Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Kolu Tuvaletin deliğine Sıkıştı !

Bu kadar olmaz dedirtecek, duy da inanma cinsinde gerçek ama bi o kadar da insan aklına aykırı olan inanılmaz konuları burdan paylaşıyoruz.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Kolu Tuvaletin deliğine Sıkıştı !

Mesaj gönderen cr@zy »

Resim

Telefonunu çıkarmaya çalışan Sevcan Ö, kolunu tuvaletin deliğine sıkıştırdı. Bağırarak yardım isteyen kadının yardımına vergi dairesi çalışanları yetişti.

Alınan bilgiye göre, Inegöl Vergi Dairesi'ne ait tuvaleti kullanan Sevcan Ö. (3 8), cep telefonunu tuvaletin deliğine düşürdü.

Telefonunu çıkarmaya çalışan Sevcan Ö, kolunu tuvaletin deliğine sıkıştırdı. Bağırarak yardım isteyen kadının yardımına vergi dairesi çalışanları yetişti.
Tuvalete sıvı sabun döken vergi dairesi çalışanlarının yardım çabaları da sonuç vermeyince, durum itfaiye ekiplerine bildirildi.

Olay yerine gelen Inegöl Belediyesi itfaiye ekipleri, tuvaleti kırarak kadının kolunu sıkıştığı yerden kurtardı.

Kolunda şişlik ve çizikler meydana gelen Sevcan Ö, Inegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada genç kadına tetanos aşısı yapıldığı öğrenildi.
Öte yandan, cep telefonunun bulunamadığı bildirildi.
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Ya gülmemek lazım böle durumlarda valla bizimde başımıza gelir..Ne diyelim geçmiş olsun.. :wink: :lol: Gerçi ben hayatta o telefonu ordan almazdım,genede büyük sölylememek gerek tabi :lol:
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Çok ilginç ya... Fotoğrafta süper..
batu2838
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen batu2838 »

Bence sabun yerine yağ daha etkili olabilir. :?
Kullanıcı avatarı
The Ark
Durgun Üye
Durgun Üye

Re: Kolu Tuvaletin deliğine Sıkıştı !

Mesaj gönderen The Ark »

gülelim mi ağlayalım mı belli değil

“Ayy İnanmıyorum Yaa !” sayfasına dön