Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı uçağı ıssız bi adaya düşerse:) (2)

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

(Bıdıbıdı ve bıdıbıdıdestek crazy ve denizindibini gözden kaçırmadan takip etmektedirler ama bir yandanda gözleri bala'dadır...)

bıdıbıdıdestek :(admine göz kırparak)Adminim ya sen anahtarı bana vermiştin ya ben onu adada unuttum kaybolmasın diye oraya koymuştum..

(aslında anahtar Bıdıbıdı'dadır ama destek balanın anahtarın peşinde olduğunu düşünerek ormanda onlara bi zarar verebileceğini düşünerek balayı yanıltmak istemiştir..)

bala: neeeee adadamı unuttun ???

(bıdıbıdı olayı anlamıştır)
bıdıbıdı:ne oldu bala?neden sordun ?ormanda anahtarı ne yapacağız ki hem nerenin anahtarı olduğunuda bilmiyoruz !!!

bala: şeeeyyy..admin ben belki bireyler buluruz diye..şeeyy.. yani belli mi olur belki lazım olur..

bıdıbıdı:merak etme bala oyun delisini bi kurtaralım lazım olursa döner anahtarıda alırız..hadi şimdi sessiz olalım ve kızları gözden kaçırmayalım dikkatli olun..

(bııbıdıdestek amacına ulaşmıştır..sessizce crazy ve denizindibini izlemeye koyulurlar...)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

UÇA?IN YANINDAKILER

[/b]tatlı cadı: arkadaşlar birbirimizden ayrılmayalım ve birlik olup uçağın eksikliklerine bakalım

büşra44: ben korkuyorum arkadaşlar o gördüğüm şeyi unutamıyorum eğer oyun delisi onun elindeyse ığğğğ onun yerinde olmayı istemezdim :curtain:

betül_42: büşra tam olarak ne gördüğünü bize anlatırmısın yüzünü gördünmü yaratığın :yellowconfused:

büşra arkadaşlarına gördüğü yaratığı anlatırken herkez pür dikkat büşrayı dinlemektedir ve anlatımı devam ederken herkezin beynindeki yaratık görüntüsü şekillenmiştir Resim

güsselim: off yaa iyiki ben görmemişim kesin o an oracıkta bayılırdım :yellowno:

stralis: eğer o yaratık cr@zy'lere zarar verirse direk buraya gelir o gelmeden şu uçağı tamir etmeye calışalım tatlı cadı haklı arkadaşlar :yahoo33:

sıla: ya düşünüyorumda benim kırdığım oyun rekorları arasında yaratık avlama oyunu varmıydı belki ordan yaratığı nasıl yok edeceğimizi bulurduk ama admin ilgilenmediki şu skorlarımlada oyunlar aklımda kalsın :yahoo16:

angel_girl: ar ar arkadaşlar gemiye doğru ba ba bakarmısınııızz :bidibidi_msn26:

sahar: aman yarabbim gemi burdan gözükmüyodu şimdi nasıl olurda gözüküyo Resim

dr.unal: arkadaşlar cabuk olalım adminimiz oyun delisini kurtarırken bizde uçakla ilgilenelim bu ada gittikçe ürpertici olmaya başladı :bidibidi_msn23:

bu kelimeden ve gördükleri şeylerden sonra herkez hep birden uçağı nasıl tamir edeceklerini düşünüp iş birliği yapmaya karar verirler artık herkez iyice korkmuştur bir an önce ada'dan kurtulmak isterler
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

ORMANDA

( cr@zy ve denizindibi, oyun_delisi'ni kurtarma girişimini bütün kararlıkları ile sürdürmekte başlarına gelecek herhangi bişey için korku duymamaktaydılar, arkalarında bıdıbıdı ve bıdıbıdıdesteğin olduğunu bilmek içlerini rahatlatırken asıl, şeytana benzeyen şeyle karşılacak olanın kendileri olduğunu biliyor ama yinede bundan çok büyük bir korku duymuyorlardı, aslında kendilerinin bile şaşıracağı ölçüde büyük olan bu cesaret gösterisi onlara içten içe haz bile vermekteydi ... )[/b]
denizindibi: cr@zy nası bişeyle karşılaşacağımızı biliyoruz nasılsa ama yinedeee :bidibidi_msn23:

cr@zy : yinede neee korkuyorum deme sakın :bidibidi_msn31:

denizindibi: hayır korkmuyorum arkadaşımızın hayatı söz konusu :bidibidi_msn34:

cr@zy : peki yinedee neee :bidibidi_msn32: :bidibidi_msn31:

denizindibi: neler yapabileceğimizi bilmiyorumm :bidibidi_msn6:

cr@zy: duruma göre davranacağız denizindibi, bişeyler düşünürsek olmaz zaten, o şeyy şeytana benzeyen şeyin ne olduğunu bilmiyoruz henüz :bidibidi_msn26:

denizindibi: korku hikayelerindekilerede hiç benzemiyodu gördün dimi :bidibidi_msn6:

cr@zy: evet yaa neydi o öyle :yellowupset:

denizindibi: inşallah oyun_delisi korkudan ölmemiştir :yahoo51:

cr@zy : amin, allahım sen onu koru :yahoo51:

( kısık seslerle aralarında konuşarak yürümeye devam ettiler , ve tamda o esnada aynı anda binlerce martının aynı yerden havalandığını ve havada deli gibi pike yaptığını gördüler,martıların birşeyden korkmuş ve aynı anda havalandıkları düşüncesi kendi aralarında konuşan cr@zy ve denizindibi'nin tüylerini ürpertmiştir... oldukları yerde donakalmış ve martıların neyden korkmuş yada birden dire hep beraber neden havalandıklarını düşünüyorlardı ki bu adaya geleli 1 hafta olmasına rağmen hiç martı görmediklerini düşündüler , bu düşünce dahada fazla ürpertti onları, bu adadan biran önce çıkmak için sabırsızlık hissettiler içlerinde... )
ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

denizindibi: bunlar neden biranda havalandılar neler oluyoo :huh:

cr@zy: bişeyden korkmuş olmalılar :bidibidi_msn26:

denizindibi: bizimi farkettiler dersin :bidibidi_msn32:

cr@zy: henüz bizi farketmiş olduklarını sanmıyorum :bidibidi_msn33:

denizindibi: peki neden pike yapıyo bunlar, anlamı ne olabilir :bidibidi_msn32:

cr@zy: bi yerde martıların bi tehlike sezdikleri anda böyle şeyler yaptığını okumuştumm :study:

denizindibi: bizim gördüğümüz şeyi görmüş olabilirlermi :scratch:

cr@zy: emin değilim ama herşey olabilir, kendilerini korumak için pike yapıyo olabilirler, yada saldırmak için :bidibidi_msn29:

denizindibi: sessiz olalım yerimizi belli etmemeye çalışalım :bidibidi_msn33:

cr@zy: acaba bıdıbıdı ve ekibi ne durumdalar onlarda görmüşlermidir martıları :bidibidi_msn32:

denizindibi: göremiyorum onları çok uzaktalar sanırım, yada gelmiyolar :bidibidisun39:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

BIDIBIDI ve EKIBI

bıdıbıdı: heyy şuraya bakınn ,bu martılarda neyin nesi :bidibidi_msn26:

bıdıbıdıdestek : adminim şunlara bakııııııııın :bidibidi_msn29:

bala: daha önceden hiç martı görmedim bu adada, bunlarda nerden çıktılar :bidibidi_msn17:

bıdıbıdı: sen daha önce adanın bu kısmına gelmişmiydinki :bidibidi_msn32:

bala: tabii adayı çok kez dolaştım ben ama ,daha önce hiç martıya rastlamamıştım :scratch:

bıdıbıdıdestek: farketmemiş olamazmısın :yahoo33:

bala: sanmıyorum, bunları farketmemek mümkünmü, ne kadar fazla sayıdalar baksana :yahoo34:

bıdıbıdı: ve pike yapıyolar :rolleyes2:

bıdıbıdıdestek: olduğumuz yerde kalalım, bizi farketmesinler :bidibidi_msn26:

bıdıbıdı: daha fazla bekleyemeyiz, zaten bizimkileri gözden kaçırdık, eminim onlarda görmüşlerdir bunu :bidibidi_msn26:

bala: birazdan sis çökecek sisten faydalanırız onlar bizi farketmeden ilerleriz, eğer bizden ürkerlerse saldırırlar adminim :bidibidi_msn34:

( bala'nın önerisi sisin çökmesine çok bi zaman olmadığını gösteriyor ve beklemeleri gerektiğini hissediyorlardı, sisin inmesi için beklemeye koyuldular, gerçektende az bi zaman sonra adanın üzeri sis bulutu ile kaplanmış yavaş yavaş aşşağıya çöküyordu, biraz daha beklemeleri gerekiyordu şimdi ... )
ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

OYUN_DELISI ve ŞEYTANA BENZEYEN ŞEY

ORMANDA

şeytana benzeyen şey: sis çökmeye başladı, arkadaşların nerde kaldılar :sasmokin:

oyun_delisi: geleceklerdir yani şeyy ya gelir yani gelirler inşallah ya gel şey gele töbe yaavv ne diyorum ben gelir şimdi onlar beni şeyy yani :bidibidisun13:

şeytana benzeyen şey: kes kes tamam anladım, gelmezlerse de sorun değil zaten , seni paramparça edicem :evil_firel:

oyun_delisi: parça mı param mı anlamadım töbe allam yav ne paramı ne parçası, korkuyoruuuuuummmmmm :bidibidisun18:

şeytana benzeyen şey: hele biraz daha bekleyelim gelmezlerse korku neymiş göstericem sana :batman:

oyun_delisi : :bidibidisun18:

(oyun_delisi şeytana benzeyen bu yaratıkla ne yapacağını bilmiyordu, olduğu yerde kalakalmıştı, o yaratıkla ilk karşılaştığı andaki kaldığı yerde duruyordu hala, donakalmıştı sanki ne kaçmak için kendinde bi kuvvet bulabiliyor nede onu etkisiz hale getirebilecek bir plan yapabiliyodu, sadece denizindibi ve cr@zy nin gelip gelmeyeceğini merak ediyodu, gelmezlerse ne olacağınıda tabii, bu düşünceler tüylerini ürpertiyor ama çaresiz bekliyordu ...işte tamda o anda cr@y ve denizindibi'nin sessizce yaklaştığını gördü, yaratığın onları görüp görmediğinden emin değildi ama denizindibi ve cr@zy henüz yaratığı görmemişlerdi, sessizce ilerliyolardı buda oyun_delisi'ne kurtulabileceğine dair umut vermişti, oda şimdi sessizce bekliyordu..evet işte şimdi beklediği olmuştu cr@zy ve denizindibi sisten yaralanıp oyun_delisi'nin yanına kadar gelmişlerdi, yaratık onları görmeden kaçarak uzaklaşabileceklerini anlatmak için birbirlerinin gözlerine baktılar, sessiz bi iletişim söz konusuydu aralarında...henüz şeytana benzeyen şey onları farketmemişken hemde... )
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

UÇA?IN YANINDAKILER

Resim

stralis: ucak sağlama benziyo ama kuma saplanmış bunu cıkarıp motordaki kumlarını temizlemek lazım.

dr.unal: evet haklısın uçağa biri girip içerde uçağın arka tarafından halatı alsın

tatlı cadı: ben girerim ama halatı nereye bağlıcazda uçağı cekicez anlıyamadım

dr.unal: benim aklımda bişey var ama onu anca adminimiz gelince yapabiliriz

betül_42: ya onları beklemeyelim sis cöktü ormana bakın onlar ne yapıyo acaba cok endişeleniyorum

güsselim: valla tırsmıyorum dersem yalan olur şuan tam bi korku filminin içinde gibi hissediyorum kendimi

fatih.hat: dr.unal o fikrini bi söylesene belki yapabiliriz

dr.unal: dalga gemiyi gittikçe geriye itiyo halatı gemiye bağlarsak oda uçağı ceker ve saplandığı yerden cıkarır

stralis: süper bi fikir unal tebrik ederim ama içimizden 2 kişi gemiye girmek zorunda

büşra44: ben girerim gemiye bir an önce ne olucaksa olsun

starman: bende büşrayla giderim halatı sağlam bi yere bağlayıp cıkarız

stralis: tamam anlaştık arkadaşlar hadi tatlı cadı sen uçaktan halatı al starman ile büşra gitsinler

tatlı cadı uçaktan halatı alır starmana verir onlarda gemiye doğru ilerlemeye başlarlar nedense artık kimsede cok büyük korkular yoktur cünki herkezde ada'dan kurtulma isteği vardır ve bunu korkarak yapamayacaklarını anlarlar

starman: yanımdan ayrılma büşra zaten bağlayıp hemen cıkıcaz korkma

büşra44: tamam starman arkandayım ama bak burası halatı bağlamak için sağlama benziyo ne dersin

starman : evet doğru anca burası dayanabilir zaten ucağın kuvvetine hadi bağlıyalım ve cıkalım

dr.unal: arkadaşlar bakın büşra ile starman geliyo bağlamışlar bizde onu uçağa bağlayınca olucak

betül_42: sadece büyük bi rüzgarın gelmesi için dua edelim bence gemi daha hızlı hareker eder o zaman

tatlı cadı: inş dalgalar coğalır inşallah Allahım sen bize yardım et

halat bağlanmıştı gemi hareket ettikçe ucakta hafif hafif kımıldamaya başladı bu bi umut ışığıydı herkez büyük bir rüzgar gelmesi için dua edip beklemeye başladı
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

ŞEYTANA BENZEYEN ŞEY, OYUN_DELISI, CR@ZY VE DENIZINDIBI
ORMANDA

(oyun_delisi, cr@zy ve denizindibi bıdıbıdı ve ekibinin olduğu yöne doğru koşmaya başlayacakken şeytana benzeyen şeyin sesi işitildi, bu ses daha önce duydukları seslere hiç benzemiyordu,çok derinden gelen ve birokadar da hırıltıyı andıran ses kaçamayacaklarını anlamalarına yetti neden sonra denizindibi şeytana benzeyen bu yaratığın ses tonunda bi gariplik, bi zavallılık hissetti..)

şeytana benzeyen şey : kaçabileceğinizi düşünmüyodunuz heralde Resim

oyun_delisi: yo yo , şeyy o o olur mu ö öö ö y le şşe şe şeeyy, a aa ar kadşş la la rım ye ye ni ge ge gel di le ler :bidibidisun13:

cr@zy : bu buu buu se se ses to too to nuu da ne nee yy :bidibidisun18:

şeytana benzeyen şey : artık amacıma ulaştım sayılır bir kişi daha gelecek onu beklemeden ben sizin işinizi bi hallediim Resim

oyun_delisi: bi bi bi ki ki kişi de ki ki kim, bi bi bizden ba ba başka sı da mı va va var :bidibidisun18:

cr@zy: :bidibidisun18:

Resim

denizindibi: se se sen ne neden a a ağ lı lı yo sun pe pe ki :bidibidisun8:

şeytana benzeyen şey : ağlamıyorum ben
( şimdide utancını gizlemek ister gibi eliyle yüzünü kapatmıştı)
bizim gibi yaratıklar ağlamazlar, sadece sizden önce bu adaya düşmüş ve sağ kalmış biri vardı burda , ismi hımm bala'ydı , o beni kandırdı, kendini kurtarmak için sizi alıp geleceğini söyledi ama gelmedi, görüyorumki sizde onun kurbanları oldunuz, sizi buraya o mu gönderdi :sasmokin:

denizindibi: biz aslında çıkış yolu arıyoduk, uçağımız bu adaya düştü yaklaşık olarak bir haftadır buralardayız, bu ormana da kurtuluş yolu bulmak için geldik :bidibidi_msn2:

şeytana benzeyen şey:
burası benim ormanım, izinsiz girdiniz, ve ömür boyu burda benimle kalacaksınız :evil_firel:
cr@zy: seninle mi , sen bizi ne yapacaksın, hem amacımız seni rahatsız etmek değildi, biz sadece .... :freaked:
oyun_delisi: evet biz sadece kurtuluş yolu bi çıkış yolu aramak için buraya geldik, seni rahatsız etmek istemezdik :bidibidisun13:
şeytana benzeyen şey: size neden inanayım, hem bala'da sizin gibi yapmıştı ona inanmıştım, ama beni kandırdı ve sizi buraya gönderip kendisi gelmedi :sasmokin:

( şeytana benzeyen bu yaratığın ses tonu o kadar garipti ki, neden sonra herkes içinde yaratığa karşı garip bir merhamet ve şevkat hissi duydular, yaratık korkutmaktan çok, bu olgunun arkasına saklanan aslında kendisi diğerlerinden çok daha fazla korkan bi ruh haline bürünmüştü sanki, onunla daha içsel bi konuşma yapılması gerekiyordu, böylelikle onu o kalıptan çıkarıp kendilerine yardım etmesi için ikna edebilirlerdi belki, gözgöze geldiler yine, ve aynı anda aynı kararı verdiler sessizce ...)

cr@zy:
ama sen çok kötü kalpli bişeye benzemiyosun :bidibidi_msn34:
oyun_delisi: evet hem ne kadar çok zamandır burada beraberiz bana hiç bişey yapmadın :bidibidi_msn1:
denizindibi: bize kötülük etmekle eline ne geçecek, yada bizi alıkoymakla :bidibidi_msn34:

(şeytana benzeyen şey şimdi dahada zavallı görünüyordu, kaleleri bilmediği bu 3 çocuk tarafından bir bir yıkılıyodu, ama nedense onlara kötü bişey yapmak içinden gelmiyodu ... )

:bidibidi_msn32:
En son denizindibi tarafından 05 Kas 2008, 15:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

BIDIBIDI VE EKIBI

( bala'nın önerisi sisin çökmesine çok bi zaman olmadığını gösteriyor ve beklemeleri gerektiğini hissediyorlardı, sisin inmesi için beklemeye koyuldular, gerçektende az bi zaman sonra adanın üzeri sis bulutu ile kaplanmış yavaş yavaş aşşağıya çöküyordu, biraz daha beklemeleri gerekiyordu şimdi ... )

bıdıbıdıDestek: kızlar ne yapıyordur acaba gözden kaçıralı cok oldu inş yaratık onlara zarar vermez :yellowno:

bala: sanmam hemen zarar vereceğini ama cok korkmuşlardır kesin :bidibidi_msn52:

bıdıbıdı: bala sen neden bu kadar rahat tavırlar içindesin hiç korkmuyosun bu yaratıktan daha önce karşılaştınmıki hem ormanın heryerini gezdim dedin :yahoo33:

bıdıbıdıDestek: evet bala bak şimdiden söylüyorum eğer bizden birşeyler saklıyosan bu senin için hiç iyi olmaz :yahoo58:

bala: şey yani şey off sizden ne saklayabilirimki hem beni tehtid etme siz benden daha kötü durumdasınız :bidibidi_msn31:

bıdıbıdı: daha kötü durumda olabiliriz fakat unuttuğun bişey var biz şuan üç grup oluşturduk ve kurtuluş yoluna yakınız bizimle gelmek istiyosan bildiğin herşeyi anlat yoksa hiç ardıma bakmadan seni burda bırakırım nasılsa alışmışsın burda yaşamaya :bidibidi_msn31:

bala: hayır öyle bişey yapamassınız beni burda bırakamazsınız :bidibidi_msn6:

bıdıbıdıDestek: yoo gayette rahat yaparız sen nasıl bildiklerini anlatmayıp bize yardımcı olmuyosan bizde seni burda bırakabiliriz :bidibidi_msn54:

bıdıbıdı ve bıdıbıdıDestek balanın gözünü iyice korkutmuşlardır bala artık bildiklerini anlatmaya başlar cünki oda ada'dan onların sayesinde kurtulucağını anlar

bala: tamam beni dinleyin ben o yaratıkla konuşmuştum aslında görüntüsü korkunc insanlar ondan ne kadar korkarsa o o kadarkorkunç oluyo ondan korkmadığınız zaman herşey yolunda aslında

bıdıbıdı: bunu bildiğin halde cr@zy lere neden söylemedin en azından onun yanında korksalarda belli etmezlerdi :bidibidi_msn31:

bala: onlar cok korkak beceremiceklerini biliyodum o yüzden onları gönderin dedim yaratık onlarla ilgilenirken bizde ucağı tamir eder gideriz sandım :bidibidi_msn2:

bıdıbıdıDestek: yani sen resmen cr@zy leri yaratığa bilerek yolladın resmen onları kurban verdin :bidibidi_msn35:

bala: evet bilerek yolladım sizinde onların peşinize düşüceğinizi tahmin edemedim :bidibidi_msn23:

bıdıbıdı: yanılmışsın işte ben asla onları burda bırakıpta gitmem ya hep ya hiç şimdi devam et bala o anahtar nerenin anahtarı neden onu almak için cok uğraşıyosun :bidibidi_msn31:

bala: o anahtar burda bir ambarın anahtarı yaratık bana ağzından kaçırmıştı orda yiyecek içecek ve tüm gerecler varmış ben anahtarı cok aramıştım ama bulamadım

bıdıbıdı: bunu bize daha önce deseydin cr@zy leride ormana tek göndermez o ambarı arardık :bidibidi_msn31:

bence onlardan ümidi kesin yaratık onları asla salmaz zaten onlarda korkudan bayılıp kalmışlardır :bidibidi_msn2:

bıdıbıdı ve bıdıbıdı destek balaya cok öfkelidirler ama yinede üzerine pek gitmezler sonuçta ambarın yerini biliyodur sorun sadece cr@zyi,oyun delisi ve denizindibini yaratığın elinden kurtarmaktır artık ve ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

(artık işler iyice karışmıştır ama artık ne yağacaklarını bilmektedirler...)

ORMANDA....YARATI?IN YANINDA..
oyun delisi: bak ben senden çok korkmuştum ama kaç saattir beraberiz bana bi zararın dokunmadı vurmadın bile

crazy :ayrıca ormanına izinsiz girip seni rahatsız ettiğimiz için bizi burda tutacağını söylüyorsun biz senin yanındayken dahada rahatsız olmayacakmısın

denizindibi: hem biz çok kalabalık geldik buraya bizi burda tutsan bile arkadaşlarımız bizi bulmak için buraya gelip seni dahada çok rahatsız edecekler

(hala yaratıkta anlayamadıkları birşey vardı hani insan olsaydı psikolojisi bozuk depresyondadır diyeceklerdi ama bu bi canavardı..biraz önce oyun delisinin yanında böyle değildi sis çökmeye başladığı zaman böyle olmuştu )

şeytana benzeyen şey :evet doğru söylüyorsun ama neden geldiniz buraya kimsiniz siz bu adada ne işiniz var..

(denizindibi herşeyi anlatır..adaya nasıl geldiklerini,gemide gördüklerini,balanın crazy söylediklerini hepsini....)

oyundelisi :tamam madem bizi yanında tutacaksın kızmazsan sana bir soru sormak istiyorum

şeytana benzeyen şey: (yumuşak bir ses tonuyla ) sor ne istiyorsun!!

oyun delisi: biz gemideyken ters ayaklıları görmüştük diğer arkadaşlarımızda yiyecek toplamaya çıktıklarında bazı yaratıklar görmüşler siz kimsiniz o gemidekiler kim...bizim o duyduğumuz çığlık sesleri ne...şeyyy ben çok merak ediyorum da..

(uzun bi sessizlik olur crazy bu kez yaratığın kızdırdığı için oyun delisine kızmaktadır ve korkuyla yaratığın ne söyleyeceğini beklerler...)

şeytana benzeyen şey: bunları size anlatamam..hem ne oluyor size böyle hem beni rahatsız ediyorsunuz hem de hala konuşuyorsunuz...

denizindibi: bak bizim seninle hiç bir derdimiz yok ayrıca seni rahatsız ettiğimiz için özür dileriz..ama bizi burda tutmaya devam edersen dahada çok rahatsız olursun izin ver gidelim biran önce burda kurtulalım senide bir daha rahatsız etmeyiz..

crazy :denizindibi haklı izin ver gidelim..biz bala gibi değiliz burdan kurtulmak istiyoruz.hem bala neden hala burdan gitmiyor biz anlamadık..

şeytana benzeyen şey : bala bana hainlik etti..o anahtarın peşinde...

(üçüde birbirinin gözlerine bakarlar bu anahtarı bıdıbıdının bulduğu anahtar olmalıydı ama anahtarı bulduklarını söylemezler...
çünkü yaratıktan öğrenmeleri gereken şeyler vardı)

[color]

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön