Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

gökhan özen in hayatı

Müzik Dünyası genel kategorisi.Bu bölümle ilgili olduğunu düşündüğünüz fakat Yazacak Forum bulamadığınız paylaşımlarınızı buraya yazınız
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

gökhan özen in hayatı

Mesaj gönderen CIVCIV »

GÖKHAN ÖZEN'IN KENDI KALEMINDEN BIYOGRAFISI

1979'un 29 Kasım sabahı dünyaya gözlerimi açtığım anda müzik için yazılmıştı kaderim belki de....Kim bilebilirdi Ankara'nın hasret kokan sokaklarından çıkıp gelecektim Istanbul'a, müzik uğruna.... Ardımda bıraktıklarım mıydı içimde sızlayan o ilk otobüs yolculuğunda, yoksa yollarına düştüğüm bu koskoca kentin içinde 'belki de yalnız kalacağım' düşüncesi mi...Anılarımın bir intikamı mıydı sessizce gözlerimden düşen damlalar, yoksa geleceğime dair ektiğim başarı tohumlarını mı suluyordum her damlayla...

Her neyse, fazla duygusal oldu galiba. Sonuçta bu bir özgeçmiş, en azından öyle olması gerekiyordu, ama kalemi elime aldığımda yine tutamadım kendimi. Sıradan, özelliği olmayan birşey olsun istemedim. Nasıl ki şarkılarımda yazdığım sözlerde döktüysem yüreğimi sonuna kadar, özgeçmişim de öyle, özel olmalıydı...

Gelelim doğduğum günden bugüne kadar neler yaptığıma:
1985-1996 : Ilk-Orta-Lise TED. Ankara Koleji yıllarım
1986-1988 : Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosundaki müzik eğitimim

1988-1993 : T.R.T Ankara, T.S.M. Çocuk Korosu: Çok değerli radyo sanatçısı hocalarımın yönetiminde altı sene devam eden bu koro eğitimim, benim için müzik konusunda gerçek bir okul niteliğindedir. Değerli hocalarım Sayın Özgen GÜRBÜZ, Sayın Kemal CANER, Sayın Cemile UNCU'ya çok teşekkür ediyorum.

1988-1997 : Şu anda çalmakta olduğum klasik gitar ve tuşlu çalgıların eğitimiyle geçirdiğim yıllarım...(1990'lı yılların başlarında da tuşlu çalgılara olan eğilimimin artmasıyla, aranjman, düzenleme çalışmalarına başladım.)

1996 : Istanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Iktisadi Idari Bilimler Fakültesi, Iktisat Bölümünü kazanarak, Istanbul'a gelişim...(Üniversite tercih formundaki bütün tercihlerimin Istanbul olması ve benim Istanbuldaki bir üniversiteyi kazanmam tabii ki tesadüf değil; Ne de olsa UNKAPANI Istanbuldaydı..)

1997 : Radyo Tatlıses'teki programım.
1998 : Akademi Istanbul Gitar Eğitimi.
1999 : Best FM-Best TV'deki canlı müzik programım:'GÖKHAN ÖZEN'LE CANLI CANLI'
2000 : Birinci Albümüm "ÖZELSIN"
2001 : Ikinci Albümüm "DUMAN GÖZLÜM"

2003 : Üçüncü albümüm "CIVCIV"
2003 : Y.T.Ü. Iktisadi ve Tic. Bilimler Fakültesi öğrencisi iken 2003 yılında tekrar Ö.S.Y.M. sınavına girerek Istanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Ed. Fak. Psikoloji bölümüne girişim.
2003 : BOŞVER REMIX
2004 : 14 Şubat 2004 Sevgililer Gününe Özel "HERŞEYDE BIRAZ SEN VARSIN" Hatıra Cd.
2004 : Dördüncü albümüm "ASLINDA"
2005 : Ve işte, "Kalbim Seninle" (Maxi Single)
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

hayranları ıcın gusel bı payşasım...fakat baslıktakı + 12 yı anlayamadım :arrow: :roll:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
ceyo
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
İletişim:

Mesaj gönderen ceyo »

canım +12 yanlıs bilmiosam 12 yaş ustü olanlar için gibi bişiydii
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

aramıza hoşgeldin kanka bu site çok güzel senden farkına varacan anlattığım kadar var dimi ceyom????????
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

canım +12 yanlıs bilmiosam 12 yaş ustü olanlar için gibi bişiydii
(konu uzadı ama)..nıye 12 yas ustu :roll:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
ceyo
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
İletişim:

güsell

Mesaj gönderen ceyo »

bilmiorum ama öle bişiler çıkmıştı zararlımı oluyomuş ne o tür artılı gibi şeylerle bazı kural gibi bişey koydular ama uyan yokk tabiki her yaştan okuyan war formalite icatı gibi bişiy

“Müzik Dünyası Genel” sayfasına dön