Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

30 yıL sonra bIdIbIdI

Bu bölümde evde, sokakta, telefonda, internette, kısacası heryerde karşılaştığımız inanılmaz diyalogları bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

*CICIKIZ* yazdı:30 sene sonra ben ölmüş olcam galiba
cicikız hoşgeldin nasılsın?Hayırdır bizi bırakıp nereye gidyosun?
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mesaj gönderen gusselim33 »

30 yıl sonrasına kim öle kim kala... ama gönül isterki bu sitede bu bilgisayar başında yaşlanalım :yahoo51:
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

30 yıl sonra.....

cicikız: hala şaşırıyorum burada olduğuma, iki satırı iki saatte yazdım ama olsun :komik:

tatlıcadı: ooo cicikız hoşgeldin, nerelerdesin , iyiki bizi bırakıp gitmedin, bundan 30 yıl öncesini hatırlıyomusun :huh:

cicikız: ben biraz önce ne dediğimi bile hatırlamıyorum :şok:

bıdıbıdı: yeni forumlarımızı açılmıştır , biraz uzun sürdü ama :ağla:

oyun_delisi: evet yaa 30 yıl oldu :lol2:

tatlıcadı: cicikız hangi huzur evinde kalıyosun :huh:

betül42: en iyi huzur evi için anketi kullanın arkadaşlar :thinking:

cr@zy: bu torunların gidebileceği bi huzur evi yokmu allaşkına yavv, bi susumadılar :kızgın:

oyun_delisi: sen huzur evinde değil torununun evinde kalıyosun cr@zy, unuttunmu :melek:

denizindibi: ya bu huzur evi psikolojiside ne kötüymüş bee :şok:

gusselim: hey millet bizim huzurevi çok eğlenceli, ters ayaklılar bile var, buraya gelsenize :biggrin2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

oyun_delisi: 7sinde Neyse 70inde de Odur Sözünü HakLı Çıkarırcasına HareketLerdeBuLunan oyun_delisi SonundaTüm ÜyeLeri gülme krizine sokarak bir süre bıdıbıdı'da yalnız kaldı, tedavisi tamamlanıp dönen üyeler 30 yıldır güldükleri bu üyeye gülmeye ama krize girmemeye dikkat ettiler.

cr@zy: korku bölümünün moderatörü olduğu korku bölümünü genişleterek mesaj sayısını 3000039988700 e kadar çıkarıp sonunda birkaç üyenin korkudan elinin ayagının kilitlenmesine neden oldu, hala korku bölümünde yazmaya devam ediyor...

gusselim: forumda bunca kişinin tepkisini çekip hala umursamadığı okulunu bu dönem bitiriyor, ters ayaklı müdürün bile durduramadığı bu öğrenci, bıdıbıdı huzurevinde derslerine devam ediyor.

büşra44: yemekleri çok olan ve iyi yemekleriyle ünlü bir huzurevine yerleşti.

su_perisi: yaratıcılığını kullanarak, huzurevlerine dikiş nakış minyatür gibi el sanatlarını sokarark herkesin yaratııcı olmasına katkıda bulundu, hala aynı huzurevinde kalıyor...

denizindibi: bulduğu is sayesinde fifi'den kurtulmuş, ve aradan
gecen 30 yil sonunda ünlü ihtiyar bayan denizindibi olarak bıdıbdı'daki üyeligine devam etmis ve forum mesaj sayisini 30000.0000000 e kadar yükseltmistir.

3gen : Ne dedigi bircok kisi tarafindan anlasilmamis tam anlasıldığı anda aklı yitirmistir, kırık bastonuyla forumda dolasan yeni yetmelere takilip son nefesini bir türlü verememistir.

dr.k_unal : 30 yil önce 22 yasinda olan körpe tıp öğrencisi simdilerde ise 52 yasinda hala eczacılığı bitirememistir

tatlı cadı : Nihayet forumlarda istedigi düzen oturmustur, milleti her forumda muhabbet etmekten caydırma ve yıldırma politikası
olumlu sonuc vermis ve kurallari bozan bütün herkesi ayagindan bıdıbıdı tavanina civilemistir bu arada ceza tahtası forumunun açılmasına katkı sağlamış ve bu yaşına rağmen o bölümün modu olmayı başarmıştır.

selin44: tarih kitaplarinda yer bulmus artık tarih yazma çabasının karşılığını 30 yıl sonra almıştır.

&SILA: oyun skorlarıyla ilgili problemleri hala çözülebilmiş değil, kaldığı huzurevi yönetimi alternatif oyunlara yönlendirdi, hala forumda oyun skorlarıyla başım dertte konuları açan &SILA hala bıdıbıdı'ya sorduğu soruların cevabını bekliyor....

bıdıbıdı: Aradan gecen 30 yil sonrasinda her türlü basariya sahip olan bıdıbıdı üyelerini huzurevine yerleştirdikten sonra kendiside biraz huzura kavuştu....
ResimResim
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mesaj gönderen gusselim33 »

sabah sabah we kahvaltıdan sonra okumam iyi oluyor yediklerimi hazmettirdn yine yaşasın denizindibi yaşasın bidibidi :D
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

denizindibi yazdı:oyun_delisi: 7sinde Neyse 70inde de Odur Sözünü HakLı Çıkarırcasına HareketLerdeBuLunan oyun_delisi SonundaTüm ÜyeLeri gülme krizine sokarak bir süre bıdıbıdı'da yalnız kaldı, tedavisi tamamlanıp dönen üyeler 30 yıldır güldükleri bu üyeye gülmeye ama krize girmemeye dikkat ettiler.

cr@zy: korku bölümünün moderatörü olduğu korku bölümünü genişleterek mesaj sayısını 3000039988700 e kadar çıkarıp sonunda birkaç üyenin korkudan elinin ayagının kilitlenmesine neden oldu, hala korku bölümünde yazmaya devam ediyor...

gusselim: forumda bunca kişinin tepkisini çekip hala umursamadığı okulunu bu dönem bitiriyor, ters ayaklı müdürün bile durduramadığı bu öğrenci, bıdıbıdı huzurevinde derslerine devam ediyor

denizindibi: bulduğu is sayesinde fifi'den kurtulmuş, ve aradan
gecen 30 yil sonunda ünlü ihtiyar bayan denizindibi olarak bıdıbdı'daki üyeligine devam etmis ve forum mesaj sayisini 30000.0000000 e kadar yükseltmistir.

3gen : Ne dedigi bircok kisi tarafindan anlasilmamis tam anlasıldığı anda aklı yitirmistir, kırık bastonuyla forumda dolasan yeni yetmelere takilip son nefesini bir türlü verememistir.

tatlı cadı : Nihayet forumlarda istedigi düzen oturmustur, milleti her forumda muhabbet etmekten caydırma ve yıldırma politikası
olumlu sonuc vermis ve kurallari bozan bütün herkesi ayagindan bıdıbıdı tavanina civilemistir bu arada ceza tahtası forumunun açılmasına katkı sağlamış ve bu yaşına rağmen o bölümün modu olmayı başarmıştır.

&SILA: oyun skorlarıyla ilgili problemleri hala çözülebilmiş değil, kaldığı huzurevi yönetimi alternatif oyunlara yönlendirdi, hala forumda oyun skorlarıyla başım dertte konuları açan &SILA hala bıdıbıdı'ya sorduğu soruların cevabını bekliyor....

bıdıbıdı: Aradan gecen 30 yil sonrasinda her türlü basariya sahip olan bıdıbıdı üyelerini huzurevine yerleştirdikten sonra kendiside biraz huzura kavuştu....

süpersin denizindibi ama ben nasıl 30 yıl boyunca korku odasında kafayı yememişim ve yazmaya devam etmişim hayreettt :lol2: :lol2:
Kullanıcı avatarı
büşra44
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen büşra44 »

cok güzel olmus elerine salık denizindibi ama ben yokum üzüldüm :( sizler beni unuttunuzzzzzzz :(
Resim

Tencerem Var Tavam Var MALATYALIYIM HAVAM Var.
Resim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

nasıl yoksun yaa, ordasın yanımızdasın aramızdasın büşra seni unuturmuyuz aaa ayıp ediyosun ama :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
büşra44
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen büşra44 »

pardon özür dilerim daha yeni gördüm

teşekkür ederim elinize salık
Resim

Tencerem Var Tavam Var MALATYALIYIM HAVAM Var.
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Takdir etmek gerek , gerçekten... Konular sizin elinizden çıkıyor , kendi düşünceleriniz , kendi diyaloglarınızı oluşturuyorsunuz.

Bunları isterseniz , Sizden Gelenler bölümüne konu olarak açınız.

Çünkü gerçekten özel olarak değerlendirilmesi gereken , yorumlanması gereken ve takdir edilmesi gereken paylaşım örnekleri.

“Diyaloglar - Tartışmalar” sayfasına dön