Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı uçağı ıssız bi adaya düşerse:) (2)

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

UÇA?IN YANINDAKILER

uçak gemiye halatla bağlanmıştı ve rüzgar gemiyi sürükledikçe uçakta saplandığı kumlardan yavaşça cıkıyodu

stralis: arkadaşlar uçak çıktı halatı sökelim daha fazla uçağı sürüklemesin.

dr.unal: tamam stralis ben şimdi hallederim.

tatlı cadı: ee şimdi napıcaz uçak çalışmaz halde adminimiz ve crazy ler saatlerdir ortada yok.

betül_42: acaba bi grup oluştursak ve onları aramayamı gitsek

güsselim: evet evet aramaya gidelim hem belkide şuan bize ihtiyacları vardır..( allahım ya en sonunda bi macera yaşıcam)

sahar: güsselim daha ne macerası arıyosun allah aşkına ya 2 hafta olucak nerdeyse ada dayız ve başımıza gelmeyen kalmadı oyun delisini kaybettik ve şimdi adminimizde kayboldu

fatih.hat: sahar a katılıyorum güsselim acaba oyun delisi yerine senimi kaybetseydik iyi macera yaşardın tek başına ormanda

güsselim: susun yaw tamam bişey demedim ben şimdiye kadar ormanda tek başıma coktan ölürdüm korkudan

selin44: uçaktan sadece adminimiz anlıyo o gelmeden uçağın ne durumda olduğunuda anlamayız off off

büşra44: biraz daha bekliyelim derim ben baktık gelen giden yok hep beraber gideriz aramaya

angel girl: büşra haklı bekliyelim gidersekte hep beraber gidelim yeteri kadar ayrıldık zaten birbirimizden

stralis: tamam arkadaşlar dediğiniz gibi olsun fakat beklerkende uçağın içindekileri boşaltalım işe yarıyacak bişeyler cıkabilir

herkez uçağın içini el birliğiyle boşaltmaya başladı artık ada dan kurtulabiliceklerine inanıyolardı tek sorun diğerlerinden haber alamamak ve ne halde olduklarını bilememekti fakat kurtuluş yakındı yitirilen umut'lar yeniden kazanıldı
Kullanıcı avatarı
oyun_delisi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen oyun_delisi »

bu arada uzaklardan bir ses geliyordu

oyun delisi : arkadaşlarrrrrr , arkadaşlarrrr , sesimi duyunn.. arkadaşlarr

güsselim : sanki bi ses duydum ben
fatih.hat : banada bir ses geliyor ama çözemedim
betül_42 : durun bu bir kandırmaca olabilir:..
tatlı cadı : ne kandırmacası olabilir ,olursa onları banlarız
sahar : banlarız derken , ben şiddete karşıyım sayın modum
selin44 : bence gitmeyelim bi yere buradan hemen uzaklaşalım , bıktım ya
betül_42 : sakin ol , sakin ol selin44 , Allahın izniyle buradan kurtulacağız.
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/8c4656cea1dfdd8625ea3515c85c0fa5bidibidi.jpg[/img][/url]

Oyunlarda rakip tanımam. 1. Belli, BENIMDE, ben 2. yi merak ediyorum :)
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/upload/bebek/1/thumb_bidibidibebek-3.jpg[/img][/url]
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

uçağın yanındakiler oyun delisinin sesini duyduklarını sanar ama bi kaç kişi dışında duyanda olmadığı anlaşılır artık karar verilmiştir hepbirlikte ormanın içine girip bıdıbıdı, bıdıbıdıdestek,cr@zy,denizindibi ve oyun delisini bulmaya gideceklerdir...

stralis: evet arkadaşlar sesi diğer arkadaşlarımız duymadığına göre bence burasıda tehlikeli olmaya başladı hadiyin ormana adminimizi aramaya gidiyoruz :bidibidi_msn49:

tatlı cadı: burda cok bile vakit kaybettik hemen gidelim :bidibidi_msn23:

dr_unal: arkadaşlar kesinlikle biririmizden ayrılmayalım :yahoo58:

güsselim: aman yaa neden ben aksiyonun tam içinde olamıyorumki sadece ileri gidiyorum piyon gibi sağa sola gitsem ahh ahh :yahoo28:

sahar: sen okulda yeteri kadar sağa sola gidiyon güsselim burda bari bizle ileri gitsen nolur :yahoo35:

fatih.hat: sahara katılıyorum sahar benim yanımda olsun ben ileri değil hep arka arka gitmeyede razıyım :yahoo60:

&sıla: ahh ahh şu admin sorunlu olduğum oyunları kaldırmış haberini aldım ne vardı sanki 2 oyunda birincilik bende kalsaydı :bidibidi_msn35:

bey_mer: ya sıla pardonda sen haberi nerden alıyon halada aklın oyunlarda ne diyimki sana sadece saygıyla alkışlıyorum pess :clap:

mon amour: ay yeter ucak düştüğünden beri susuyorum susuyorum ama biyere kadar gidiyosak gidelim şu ormana ordakiler öldümü kaldımı haberimiz yok :bidibidi_msn31:

betül 42: haydiyin arkadaşlar ilerleyelim giderken konuşuruz hem daha iyi olurr korkularımızı unuturuz :bidibidi_msn6:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

( bıdıbıdı , bıdıbıdıdestek ve bala sisin yavaş yavaş bütün adayı kaplamasını izlerken içlerinde bundan sonra olacaklara ait kötü hisler uyanmaya başlamıştı, aynı zamanda neden cr@zy de bu hisleri duyuyordu içinde , aynı anda diğer tarafta oyun_delisi, denizindibi ve cr@zy hala şeytana benzeyen şeyle konuşmaya onu konuşturmaya çalışmaktaydılar.. bıdıbıdı ve ekibi sessizce ilerleme kararı alırken ...........)

oyun_delisi : anahtar ne demek, ne anahtarı , biz bişey görmedik, bala'da hiç bahsetmedi zaten :thinking:
cr@zy : eğer sen bize yardım edersen bizde aradığın şeyi bulmana yardım edebiliriz belki :yahoo33:
şeytana benzeyen şey : size güvenmiyorum, zaten bitaneniz aldattı kandırdı beni, şimdide siz aynı şeyi yapmaya çalışıyosunuz :sasmokin:
denizindibi : peki bize güvenmen için ne yapabiliriz peki :blueshock:
şeytana benzeyen şey:
sürekli benimle birlikte yürüyeceksiniz ve kim gelirse gelsin yanımdan ayrılmayacaksınız :evil_firel:
denizindibi : biz zaten seninle birlikteyiz :bidibidi_msn13:
oyun_delisi : evet yanındayız zaten, bizden korkman için bi sebep yok ki :bidibidi_msn26:
şeytana benzeyen şey: tamam deniycez ozaman, ama en ufak bir hareketinizden şüphelenirsem hepinizi birlikte yok ederim ona göre Resim[

cr@zy:
:bidibidisun13:
denizindibi : :bidibidisun18:
oyun delisi: :bidibidisun28:

( çaresiz şeytana benzeyen şeyin kurallarıyla bu oyuna devam etmek zorundaydılar şimdi, aralarında sessiz bir anlaşma yaptılar, aynı hisler ve aynı korkular içinde , adaya gelişlerinin üzerinden neredeyse 2 hafta geçmişti ve şimdi şeytana benzeyen şeyin arkasından gitmekten başka yapabilecekleri hiç bişey yoktu, sessizce yola koyuldular .............. )
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

bıdıbıdı ve bıdıbıdıdestek artık balaya güvenmezler balanın anlamaması içinse işaretle konuşurlar balanın ise kafasında sadece kurtuluş yolu olan o anahtarı bıdıbıdı'dan almak vardır

bıdıbıdıdestek: adminim sis yavaş yavaş gidiyo bence yola devam edelim cr@zy ler ne durumda cok merak ediyorum :bidibidi_msn23:

bıdıbıdı: doğru diyorsun onları gözden kaçıralı cok uzun zaman oldu yaratık onlara zarar verirse kendimi hiç affetmicem :bidibidi_msn34:

bala: :bidibidi_msn11: ooo siz onları unutun bu gidişle cesetlerini bile bulamayız

bıdıbıdıdestek: bala kendine gel ve şansını zorlama sen bizi ne sandın senin kafandan gecenleri anlayamıcak kadar safmıyız :bidibidi_msn31:

bıdıbıdı: bala her kullandığın cümlede kendini tanıtıyosun şimdi ya susup bizimle gelirsin yada burda kalırsın kararını ver :bidibidi_msn31:

bala: tamam tamam yaa ben sadece yaratığı tanıdığım için öyle dedim susuyorum :bidibidi_msn52:

bıdıbıdı: düzmü gitmişlerdir acaba cr@zyler off nasıl bulucaz onları yürüyoruz yürüyoruz bir işaret bile yok :bidibidi_msn2:

bıdıbıdıdestek : balayamı sorsak acaba adminim nede olsa ormanın yabancısı değilmiş yaratık cr@zy leri biyere götürdüyse balayıda götürmüştür dimi bala :yahoo33:

bala: ıııı şeyy aslındaaaaaa hatırlamıyorum :yahoo34:

bıdıbıdı: bala öne gec ve bizi yaratığın seni götürdüğü yere götür hemen diyorum artık sinirlerim yıpranmaya başladı :bidibidi_msn35:

bala: peki sizi oraya götürücem ama ben içeri girmem yaratığın beni görmesini istemiyorum :bidibidi_msn26:

bıdıbıdıdestek: sen bizi doğru yere götür seni göstermiyelim fakaaatt heleki yanlış yere götürüp bize aklınca plan kurarsan o yaratığa seni ben veririm :bidibidi_msn14:

( bala artık korkmuştur çünki karşısındakiler neredeyse günlerdir aclardır ve sinirleri yıpranmıştır ona zarar vermelerinden korktuğu için sessiz sessiz yaratığın yaşadığı yere doğru ilerlemeye başlar)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

uçağın yanındakiler ise artık ormana girmişler ve aralarında sessiz sessiz konuşarak ilerlemektedirler

büşra44: adminimiz bence bizimle kalmalıydı bıdıbıdıdestek ve bala gitse yeterdi :yahoo28:

tatlı cadı: başı belada olanlar biz değiliz büşra cr@zyler, adminimizin nasıl bizim yanımızda kalmasını isteye bilirdikki :yahoo58:

betül_42: tatlı cadı haklı bu adadaki tüm esrarengiz yaratıklar cr@zy,denizindibi ve oyun delisine gözüktü ve oyun deliside yaratığın elinde hem ben hala balanın cr@zyiye sıra sizde demesinin ne anlama geldiğini merak ediyorum :yahoo33:

güsselim: aman yaa zaten forumdada öyleydi hangi taşı kaldırsam ordan ya cr@zy yada denizindibi cıkıyodu burdada belayı başlarına sardılar hiç şaşırmadım nedense :bidibidi_msn5:

fatih.hat: yazık ya cr@zyiyle daha kadıköyde pankart acacaktık :deal:

sahar: fatih aşkım öyle deme sanki cr@zyilere bişey olmuş gibi konuşuyosun :bidibidi_msn53:

dr_unal: doğruyu söylemek gerekirse üzgünüm ama arkadaşlar ben onlardan ümidi kestim :bidibidi_msn2:

mon amour: böyle konuşupta birbirimizi üzüp korkutmayalım plan yapalım aramızda ve onlara yardımcı olalım :bidibidi_msn31:

&sıla: benden yardım beklemeyin ben oyunlarda rekor kırarken cr@zyide hep benim rekorlarımı kırıyodu admin kurtarır onları :yahoo28:

beymer: pes diyorum sıla ve önünde saygıyla eğiliyorum hala aklın oyunlarda yaa :bid:

efemir: ayy bari burda oyun demeyin zaten o rekorlar nasıl saniyede geciliyo hala anlamış değilim soğudum oyun oynamaktan :bidibidi_msn31:

stralis: arkadaşlar ormandaki yaratıklara odaklansanız diyorum :bidibidi_msn52:

&sıla: aman ormandaki yaratıklarda ne, ben oyunlarda ne yaratıkları öldürüyorum senin haberin bile yok tabi :ms:

güsselim: ne oyunmuş be burdan kurtulalım ilk işim şu oyunlara takılmak olacak satanist oyunları koysun adminde en azından orda biraz macera yaşarım :mrgreen:

fatih.hat: tek isteğim şurdan kurtulmadan güsselimin bi yaratıkla karşılaşması o zaman ne yapıcak cok merak ediyorum :bidibidi_msn10:

fatih.hat sözlerini tamamlamadan daha ormanda garip sesler duyulur hepsi korkudan birbirine bakmaya başlarlar sesler uzaktan gelmektedir şimdi ise onlara düşen tek şey seslerin geldiği tarafamı yoksa diğer tarafamı gitme düşüncesidir
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

crazy,denizindibi ve oyundelisi şeytana benzeyen şeyin peşinden gitmektedirler.korkudan birbirleriyle bile konuşmaya çekinirler...orman çok sisli olduğu için etrafı tam olarak göremezler ama geri dönme ihtimaline karşı etrafı dikkatlice inceleleyerek giderler..

şeytana benzeyen şeyin derdi neydi?eğer bize zarar vermek isteseydi çoktan bizi bititirirdi,peki bize zarar vermek istemiyorsa bizi neden kaçırdı??bizi nereye götürüyor? bu soruları sürekli sormaktadırlar ama cevap bulamazlar...canavarın kendilerine zarar vermeyeceğini düşünmektedirler..Ve onlarıın çok başarılı,çok güçlü üyelerini asla yanlız bırakmayacak bir adminleri vardır o yüzden içleri rahattır BIDIBIDI elbet gelip onları kurtaracaktır..

bıdıbıdı ve bıdıbıdıdestek balanın peşinden canavarın barındığı yere doğru gitmektedirler..bıdıbıdı artık bu çaresizlikten çok sıkılmıştır ve arkadaşlarına yardım edememek onu mahvetmektedir..onları canavarın elinden kurarır kurtarmaz acil çıkış kapısı arar gibi burdan kurtulmanın yolu arayacaktır..

uçağın yanında kalan diğer üyeler ise merakla oyun delisini ve onu kurtarmaya giden diğer arkadaşlarını beklemektedirler..Acaba canavarın eline düşmüşlermiydi?Böyle çaresiz bir şekilde oturmak onlarıda sıkmaktadır ama ne yapacaklarınıda bilemezler...sesin geldiği yöne gitmelilermiydi yoksa onlardamı ormana gitmelilerdi...peki kızların o duydukları seslerden sonra şimdi duydukları sesler acaba onlarımı takip ediyordu...

stralis uçağın görüren hasarını tamir etmiştir ama kalkıp kalkmayacağı hakkıda tam emin değildir...

Artık iş tüm üyelerin toplanmasına kalmıştır...

Ama o anahtar nerenin anahtarıydı bala neden o anahtarın peşindeydi..o anahtarla nasıl bir kurtuluş olabilirdi ki...bu sorularda hepsinin kafasını karıştırmaktadır...
Kullanıcı avatarı
sugababe

Mesaj gönderen sugababe »

ama ben niye yokum burada...küstüm işteee... :cry:
altın ateşle,kadın altınla,erkek kadınla imtihan edilir...
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

fatih.hat sözlerini tamamlamadan daha ormanda garip
sesler duyulur hepsi korkudan birbirine bakmaya başlarlar sesler
uzaktan gelmektedir şimdi ise onlara düşen tek şey seslerin geldiği tarafamı yoksa diğer tarafamı gitme düşüncesidir.

büşra44: ya arkadaşlar ben ayırt edemedim bu s :thug: esler ormandan mı yoksa benim karnımdan mı geliyo, çok acıktım yine yaa :cry:

tatlı cadı: büşra bulduğumuz yiyeceklerin hepsi bittimi,
atıştır sende bişeyler canım :thug:

betül_42: ya ben bu işte bi tuhaflık seziyorum ama ne olduğunu
bi türlü anlayamadım henüz, ormandamıyız, yoksa uçağın
yanında mıyız çözemedim :yahoo33:

gusselim: neredeyse ormanı bitiricez betül sen daha nerdeyiz
diye mi düşünüyosun :bidibidi_msn31:

betül_42: ay evet doğruya yaaa, ben dalmışım bi an :cry:

tatlı cadı: tamam arkadaşlar sorun değil, şimdi önümüze bakalım,
ne yapabileceğimize mesela :yahoo34:

fatih.hat: evet arkadaşlar artık çok hızlı bi şekilde bişeyler
yapmanın zamanı geldi :yahoo58:

sahar:
evet aşkım katılıyorum sana :bidibidi_msn42:

drk_unal:
elimizdeki ilk yardım malzemeside tükenmek üzere
umarım kimseye bişey olmaz :yahoo51:

sugababe: ( hayran hayran drk_unal'a bakmaktadır.)
beni kurtardığın gibi onlarıda kurtarırsın drk_unal :bidibidi_msn9:

mon amour: hadi ozaman arkadaşlar biranönce harekete geçelim :bidibidi_msn46:

&sıla: neyseki bu ay geçen ay birinci olmuşum, sitede açıklanmış
sağolsun bütün üyelerde tebrik etti beni, artık bende sizinleyim :bidibidi_msn48:

beymer: ya ben hala kararsızım aslında burası sanal ortam mı
yoksa gerçek mi, ona göre arkadaşlık kurucam sizinle :bidibidi_msn32:

efemir: ben burdayımya bey_mer, bak gerçeğim işte
arkadaşınım senin, her ne kadar sanal ortamda konuşuyo olsakta
gerçektede varım biliyosun :bidibidi_msn11:

stralis: ben teknik ve fiziksel hiç bir yardımımı esirgemem arkadaşlar
ne yapılacaksa yapalım beraber :bidibidi_msn31:

&sıla: :bidibidisun39:

gusselim: hadi ama ben çok heyecanlandım,
yaratıkmı nedir bi an önce karşılaşalım şununla :bidibidi_msn11:

fatih.hat: gusselim valla iyice şaşırdın sen, sahar'ıda korkutuyosun
yapma :bidibidi_msn31:

(kendi aralarında konuşmaya devam ederek ormada bi hayli
ilerlemişlerdi taki karşılarına bugüne kadar görmedikleri
yeni bir üye çıkana kadar ........
şimdi hepsi susmuş bu yeni kişiye bakmaktaydılar ........ )
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

(kendi aralarında konuşmaya devam ederek ormada bi hayli
ilerlemişlerdi taki karşılarına bugüne kadar görmedikleri
yeni bir üye çıkana kadar ........
şimdi hepsi susmuş bu yeni kişiye bakmaktaydılar ........ )

stralis: sende kimsin ?

asıl siz kimsiniz ne işniz var burada

fatih.hat: tek kişisin ve bize soru sormayamı kalkıyosun kim sin seenn

ismim fachmann vee buda arkadaşım deniz 124 biz buraya 3 ay önce düştük özel uçağımızla gezinti yaparken

güsselim: vay bee özel ucak haa hadi biz cr@zy yüzünden düştük bu adaya peki siz nasıl düştünüz

deniz124: neee cr@zy mi nerde o burdamı ayy ben onun konuşmalarını duymuştum adada bi ara hayranıyım ben onum o nerde

selin44: sen cr@zy yimi takip ediyodun adada yanii

fachman: durun 1 dk şuan sorunumuz cr@zy değil deniz124 taktın sende cr@zy ye burda daha büyük bi sorun var

betül42: sorun sorun sorun ne zaman burda sorunsuz bi gün geçiricez

sıla: bende kendimi forumda sorun yaratan sanırdım ama bakın ben burda hala sorun yaratmadım sorunlar kendiliğinden cıkıyo

beymer: sıla sana hiç birşey diyemiyorum heryerde kendini haklı çıkartıyosunyaa pess deyipp önünde saygıyla eğiliyorum

dr_unal: sorun ne fachmann ?

fachmann: bakın bugün ayın 11'i bugün korkunç bişey olucak

tatlı cadı: nasıl yaa ne demek istiyosun sen ne olmuş ayın 11 yse

fachmann: biz buraya 3 ay önce ayın 11inde düştük ayın 13 ünde garip sesler duyduk çığlıklar ve bu 2 aydırda aynı günlerde devam ediyo anlıcanız 11 le 13 rakamında bi uğursuzluk var ve bunu ilk defa ben keşfettim

güsselim: aman ne büyük bi şey keşfetmişsin tüh tüh tüh maşallah

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön