Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

göçmen kuş muhabbetleri

Bu bölümde evde, sokakta, telefonda, internette, kısacası heryerde karşılaştığımız inanılmaz diyalogları bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

göçmen kuş muhabbetleri

Mesaj gönderen denizindibi »

[b
Abi biz şimdi V şeklinde uçuyoruz ya bu kanatlarımızın yarattığı hava boşluğu sayesinde daha hızlı gidiyoruz. Bu sinerji
olayı anlıyor musun?
- Ohooo be güzelim. Iyice sardın geyiğe ha!! Afrika ya kadar işimiz var seninle anlaşıldı.

- Ahh ah ne vardı bi leyleğe varacak. Evlendik evleneli bi yer görmedik. Bu genç yaşta senin yüzünden göçüp gittim valla...
- Sus be Neriman!!Bugüne bugün V nin başı olmuş bi adamın karısısın. Yılda iki kere de dünya seyahatine çıkıyoruz işte daha ne istiyorsun?

- Abi şimdi ne yapıcam ben ya? Sıra geldi geçtik öne olduk V nin başı. Derslerde uyur musun al işte! Nerede lan bu Afrika şimdi?

- Çökün çökün ilerde çevirme var.
- Abi anladık reenkarnasyon geçirdin bir önceki hayatında minibüs şöförüydün de artık leyleksin. Alışsan artık diyorum...

- Ne oldu sana ne oldu böyle? Nerde o eski taş fırın leyleği bir anda oldun light leyleği...
- Ne mırıldanıp duruyorsun kendi kendine Namık? Ne var karını sırtında taşıyorsan?! Şurada ne kaldı Afrika ya. Dırdırlanma oyarım o gözlerini valla.

- W şeklinde uçmakta nereden çıktı lan? Bırakın özentiliği aslınıza dönün.

- Bir Istanbul Masalı nın bu haftaki bölümünü de seyredip öyle göçseydik Şekip!
- Saçmalama Nurten. Yaza dönünce tekrarını verirler nasılsa o zaman izlersin.

- Uçakla gitseydik ne olurdu sanki be abi?
- Kanadının körü olurdu. Bu kadar kişiyiz uçak kaç paraya gelir senin haberin var mı? O zaman tam göçeriz işte...

- Kapayın ulan cep telefonunu... Uçuş süresince yasak kardeşim... Kaç kere söylicez...

- Abi ne olur bir kerede ben öne geçeyim.
- Get len. Geçen sefer bi hata ettik seni öne geçirdik uyuya kaldın. Senin yüzünden az daha kutuplara gidiyorduk. En arkaya hadee...

- Biraz alçaktan gidemez miyiz?! Başım dönüyor da...
- Olur hatta istersen yürüyerek göçelim. Çok bozuldu gençlik çook... Biz böyle miydik be hey gidi hey...

- Ooops leyleği havada gördüm ya olay bitmiştir bu sene kesin çok gezicem...
- Bu gerzeği atın dışarı...

- Ulan keşke okuldayken Türkçe derslerine daha çok takılsaydım. V nasıl bi şeydi? Hangi harften sonra geliyordu acaba?

- Abi hiç olmazsa ligin ilk yarısı bitseydi de öyle göçseydik.
- Saçmalamaaaa.. Uçmana bak...
- Bari göçerken ALISAMIYEN STADININ üstünden geçemez miyiz? ASLANIMIN Malatya yla maçı var skor kaç kaç çok merak ediyorum.
-olum saçmalama orası cehennem ordan geçerek kızarmak mı istiyosn[/b]
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

- Abi hiç olmazsa ligin ilk yarısı bitseydi de öyle göçseydik.
- Saçmalamaaaa.. Uçmana bak...
- Bari göçerken ALISAMIYEN STADININ üstünden geçemez miyiz? ASLANIMIN Malatya yla maçı var skor kaç kaç çok merak ediyorum.
-olum saçmalama orası cehennem ordan geçerek kızarmak mı istiyosn

illa kendimede alıntı yapacam harikasın kuzu :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

- Çökün çökün ilerde çevirme var.
- Abi anladık reenkarnasyon geçirdin bir önceki hayatında minibüs şöförüydün de artık leyleksin. Alışsan artık diyorum
- W şeklinde uçmakta nereden çıktı lan? Bırakın özentiliği aslınıza dönün.

zaten sırf sen alıntı yapabilesein diye alisamiyeni ekledim cr@zy

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim

“Diyaloglar - Tartışmalar” sayfasına dön