Taşınabilir Iletişim ve Eğlence Cihazı

Bilim ve teknoloji haberlerini burada topluyoruz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
By_Alpos
Gelişen Üye
Gelişen Üye
Mesajlar: 123
Kayıt: 15 Eyl 2009, 13:18
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: Türkiye-Eskişehir

Taşınabilir Iletişim ve Eğlence Cihazı

Mesaj gönderen By_Alpos » 16 Eyl 2009, 12:27

Toshiba JournE Touch, taşınabilir kablosuz ev multimedya tableti sayesinde evdeki herkes ile iletişim kurup eğlenebileceksiniz.Kullanımı çok kolay olan bu cihaz sayesinde evin her yerinden istediğiniz içeriği sadece dokunarak indirip görüntüleyebileceksiniz. Cebit Bilişim Fuarın da 7-11 Ekim de TNB A.ş. stantında ilk defa son kullanıcı ile buluşacak olan ürün, evler için televizyon, buzdolabı gibi vazgeçilmez bir cihaz olacak.

Tüm aile için bir iletişim istasyonu

Tüm aileyi bir araya getirerek iletişimi ve aile bağlarını arttıracak olan bu multimedya cihaz ile aynı zamanda sosyal ağlara da bağlanarak tüm arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişim halinde olacaksınız.

Çevrimiçi tüm uygulamalara kolay ve çabuk ulaşım

Aşağıdaki tüm uygulamalar için dokunmatik ulaşım;
YouTube, Acetrax, FrameChannel, Picasa, Flickr, MSN Messenger, RSS

Içerikleri büyük ekranda paylaşabilme şansı

USB girişi ve HDMI bağlantısı yapılabilme özelliği sayesinde notebook ve TVlere bağlayarak içerik paylaşma imkanı da Journe Touch’ da mümkün. Aynı zamanda Video on demand gibi servislere ulaşabilir olması sayesinde lisanslı içeriklere ulaşma şansı

Bilgi ve eglence parmaklarınızın ucunda

7” (17,78 cm) LCD 16:9 LED dokunmatik ekrana sahip olan JournE Touch 189 mm x 133.6 mm x 14 mm ve 450 gram ağırlığında. Kolay kullanımı sayesinde kullanıcılar kolaylıkla istedikleri değişiklikleri yapabilir. Lithium-Polymer pili sayesinde 14 saat çalışabilir. 1GB hafızası SD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilir.


Cevapla

“Teknoloji ve Bilim Haberleri” sayfasına dön