Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

aldatılıyormuyum?

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

aldatılıyormuyum?

Mesaj gönderen bey_mer »

o akşam erken geldi ama çok yorgun ve üzgün görünüyordu.zaten olduğu yerde uyudu.ve ertesi sabahta erkenden kahvaltısını yapıp işe gitti.ama o akşam çok geç geldi ve biraz içkiliydi artık iyice emin olmuştum evet beni aldatıyordutahmin ettiğim gibi telefonunu köşe bucak saklıyordu sanki bişeyler gizlemeye çalışır gibi bir hali vardı.ona hafta sonu için yaptığım planı söyledim beraber yemeğe gidecektik .o ise bana gidemeyeceğimizi söyledi çalışacakmış.bende tamam dedim ama.....
Resim
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

tabiki evde oturup onun işten gelmesini beklemeyecektim aklıma koyduğum şeyi yapacak onu yakalayacaktım o çıktı ve peşindende bennn.aaaa oda ne iş yerine gidiyor olamaz neyse bekleyelim bakalım.belkide sevgilisiyle içeridedir :arrow:
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

aradan 1 saat gecmişti ve ben hala bekliyorum
olamaz daha fazla beklemem sacmalıkmı olur acaba ne giren var nede cıkan ondan başka işyerine
yok daha fazla dayanamayacağım içeri girip kimle olduğunu görmen lazım :arrow:
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

evet içeriye girmeye karar vermiştim ve dayanamayıp girdim.olamaz allahım.bu gördüklerimde nedir ?içerideki :arrow:
Resim
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

yatan ölüde kimdi yoksa benim kocam bir katilmiydi.beni görünce şok oldu ve üzerime doğru gelmeye başladı çok korkuyordum ne yapacağımı şaşırmıştım :arrow:
Resim
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

arkadaşlar hepinizden bu açtığım ve yönünü belirleyemediğim kendimi bu konuya yoğunlaştıramadığım için özür diliyorum.
çok üzgünüm :cry: :cry: :cry: :oops: :oops:
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ö değil bey_mer böyle bi konuyu acman bile cesaret ve özgüven meselesidir keşke daha cok katılım gösterebilseydim :wink:

kocan katilmi yoksa bak orayı merak ettim :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

tşkkür ederim crazy ama öle yani
:bidibidi_msn16: bu konuda çok üzgünüm katılımın için sğl ama boşver daha iyisini yaparım bigün inş :arrowr:
Resim

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön