Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Büyük lokma ye büyük söz konuşma

Bu kadar olmaz dedirtecek, duy da inanma cinsinde gerçek ama bi o kadar da insan aklına aykırı olan inanılmaz konuları burdan paylaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Büyük lokma ye büyük söz konuşma

Mesaj gönderen CIVCIV »

8) radyonun geleceği yok - Lord Kevin_iskoçyalı fizik bilgini

8)artık yeni hiç bir şey yok icat edilebilecek her şey icat edildi - Charles H. Duell_amerikan patent dairesi başkanı 1899

8) atlar her zaman kullanılacaktır otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir - Henry Ford'un kredi talebi üzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka müdürü 1903

8) uçaklar hoş oyuncaklar ama askeri bir değerleri yok - mareşal Ferdinand Foch 1. dünya savaşında fransız orduları başkomutanı 1911

8) artistlerin konuşmalarını kim duymak ister ki? - Harry M. Warner film endüstri yöneticisi o sıralarda yeni icat edilen sesli film hakkında 1927

8) televizyon en geç 6 ay içinde piyasadasn silinecektir insanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez - Daryik F. Zanuck_twenty century fox'un başkanı 1944

8) sound'ları beğenmedim ayrıca gitar gruplarının modası geçti - Decca Record plak firmasının bir yöneticisi Beatles'lar hakkında 1962

8) insanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için bir neden göremiyorum - Kenneth Olsen digital equipment corp.'un bir bilgisayar firması başkanı 1977

8) bilgisayarlar gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar - popular mechanics dergisi 1949

buna gülerim işte.... :dil: :öptüm: :gözler: :thinking: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum

“Ayy İnanmıyorum Yaa !” sayfasına dön