Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Resmin gerçek anlamını anlayabilenler ?

Bu kadar olmaz dedirtecek, duy da inanma cinsinde gerçek ama bi o kadar da insan aklına aykırı olan inanılmaz konuları burdan paylaşıyoruz.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Resmin gerçek anlamını anlayabilenler ?

Mesaj gönderen cr@zy »

••Bu Resmin Ne Anlama Geldiğini 10000 kişiden Yalnızca 1'i Anlayabiliyor••

Aşağıdaki resim psikolojik saptamalarda kullanılıyor ve resmin gerçek anlamını 10000 kişiden yalnızca 1'i anlayabiliyor. Resmin gerçek anlamını anlayabilenler doktorlar tarafından gözetim altında tutularak üzerlerinde deneyler ve araştırmalar yapılıyor. Resmin ne anlama geldiğini anlayamayanlara ise resmin anlamı açıklanmıyor böylece resmin anlamının herkes tarafından bilinmesi engellenmiş olunuyor
Işte O Resim

Resim

Siz ne düşünüyorsunuz??
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

10000 kişi içinde 1 kişi olmak istemediğim için ben cevap vermeme hakkımı kullanıyorum.sanırım böyle bir hakkım vardır. :wink: :wink:
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Tabii öyle hakkın var kahraman bende o hakkı kullanıyorum şimdi bide düşünsene 10000 kişi içinden çıkıp anlamı bilicez doktorların gözetimiyle araştırmalarıyla falan hiç uğraşamam aman aman kalsın :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Ağzımdan lafı çaldın crazy...Internet ortamındayız Allah muhafa gelir bizi bulurlar bide inceleme felan onlarla uğraşamam..

Aslında çok kolay bi anlamı var ya Başta karışık bi resim sandım ama bulut ağaç yol varmış sadece ne var bunu çözemeyecek
:lol:
Resim ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

betül_42 yazdı:
Aslında çok kolay bi anlamı var ya Başta karışık bi resim sandım ama bulut ağaç yol varmış sadece ne var bunu çözemeyecek
:lol:

Betül Haber geldi seni gözetim altına alıcaklarmış yaktın durduk yere kendini :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Aaaa ben anlamını söylemedim ama :lol: :wink: Hem gelsinler ne olacak ki Crazy söyledi bana da derim :lol:
Resim ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

betül_42 yazdı:Aaaa ben anlamını söylemedim ama :lol: :wink: Hem gelsinler ne olacak ki Crazy söyledi bana da derim :lol:
Betül gelirlerse benim ruh halimi görünce almaktan vazgecerler delidir ne yapsa yeridir derler ben o yüzden rahatım :D
Bu arada bu konuya her girdiğimde resmi öyle bi inceliyorumki taktım anlamına cidden ne olabilirkiii bu anlamda sadece 10000 de 1 biliyo :yahoo33: :yahoo33: :yahoo34:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

aynen ya valla bende hala onu düşünüyorum..Ama bırak gerçek anlamını normal de bi anlam çıkartamıyorum ki ben..
Resim ResimResim

“Ayy İnanmıyorum Yaa !” sayfasına dön