu ve kalkacakken olayı gören biri yanına gelerek, kalkmazsa sigortadan para alabileceğini söyleyince yeniden aracın önüne yattı. Araç sürücüsü ise adamın gittiğini düşünerek gaza bastı ve adam öldü...

Bayan Carson Amerika'nın New York kentinde yaşıyordu..Birgün eğlenmek için cenaze işleri yapan bir şirketle anlaştı. Şirket eve telefon etti ve bayan Carson'un kalp krizi geçirip öldüğünü söyledi. Aile hemen koştu. Bu sırada tabutun içinde yatan bayan Carson birden doğruluverdi.Ama kızı o anda kalp krizi geçirip öldü...

Romollo Ribaldo işsizdi. Pisa kentinde oturan 42 yaşındaki bu Italyan birgün, tabanca ile intihar etmeye hazırlandı. Eşi onu engellemek için dil döktü.. Sonunda Romolo ağlamaya başladı ve intihardan vazgeçip silahını yere fırlattı. Ateş alan tabancadan çıkan mermi eşine isabet etti ve eşi öldü.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

:bidibidi_msn5:
Resim
Kullanıcı avatarı
oyun_delisi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen oyun_delisi »

ya lord senin bu konularını sanki daha önce bu sitede okumuştum yavvv... :roll: ama komik heee
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/8c4656cea1dfdd8625ea3515c85c0fa5bidibidi.jpg[/img][/url]

Oyunlarda rakip tanımam. 1. Belli, BENIMDE, ben 2. yi merak ediyorum :)
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/upload/bebek/1/thumb_bidibidibebek-3.jpg[/img][/url]
lord_spartakus
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen lord_spartakus »

olabilir hepsini elimle yazıyo değilim :D
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

en komiği buydu heee:
Jake Fen isimli Macar adam, eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi...Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı..Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıkları ile kaçarken Jake kadına bir tekme attı. Cesedin canlandığını sanan kadın korkudan öldü...Jake beraat etti...
bide türklere laf atarlar... :?

ilk önce kendine bak derler yaaa o hesap :roll:

süperler ellerine sağlık... :wink:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
by serseri
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen by serseri »

Güsel Güsel

“Genel Mizah ve Eğlence” sayfasına dön