Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı uçağı ıssız bi adaya düşerse:)

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

( aşşağıda bıdıbıdı ve bıdıbıdıdestek seslenenlerin bizimkiler olduğunu anlar ve hızlı hızlı merdivenleri çıkmaya başlarlar )

10 Dakika Sonra nihayet buluşulmuştur

bıdıbıdı: arkadaşlar sizin ne işiniz var burda, ben size kimse gelmesin dememişmiydim :bidibidi_msn31:

bıdıbıdıdestek : evet adminimiz size söyledi neden geldiniz :bidibidi_msn22:

oyun_delisi: sizden bi haber çıkmayınca bizde belki şeyy, yaniii ( bunlarada iyilik yaramıyoo yaavv töbe töbee ) :bidibidi_msn2:

cr@zy:
evet adminim başınıza bişey geldiyse belki size yardım edebiliriz diye düşündük, öyle değilmi denizindibi :bidibidi_msn32:

denizindibi: evet adminim evet, yardımımız dokunur belki size diye geldik biz ama :bidibidi_msn1:

oyun_delisi: evet adminim siz hiç bişe görmedinizmi :bidibidi_msn2:

bıdıbıdı: siz ne gördünüz ki :puzzled:

( hepbirağızdan olanları anlatmaya başlarlar )

bıdıbıdı: ya arkadaşlar şunu tek tek anlatın, anlamıyorum sizi :bidibidi_msn31:

bıdıbıdıdestek : evet arkadaşlar teker teker anlatın, anlamıyo adminimiz :bidibidi_msn31:

(olayları oyun delisinin anlatmasına karar verirlir, oyun delisi olan biten herşeyi bir bir anlatmaya başlar bu sırada dışardakiler gemidekiler için endişelenmeye başlamış, kendi aralarında konuşmaya devam etmektedirler )
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

geminin içinde oyun delisi admine olan biteni anlatırken dışardakiler gemidekiler için endişelenmeye başlarlar ve kendi aralarında konuşmaya devam etmektedirler

&sıla: galiba ben boşuna bekliyorum adminin geleceği beni aydınlatacağı yok :bidibidi_msn23:

güsselim: ben gitseydim şimdiye kadar coktan cıkardım dışarıya :bidibidi_msn31:

tatlı cadı: off ya hava karardı bu saate kadar hala bi işaret dahi yollamadılar kesin başlarına bişey geldi :bidibidi_msn52:

güsselim:.............(iyikide gitmemişim :pale: )

betül_42: Allahım sen onlardan yardımını esirgeme :yahoo51:

angel girl:senmi saklanırsın,benmi mahkumum? sen ucunda ateş ben yanan mumum.tükenmez hasretim tükenmez gamım,karşımda olsanda bulamam seni :yahoo08: (Mehmet Nacar)

fatih.hat: evet duydunuz angel girl'i ateş yakalım hem sahar da üşüdü kıyamam ben ona :inlove:

büşra44: artık açlığımı hissedemiyorum korkudan, o gemide neler oluyoo :bigups:

selin44: artık tarih yazmayıda düşünmüyorum kurtulalım bu adadan :bidibidi_msn2:

tatlı cadı: arkadaşlar sakin olun biraz daha bekliyelim sonra hepimiz ya içeri gireriz yada gemiden uzaklaşırız bende bilmiyorum napmamız gerekiyo keşke bıdıbıdıDestek yanımızda olsaydı :yellowno:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

GEMIDE

bıdıbıdı :
arkadaşlar o yaratıklar dışarıya çıkmadan biz burdan çıkmalıyız :roll:

bıdıbıdıdestek : evet adminim destekliyorum sizi :shocked2:

denizindibi: adminim ayaklarıda tersti , korkudan gördüm mü görmedimmi bilmiyorum ama :freaked:

oyun_delisi:
ben gördüm adminim, bi kaç çeşitlerdi, kimisi ters ayaklı kimisi düz ayaklıydıı , onların bide ayaksız olanıda varmış :batman:

cr@zy: aman tamam susun, hadi gidelim burdaaaan :freaked:

................................................................................................
ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

bıdıbıdı : diğer odalarada bi baksak mı arkadaşlar :yahoo33:

cr@zy: ya o yaratıklar diğer odalardada karşımıza çıkarsa adminim :yahoo56:

denizindibi: adminim gemide yön bulmamıza yardım edecek bişeyler bulmamız lazım, nerede olduğumuzu bilmiyoruz daha :bidibidi_msn19:

( oyun_delisi etrafa bakınmaktadır )

bıdıbıdıdestek : oyun delisi napıyosun, birlikte hareket etmeliyiz :bidibidi_msn31:

oyun delisi: yavv burda bi dolap var ben ona bakıyom, siz planınızı yapın , allam yaaw sanki bensiz hareket etse olmuyo töbe töbe hem ne hareketiyse küçücük odada :huh:

bıdıbıdı : aaaa ne işi var o dolabın burdaaa, gemide yaşayan biri mi var :puzzled:

bıdıbıdı destek: adminim baksanıza içide dolu, kesin yaşayan birileri olması lazım :smug:

oyun_delisi: robinson kruz burdamı yaşıyo acaba :bidibidi_msn11:

denizindibi: oyun delisi sus şimdi gülmeye başlıycam :lol2:

cr@zy: robinson kruz mu :puzzled: oda kim allam yoksa odamı ters ayaklılardan , hem sen nerden tanıyosun :bidibidisun18:

oyun_delisi: cr@zy sende duymuyon anca uyduruyon yavv :bidibidi_msn11:

denizindibi: adminim dışardakilere bi haber versek, merak etmişlerdir :bidibidi_msn13:

bıdıbıdı: ozaman şimdi dışarıya çıkıcaz arkadaşlar, sonra hepberaber gelip etrafı inceliycez :yahoo33:

oyun_delisi: adminim şu dolaptakileride alalım mı, büşra açlıktan ölmüştür :bidibidi_msn11:

bıdıbıdı:
taşıyabileceğimiz kadarını alalım, gerisini gelince düşünürüz :bidibidi_msn22:

denizindibi: bu taraftan adminim, cr@zy 1.kapta odasının önünden geçerken içeriye bakma sakın :bidibidi_msn26:

cr@zy: yo yooo hayatta bakamam zaten :bidibidisun39:

bıdıbıdı:
hadi arkadaşlar , kimse birbirinden ayrılmasın :bidibidi_msn31:

oyun_delisi :
siz önden buyrun adminim :bidibidi_msn11:

bıdıbıdı: ben önden gidicem kızlar siz ortada kalın ozaman , bıdıbıdı destek sende en arkadan arkana bakarak yürüyeceksin, hazırlıklı olun :bidibidi_msn7:

bıdıbıdı: ses duyarsanız sakın otarafa bakmayın :bidibidi_msn31:

cr@zy: anlaşıldı adminim , bakmayız biz siz üzülmeyin :bidibidi_msn6:

( bizimkiler arkalarına bıdıbıdı desteği alarak girdikleri kapının bulunduğu yöne doğru ilerlemeye başlamışlardır, hiç bi rolağanüstü şeyle karşılaşmadan dışarıya çıkmayı başarırlar, dışarda endişeli topluluk onları beklemektedir, geminin dış güzelliğinin içerdeki olan bitenle alakası yoktur..... topluluktaki kişilerin yüzleri seçilmeye başlanmıştır... yüzlerde endişe ile karışık bir sevinç belirtisi gözükmektedir )

&SILA: admin neden geciktin :bidibidi_msn31: sana bi soru sorduk naaptın bu saate kadar içerde :huh:

bıdıbıdı : ( &SILA nın söylediklerini duymamıştır ) tatlı cadı iyimisiniz, herhangi bişey oldumu biz yokken :puzzled:

tatlı cadı: iyiyiz adminim, siz nasılsınız , neler oldu orada :bidibidi_msn32:

&SILA : admin beni duymadın heralde, sana bi soru sordum, cevap vermek zorundasın, sabahtan beri bekliyorum :bidibidi_msn31:

bıdıbıdı : &SILA hanım sorunlarınız en kısa zamanda çözülecektir, saygılar :bidibidi_msn35:

&SILA : ben öyle bi soru sorduğumu hatırlamıyorum, benim sorduğum sorulara cevap ver admin , sormadığım soruları ben sorabilirim :bidibidi_msn31:

bıdıbıdı: büşra44 oyun_delisinde yiyecek bişeyler var, alıp hazırlarmısın çok acıktık bizde :bidibidi_msn2:

büşra44: yaşasııııııııııın , sonunda bi damla yemek bulabildikk :banana: teşekkürler adminim :banana:

&SILA:
admin bi soru sorduk dimiiiii :bidibidi_msn35:

( büşra44 yiyecek bişeyler bulmanın sevinciyle sevinç dansına devam etmektedir, bu arada hava kararmaya başlamış, çıkış yolu planı uygulaması diğer güne kalmıştır, bütün üyeler tek tek olan bitenden haberdar olmak için bıdıbıdıya sorular sormaktadır yalnız biri hariç ........ bir kişi olan bitene aldırmaksızın başına dert olan oyun skorlarını sorup durmaktadır, .... )

.......................................................
ResimResim
Kullanıcı avatarı
oyun_delisi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen oyun_delisi »

oyun delisi : yav admin atsana sılayı denize hem sen kurtul hem biz
bıdıbıdı : konu hakkında çalışmalarımız sürüyor , gereken yapılacaktır :D
büşra44 uyumuştur..

betül42 : arkadaşlar içeri girmeden önce bilmeniz gerekenler var , kalp atışlarınızın hızlanacağı ve bu durumda oluşacak sağlık sorunlarını çözümü için lütfen dediklerimi uygulayın.

dr.kunal : arkadaşlar betülün dedikleri yanında viteminlerinizi almayı unutmayın

oyundelisi crazye göz kırpar (yine başladılar die) bunu bıdıbıdıdestek görür
bıdıbıdıdestek : tebrik ederiz yani oyundelisi maşallah.
denizindibi : o çocukluğuna döndü , geçici bir çelişki yaşıyor zamanla düzelir.
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/8c4656cea1dfdd8625ea3515c85c0fa5bidibidi.jpg[/img][/url]

Oyunlarda rakip tanımam. 1. Belli, BENIMDE, ben 2. yi merak ediyorum :)
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/upload/bebek/1/thumb_bidibidibebek-3.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

ya arkadaşlar ben gerçekten bölemiyim ya... :puzzled: :puzzled: :lol:
bu arada çoğu üyeyi daha yakından tanımış oldum :biggrin2:

süpersiniz arkadaşlar devam :D :D
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
oyun_delisi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

yav sende yazsana birkaç satır yavv atraksiyon olsun hadi hadi hadiii
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/8c4656cea1dfdd8625ea3515c85c0fa5bidibidi.jpg[/img][/url]

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/upload/bebek/1/thumb_bidibidibebek-3.jpg[/img][/url]
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

büşra44: yemek hazır buyrun arkadaşlar :bidibidi_msn57:

oyun delisi: cr@zy ben kuru kafaları almamışım sinir oldum yaa :bidibidi_msn35:

cr@zy: oyy oyy deliiii sen kuru kafaları bırakta telsiz vardı o nerde bakıyım :bidibidi_msn31:

denizindibi: ayy sahi oyun delisi telsiz nerdeee sakın onuda içerde unuttum deme :bidibidi_msn52:

BIDIBIDI: nee telsizmi? siz telsiz buldunuz ve benim haberim yok nerde verin bakalım :bidibidi_msn54:

oyun delisi: tamam adminim yaa buyrun telsiz burda ama pilleri yok :bidibidi_msn2:

betül_42: Allahım sana şükürler olsun yardım cağırabilicez :yahoo51:

angel girl:sen yoksun deniz yok,yıldızlar arkadaşım.Ya bu gece harika birşeyler olsun, yada bir bomba gibi infilak edecek başım. :yellowno: (Atilla Ilhan)

&sıla: off burda çoluk çocukla uğraşıyorum yaa nerden geldiysem ada'mıdır, dağ'mıdır duramıcam artık :yellowupset:

oyun delisi: allam yaa gene başladı içersi dahamı iyiydi
acaba :bidibidi_msn5:

bıdıbıdıdestek: adminim bence yemekten sonra gemiye dönelim telsize pil bulmak lazım :bidibidi_msn52:

BIDIBIDI: evet haklısın, arkadaşlar yemekten sonra kimse dağılmasın hep beraber gemiye gidip telsize pil bakacağız :bidibidi_msn31:

cr@zy: adminim hani diyorum ben içersini gördüm bi daha girmesem :bidibidi_msn52:

BIDIBIDI: olmaz cr@zy kimseyi arkada bırakamam hep beraber dediiiimm :bidibidi_msn31:

denizindibi: cr@zy korkma sakin ol bak bu defa kalabalık gidiyoruz pilleri bulup cıkıcazz ben yanındayım :yahoo60:

oyun delisi: evet biz pilleri bulurken ters ayaklılarda bizi bulurr :bidibidi_msn6:

güsselim: ya hadiyin cok merak ettim gidelim bi an önce arkadaşlar :bounce:

tatlı cadı: adminim hazırız biz bi an önce girelim isterseniz gemiye hem havada soğumaya başladı :bidibidi_msn22:
Kullanıcı avatarı
oyun_delisi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

sıla : ben gitmemmm. şu oyunuda sıfırlamazsan admin ben burdan bi adım gitmem.. bak söz ver telsizi ilk bulunca heber verecen oyunu sıfırlıcaklar :regan:

oyundelisi : bizde seni sıfırlıcaz sıla ya da bu gidişle sen bizim devrelerimizi yakacan biz sıfırlanacass :bonk:

denizindibi : ya yeter güldürmeyin ya,yine başladılar. :rolleyes2:
crazy : haydii haydiii geminin yolcusu kalmasın bir iki bir iki bir iki...

angelgirl : birçok giden , memnunki yerinden çook seneler geçti, dönen yok seferinden (yahya kemal beyatlı) :bid:
selin44 : dönüp tarihyazacam unutmayın tarih beni selin44 diye anacak

bıdıbıdı : Ya havle.. sitenin adını bıdıbıdı yapmakla kötümü ettim?? sölesene bıdıbıdıdestek :yahoo34:

bıdıbıdıdestek : admin bey ben istfia ediom kendimi atacam denize.haa sakın denize sılayı atmayın dayanamam :yahoo33:

superisi : biraz daha yaratıcı olun :yahoo22:

betül42 : yaratmak Allaha mahsus superisi....

:bidibidisun27:

Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

oyun_delisi yazdı:yav sende yazsana birkaç satır yavv atraksiyon olsun hadi hadi hadiii
siz işi çözmüşsünüz biz size ayak uyduramayız ki neyse zaten biz bu adadan uzunca bir süre çıkamayacağımız için katılırız belki :mrgreen:
Kilitli

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön