Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı uçağı ıssız bi adaya düşerse:)

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

(bizimkiler tartışırken denizin olduğu taraftan biri yaklaşmaktadır , gelen adada ne kadar zamandır kaldığı belli olmayan bala'dır, herkes bala'nın geldiği yöne doğru bakmaktadır.)

bala: selam yabancılar :huh:

bıdıbıdı: aleyküm selam :yahoo23:

bala: siz bu adada yenisiniz sanırım, biraz önce bi kaç arkadaşla konuştumda :bidibidi_msn23:

bıdıbıdı : henüz belirleyemediğimiz bi sebepten dolayı uçağımız buraya düştü :bidibidi_msn53:

betül42: ama şükürler olsun ki hepimiz kurtulduk :yahoo51:

bala: size adanın hikayesini anlatmamı istermisiniz :deal:

&SILA : hayır hayır hikayelere karnımız tok, adminde hikaye anlatıyo zaten bide seni hiç çekemem :yahoo28:

bala: bence dinlemelisiniz arkadaşlar :bidibidi_msn2: bilmeniz gereken şeyler var :evil:

su_perisi: ayy çok heyecanlandıımm , :bouncing:

betül42: bize adayla ilgili bilgi vereceğin için şimdiden teşekkür ederiz, emeğinize sağlık :bidibidi_msn22:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

gusselim: peki adanın korkunç bi hikayesimi var :bidibidi_msn29:

oyun_delisi: sen resimleri nası ekliyceeni öğren napıcan korkunçmu değilmi hikaye allam yaavv :bidibidi_msn11:

su perisi: korku unsuru varmı hikayede bilmiyorum ama , heyecanlı olacağı kesin :yahoo32:

bıdıbıdı : susunda dinleyelim arkadaşlar, konuşanı banlıycam bak bu sefer , ne bu yaaa :bidibidi_msn31:

cr@zy: tamam sustuk adminim, :yahoo60:

bala: zamanın birinde bu adada ..............

( bala konuşmasını bitiremeden adada çığlık sesleri duyulmaya başlamıştır , karanlık heryanı bir sis bulutu gibi sarmıştır, korkudan neredeyse herkesin dili tutulmuştur, herkes tek kelime bile edemeden bala'ya bakmaktadır, onun bu adada eski olduğu düşünülürse bu olan biteni yanıtlayacak olan kişide sadece bala'dır ........ )
ResimResim
Kullanıcı avatarı
starman
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen starman »

harika olmus hazırlayan ve katkıda bulunan herkezin eline sağlık sis bu gidişle hikaye kitabı bile bastırırsınıs beni çog güldürdünüz ALLAH ta sizi güldürsün ne diyeyim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kaybettim bügün kendimi HÜKÜMSÜZDÜR!!
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

( bala konuşmasını bitiremeden adada çığlık sesleri duyulmaya başlamıştır , karanlık heryanı bir sis bulutu gibi sarmıştır, korkudan neredeyse herkesin dili tutulmuştur, herkes tek kelime bile edemeden bala'ya bakmaktadır, onun bu adada eski olduğu düşünülürse bu olan biteni yanıtlayacak olan kişide sadece bala'dır ........ ve onu dinlemeye başlarlar)

bala: burası bir zamanlar cani korsanların işkence adasıymış buraya kaçırdıkları zengin insanları cocuklarını getirip işkenceyle öldürüyolarmış ben bu geminin mürettabatıyım ama maalesef kurtulan tek ben oldum 1 yıldır burdayım ve bu çığlıklar gittikçe artmaya başladı sebebini işkence ettikleri insanların çığlıkları olduğunu sanıyorum kafayı yemek üzreyim en yakın zamanda burdan kurtuluş yolunu bulun çünki.... der ve susar bidahada hiç konuşmaz bala......

bıdıbıdıDestek:adminim ne diyor bu anlatılanlar doğru olabilirmi sizce :pale:

BIDIBIDI: bilemiyorum fakat her ne olursa olsun burdan cok cabuk kurtulmak lazım :bidibidi_msn2: :yahoo33:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

bu arada herkez bala'nın hikayeyi neden yarım bıraktığını merak eder

oyun delisi: allam yaa burası nasıl biyermiş böle ben istemem o kuru kafaları işkence görmüş onlar :frown:

güsselim: evet ama neden çünki.. dedikten sonra bişey demedi bence bi olay daha var burda ama çözemedim :yahoo33:

cr@zy: haklısın güsselim bence bizden bişey saklıyo bala ve bunu ancak denizindibi öğrenebilir içimizde pisikolojiden anlayan tek o var :yahoo33:

BIDIBIDI: evet denizindibi bala bizden birşey daha gizliyo ve bunu senin öğrenmen lazım :bidibidi_msn31:

denizindibi: peki adminim ben şimdi onu konuşturmak için elimden geleni yaparım merak etmeyin :yahoo33:

cr@zy: al işte denizindibi sana çocukluğuna inebileceğin bir aday bakalım napıcaksın :bidibidi_msn5: ( bende bu çocukluk mevzusuyla kafayı yedim galiba)

oyun delisi: :lol2: :lol2: :lol2:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

denizindibi: bala çünkü neee :bidibidi_msn32:

bala : :bidibidisun30:

denizindibi: bala peki çıkış yolunu bulamazsak ne olur :puzzled:

bıdıbıdı: bala çıkış yolunu bulmamıza yardım edermisin :bidibidi_msn32:

oyun_delisi: yavv bu dilini yuttu galiba tamda sırası töbe allam :bidibidi_msn11:

denizindibi: çıkış yolunu biran önce bulamazsak ne olur bala neden anlatmıyosun :puzzled: :bidibidi_msn2:

oyun_delisi: oda bilmiyokiii :lol2:

bıdıbıdı: bala bize yardım etmelisin , hem yardım edersen sende kurtulursun :huh:

denizindibi: adminim , önce kendi aramızda bi plan yapalım, karşımızdakini konuşmaya ikna etmeye çalışıyosak kafa karıştırıcı soru ve cümlelerden uzak durmalıyız, bizi konudan uzaklaştıracak herhangi bir cümle sonumuz olur, bu yüzden bala'ya sor sormadan önce iyice düşünmeliyiz, bu yüzden onunla sadece bi kişi konuşsun, ve hepimiz dikkatle dinleyelim anlatacak olursa eğer hiç bir kelimeyi kaçırmamalıyız :scratch:

( herkes bıdıbıdının işaretiyle bala'dan uzak bir yerde konuşmaya başlar, bıdıbıdı bala'yı konuşturmak için yapılacak olan bu planda hiç bir aksilik yada sorun olsun istememektedir, kurtuluş yolu sadece bala'nın kuracağı birkaç cümlede saklı olabilir diye düşünmektedir :scratch: )

bıdıbıdı: denizindibi'ni duydunuz arkadaşlar sakın konudan uzaklaşacak bi soru sormayın, sakin olun ve sadece dinleyin :rolleyes2:

gusselim: zaten bala'ya nasıl resim ekleneceğini soracak halim yok adminim :lol:

oyun_delisi: &sıla sakın sende başının dertte olduğu oyun skorlarıyla ilgili bişey sorma bala'ya çünkü bilmez :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

tatlı cadı: hadiyin artık ya biriniz konuştursun bala 'yı nolursunuz :x

oyun delisi: işkence adasıymış burası acaba bizde bala' ya işkencemi uygulasak :lol2:

denizindibi: olmaz ben bunu düşündüm ama o zaman pisikolojisi iyice bozulur :smash:

cr@zy: arkadaşlar bana izin verin ben biraz konışıyım bala'yla

bıdıbıdıDestek: cr@zy o zaman git konuş sendeki beyin fırtınasıyla sen onu konuşturursun :thumbright:

[/b]cr@zy arkadaşlarından aldığı destekle bala'nın yanına doğru ilerler ve onu nasıl konuşturucağını düşünür

cr@zy: bala slm sen bu geminin mürettebatıydım demiştin dimi :salut:

bala: evet ben bu geminin kazan dairesinde calışıyodum

cr@zy: peki bu gemi bu adaya nasıl geldi kaç kişiydiniz hatırlayabiliyonmu :yahoo33:

bala: biz denizde fırtınaya yakalandık fırtınada bu adaya kadar sürüklendik kaç kişi olduğumuzu hatırlamıyorum fakat gemide gecirdiğimiz ilk 2 geceden sonra cığlıklar duymaya ve arkadaşlarımı teker teker kaybetmeye başladım :yahoo17:

denizindibi: cr@zy bala yı çıldırttı bence ben gitmeliydim :yahoo28:

oyun delisi: evet evet şuan bala'nın çocukluğuna inmek için çıldırıyosun dimi denizindibi :bidibidi_msn11:

bıdıbıdı: arkadaşlar durun bala cr@zyle konuşuyo ama cr@zy'nin suratı neden değişti öle korkmuş gibi :bidibidi_msn52:

oyun delisi: nedense hiç şaşırmadım :bidibidi_msn5:

cr@zy: bala peki sen bu adada başka kimseleri gördünmü biz gemide bazı gölgeler ve cisimler gördük :bidibidi_msn32:

bala : nee demek sizde :yellowno: hepinizmi gördünüz :pale:

cr@zy: yok hepimiz değil biz 3 arkadaş gemide adminimizi ararken gördük fakat admin gemide saatlerce durmasına rağmen görmemişler

bala birden çığlık atmaya başlar cr@zy'ye gidin burdan siz üçünüz gidin burdan sıra sizde sıra sizde diye bağırıp geminin içine girerr ve gözden kaybolur

cr@zy arkadaşlarının yanına dönüp bala'nın dediği herşeyi anlatır ve korkudan bayılmak üzredir

oyun delisi: ne demek oluyo bu şimdi yaa ne sırası neden bizdeee allamyaa biri bana bişey söylesin :bidibidisun39:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

oyun_delisi: adminim ben gidip uçağa bi baksam, belki toparlayabiliriz :bidibidi_msn11:

denizindibi: bende geliim seninle :bidibidi_msn2:

cr@zy: oldu olacak bende geliim :bidibidisun39:

bıdıbıdı: arkadaşlar üçünüz birarda bulunmayın, balanın söylediklerini duydunuz :bidibidi_msn13:

fatih.hat: ben gitmeyi çok isterdim adminim ama, sahar yalnız kalır burda , o yüzden gidemem saharı yalnız bırakamam :bidibidi_msn1:

oyun_delisi: allam yavv çattık haa, yok yok kesin katil olacam ben töbe yaavv :bidibidi_msn35:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
büşra44
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen büşra44 »

bencede hepsiide cok süper olmuş elinize salık

benim hakımdakiler dogru cünkü sabak saat sekiz dokuz oluyordu o saate kahvaltımı yapmamız oluyordum
Resim

Tencerem Var Tavam Var MALATYALIYIM HAVAM Var.
Resim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

büşra44 yazdı:bencede hepsiide cok süper olmuş elinize salık

benim hakımdakiler dogru cünkü sabak saat sekiz dokuz oluyordu o saate kahvaltımı yapmamız oluyordum

büşra biz seni seviyoruz yaaa, çok teşekkürler :smile3:
ResimResim
Kilitli

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön