Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

ÇOCUK GELIŞIMI VE E?ITIMI Ö?RETMENLI?I

Bu Bölümde çeşitli meslekler ve özelliklerini paylaşıyoruz. Meslek Bilgileri Tanımları ve açıklamları
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

Programın Amacı

Çocukların sağlık, gelişim, beslenme, ve eğitimine yönelik eğitim ve araştırma yapmaktır.

Programda Okutulan Belli Başlı Dersler

Çocuk gelişimi, genel psikoloji, genel biyoloji, temel beslenme ilkeleri, eğitim bilimi, genel sosyoloji, insan anatomisi ve fizyolojisi, eğitsel ders araçları dramatik etkinlikler, eğitim psikolojisi, eğitim sosyolojisi,çocuğu tanıma etkinlikleri, çocuk edebiyatı ve kitapları, özel eğitime muhtaç çocuklar, çocuk ruh sağlığı, ailede etkileşim ve eğitim yönetimi gibi dersler okutulmaktadır.

Çalışma Alanları
Ana okulu, kreş ve özel okullarda çalışabilirler. Çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve toplumsal yönden gelişimleri için program hazırlamak, uygulamak, ana-babalara çocuklarına ilişkin çeşitli sorunlarında yol göstermek görevleri arasındadır.

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum

“Meslekler Rehberi” sayfasına dön