Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Burhan Altıntop LOST dizisinde oynarsa

Bu bölümde evde, sokakta, telefonda, internette, kısacası heryerde karşılaştığımız inanılmaz diyalogları bulacaksınız.
lord_spartakus
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Burhan Altıntop LOST dizisinde oynarsa

Mesaj gönderen lord_spartakus »

-kate yiivrum nasılsın?
-ama beni neden aranıza almıyosunuz?
-tabii oynarıam. benim ata siporum golftür zaten.
-rose bacım sen akapuntur yapabiliy misin ki?
-sawyer be hadi be hacı be yalnızca jin'i azıcık tokatlayacaksın ne olur ki ya? sen benim bu adadaki en yakın dostumsun ya... sen irisin güçlüsün. bak bu adam çok pis tahtu bana.
-sen benim sırtımı haşu hırt hırt ben senin sırtını haşuyayım hırt hırt.
-annnaaaam. jack kardeş ölecek miyim ki yoksa ben? vah benim dertli başıııım nerelere gideyim kimlere söyleyeyim derdimi?
-bir kere ben avrupa yakası gibi ünlü bir derginin idari müdürüyüm. bana saygı duyuceksin. sen nesin. sokaklarda eline almışsın gitarı tıngır mıngır çalıyosun. sonra da buraya gelmişsin "ben drive shaft'in üyesiyim" diye milleti kandırıyosun. bir kere ben müzük dünyasını çok yakından taküp ederim. hiç drive shaft'ta seni görmedim ki ben. farketmedim sanma. ingiltere'nin köylüsü seni. köylü...
-benjamin dokunmak yok! dokunmak yok.
-sun yenge gel sana helva yapmayı öğreteyim. o kadar kişi öldü. kimsenin bu işe el atacağu yok.
-yine ambarın içine etmişsiniz ya...
-bakın palmiye yapraklarından terlik yaptım. slikon yerinde ağaçlardan elde ettüğüm reçineyü kullandım. artık ambara girerken herkes bu terliklerden giyecek. çamurlu kumlu ayakkabularınuzla giriyorsunuz. sonra iki saat oradan kum buradan çamur siliyorum.
-ya bu bilgisayar bana kuz bulabülür mü ya? sarışun esmer farketmiyi.. yaşı da önemlü değül 18-80 arasu olabülür. nefes alsun yeter.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Re: Burhan Altıntop LOST dizisinde oynarsa

Mesaj gönderen cr@zy »

lord_spartakus yazdı:-kate yiivrum nasılsın?
-ama beni neden aranıza almıyosunuz?
-tabii oynarıam. benim ata siporum golftür zaten.
-rose bacım sen akapuntur yapabiliy misin ki?
-sawyer be hadi be hacı be yalnızca jin'i azıcık tokatlayacaksın ne olur ki ya? sen benim bu adadaki en yakın dostumsun ya... sen irisin güçlüsün. bak bu adam çok pis tahtu bana.
-sen benim sırtımı haşu hırt hırt ben senin sırtını haşuyayım hırt hırt.
-annnaaaam. jack kardeş ölecek miyim ki yoksa ben? vah benim dertli başıııım nerelere gideyim kimlere söyleyeyim derdimi?
-bir kere ben avrupa yakası gibi ünlü bir derginin idari müdürüyüm. bana saygı duyuceksin. sen nesin. sokaklarda eline almışsın gitarı tıngır mıngır çalıyosun. sonra da buraya gelmişsin "ben drive shaft'in üyesiyim" diye milleti kandırıyosun. bir kere ben müzük dünyasını çok yakından taküp ederim. hiç drive shaft'ta seni görmedim ki ben. farketmedim sanma. ingiltere'nin köylüsü seni. köylü...

saolsın lord süper yaa :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

süperdi elerine sağlıkkk

bu dizide 5 sezondur varmış doğru mu

bütün dünya onların kayıp olduğunu biliyo hala onların bunun farkında de4ğiller... :lol: :lol: :lol:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
selin44
Bilinen Üye
Bilinen Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selin44 »

lord_spartakus yazdı:-ya bu bilgisayar bana kuz bulabülür mü ya? sarışun esmer farketmiyi.. yaşı da önemlü değül 18-80 arasu olabülür. nefes alsun yeter.
çok komik ya teşekkürler :lol: :wink: :arrow:
Resim
Resim
Resim

“Diyaloglar - Tartışmalar” sayfasına dön