Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı uçağı ıssız bi adaya düşerse:)

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

bıdıbıdı: arkadaşlar o zaman oyun delisi,cr@zy,denizindibi,sıla siz uçağa gidin bi bakın hasar ne kadar bizde burda gemiye girip işimize yarar ne varsa toparlıyalım :yahoo33:

cr@zy: adminim diyorumki biz 4 kişi kalabalık oluruz diğer arkadaşımız sizle kalsa :yahoo12:

sıla: bu kararı senin verme yetkin varmıki :yahoo58: merak ettim admin cevapla :bidibidi_msn35:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

bıdıbıdı : arkadaşlar bizde bi haksızlık olsun istemeyiz, aranızda anlaşın, bu bi sorun değil sorun olsa çözerdim zaten :yahoo33:

sıla: hıı evet biliyorumm , :yahoo28:

oyun_delisi: ya bizimle gelirsen sonra topladığın uçak parçalarıyla başın derde girer :lol2: :lol2: :lol2:

denizindibi: sıla gelirsen çok soru sormak yok tamam mı :bidibidi_msn31: yanımızda adminimizde olmayacak , ona göre kararı sen ver :bidibidi_msn35:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
selin44
Bilinen Üye
Bilinen Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selin44 »

yaaaa çok güsel olmuşta :D nie hep ben tarih yazıorum :mrgreen: bide benim rolüm nie çok az küsüm sizleee :bidibidi_msn53: :mad2: :arrow:
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mesaj gönderen gusselim33 »

ya olmazki o ölenlern arasnda bnde olmalıydım :lol: :lol: yada sizi öldüren ben olmalıyım :lol:
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

denizindibi,cr@zy,oyun delisi ve sıla beraber uçağa doğru ilerlemektedirler bıdıbıdı ve diğerleri ise geminin içine girmeye karar vermişlerdir işe yarayacak birşeyler arayıp bulmak için

bıdıbıdı: güsselim33 istersen senidemi cr@zy lerle gönderseydim daha kalabalık olurdunuz :huh:

güsselim: aaa olmaz adminim ben geminin içini merak ediyorum hem siz bana bilmediklerimi öğretirsiniz cr@zy lerin anlattıklarından pek anlayamıyorumda :mrgreen:

bıdıbıdı: .............( birinden kurtulduk derken şimdide güsselim cıktı Allahım sen bana yardım et :yahoo51: )

selin44: adminim geminin içinde ayrılamayalım birbirimizden oyun delisi giderken kendine mukayyet ol içerde dedi hafif tırsmadım desem yalan olur :pale:

betül_42: arkadaşlar soğuk kanlı olun gemide ne görürseniz görün çığlık atıp dikkat cekmeyin, teşekkür ederim :yellowyes:

bıdıbıdı: evet arkadaşlar giriyoruz beni takip edin işe yarar pil, telsiz, falan filan..vs.. gibi ne bulursanız alın :director:
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mesaj gönderen gusselim33 »

hehe cok güldm öle deme crazyy resm galerisini sayende yaptım diomm
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
eserim48
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen eserim48 »

yav ben kafamı dinlemeye devam edecektim...neyse size güle güle..yupppiiiii koca ada benim oldu ohhhhhh..birazdan ceyn'imde gelir degmeyin keyfimee... :lol2:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

bıdıbıdı ve diğerleri geminin arka kısmına doğru ilerler şuana kadar olağan bi durumla karşılaşmamışlardır bala'nın içerde olduğunuda bildikleri için bi yandan onuda aramaktadırlar fakat balâ'yı ne durumda göreceklerinden habersizlerdir

tatlı cadı: burası ne kadar ürkütücü ve sessiz

güsselim: evet ölüm sessizlği gibi

selin44: denizindibi içerde bi odada kuru kafa dolu demişti inş o odayı bulmayız

bıdıbıdı: aslında bulsak iyi olur eğer bi odada toplu ölüm olduysa o odada mutlaka işe yarar bişeyler vardır :yahoo33:

betül_42: adminim sizce bu gemi ne zamandır burda :?:

bıdıbıdı: cok uzun zaman olmaması lazım çünki bala hala hayatta ve ne yeyip ne içmiş bilmiyoruz

angel girl
: adminim burda bi kapı var ve içerden ses geliyo :pale:

bıdıbıdıDestek: adminim siz buyrun ben destek için arkada kalıyım :thug:

stralis: bayanlar arkada kalsın bence içerde neyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz :yellowconfused:

fatih.hat: evet sahar sen arkada dur ben gel diyene kadarda gelme ve bana bişey olursada seni cok sevdiğimi unutma :inlove2:

starman: fatih.hat sende kal saharın yanında benim aşk'a saygım vardır ben girerim senin yerine :yahoo03:

bıdıbıdı: elinize kendinizi koruyacak bişeyler alın arkadaşlar ben kapıyı acıyorum :bidibidi_msn26:

tatlı cadı: dikkat edin adminim Allah yardımcınız olsun :yahoo51:

bıdıbıdı kapıyı acar ve erkek üyelerle beraber içeriye girerler fakat gördükleri manzara karşısında adeta şok olmuşlardır nefes dahi alamazlar bu imkansız tüyler ürpertici ve acı bi taplodur :bidibidi_msn55: :yahoo02:

dr.unal: aman yarabbim bu bala'mı :bidibidi_msn32:

stralis: evet ama o ne yapıyor ne yiyor orda eli yüzü kan içinde :bidibidi_msn49:

bıdıbıdı: allahım sen aklımıza mukayyet ol bala hayatta kalmak için ölen arkadaşlarını yiyor :bidibidi_msn34:

fatih hat: gidelim burdan bu herkezi yemiş sıra bizde olmalı :bidibidi_msn2:

bıdıbıdı: arkadaşlar biliyorum korkuyorsunuz ama o bunu yapmaya mecbur kalmış bi şekilde hayatta kalmak zorundaydı ve aklınında tam olarak yerinde olduğu söylenemez :bidibidi_msn53:

tam o sırada bala ayağa kalkar ve bıdıbıdının yanına doğru ağlamaklı üzgün bi halde gider

bala: bana öyle bakmayın ben insanları, doğayı, hayvanları cok seven biriydim fakat arkadaşlarıma cektirilen işkenceyi gördüm bi insan bi insana bunu yapamaz dedim insanlardan nefret ettim yaşamaya mecburdum ve yaşadım şimdi gidin üst katta telsiz, pil,çağrı cihazı ne ararsanız var ben kullandım ama karşılık alamadım belki siz alırsınız der ve yine kendini başka bi odaya kapatır..

herkez şoktadır ne diyeceğini bilemezler fakat dışardakilerine gördükleri manzarayı anlatmamaya karar verirler onları ürkütüp korkutmak istemez bıdıbıdı.

tatlı cadı: eee ne var içerde adminim neden suratınız bembeyaz :bidibidi_msn23:

güsselim: kötü bişey varda bizdenmi gizliyosunuz yok yok dayanamam bende görücem :bidibidi_msn34:

stralis: dur durduğun yerde güsselim içerde hiç bişey yok bala vardı ve bize işe yarayacak ne varsa üst katta olduğunu söledi şimdi hep beraber oraya gidiyoruz :bidibidi_msn31:
5 dk sonra

bıdıbıdıDestek: oooo gelin adminim bakın gercektende burda işimize yarayacak cok şey var :bidibidi_msn3:

su_ perisi: bence işimize yarayacakları alıp bu gemiden cıkalım korktuğumdan değilde korkan arkadaşlar olabilir :bidibidi_msn30:

bıdıbıdı haklısınız işimize yarayanları alın burdan cıkıyoruz uçağın yanına gidiyoruz bakalım cr@zy ler ne alemde aklımda onlarda kaldı zaten :bidibidi_msn23:

UÇA?IN YANI

oyun delisi
: vay bee uçağa bakın nede güzel çakılmış dimi :bidibidi_msn11:

cr@zy: biz şimdi bu uçağın içinden sağmı cıktık inanamıyorum :bidibidi_msn2:

denizindibi: sıla sen ne yapıyosun orda bulduklarını sağa sola atıp durma işimize yarar bişeyler olabilir hem uçak o kadar hasar görmemişş belki tamir edebiliriz :yahoo33:

oyun delisi: hee uçak mühendisiydin ya sen unutmuşuzzz :bidibidi_msn11:

cr@zy: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

denisindibi: ya gülmeyi bırakın biriniz sılanın yanına gitsin şimdi bide bizim başımızı derde sokmasın burda :flaming:

cr@zy: oyun delisi sen git :mrgreen:

oyun delisi: allam yaa zaten beni bi kerede doğru düzgün biyere gönderseniz şaşacam :yahoo34:

oyun delisi: sıla hadi gel senle araştırma yapalım sen bu konuda iyisin :bidibidi_msn5:

sıla : ben burda oturucam hiçte sizin gibilerle araştırma falan yapamam :bidibidi_msn1:

denizindibi: hadiyin arkadaşlar uçağın etrafına bakının gözünüze çarpan herşeyi alın

oyun delisi: ya ben hep işe yaramayanları buluyorum mesela bu elimdeki uçağın neresi acaba resmen küçük kara bi kutu :bidibidi_msn11:

cr@zy: neee kara kutumu :bidibidi_msn55:

denizindibi: kara kutumu dedi oyun delisi :bidibidi_msn55:

oyun delisi: tamam heyecana gerek yok arkadaşlar kara kutu hanginize cok lazım bakıyım ona göre veririm bak :bidibidi_msn11:

denizindibi: evet işte bu uçağın kara kutusu artık düşme sebebimizi öğreneceğiz helal olsun oyun delisi harika bi iş başardın :bounce:

oyun delisi: off herzamanki halim aslında sıkıldım harikalar yaratmaktan ama napıyım ben buyum işte :bid: :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

crazy,oyun delisi,denizindibi ve sıla karakutuyu buldakları için seviniyorlarda gemide olan bitenden habersiz..
crazy bir yandan kara kutunun bulunmasına sevinirken bir yandanda balanın dediklerini düşünmektedir sıra sizde derken ne demek istemişti acaba...)

crazy:Arkadaşlar adminimizi bulmamız gerekiyor hep birlikte kara kutuya bakalım
denizindibi:evet crazy haklı hadi geri dönelim hep birlikte bakalım
oyun delisi:kara kutuyu benim bulduğumu söylemeliyim belki bana ödül verir
crazy:hem ben çok merak ediyorum acaba geminin içinde ne gördüler
denizindibi:başlarına birşey gelmese bari
(etraftan çığlık sesleri gelmeye başlar...) :bidibidisun7:
crazy:onlar kalabalık birbirlerine yardım ederler hadi o korsanlar bizide bulursa hadi hemen gidelim burdan ben iyice korkmaya başladım...
:bidibidisun18:
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

( karakutu'nun bulunamasıyla , uçağın düşüş nedeni ortaya çıkacaktır, oyun_delisi, c@zy, denizindibi ve sıla gelişmelerden bıdıbıdı ve ekibini haberdar etmek ve karakutuyu incelemek üzere büyük bir heyecanla arkadaşlarının yanına koştular , karakutu gizemli bir şekilde oyun_delisi'nin elindedir, bıdıbıdı ve ekibini aradıkları yerde bulamamak büyük bir şok ve üzüntü hissine sebep olmuştur, şimdi oyun_delisi, sıla , cr@zy ve denizindibi birbirlerine korku dolu gözlerle bakmaktadırlar. Hepsinin aklında aynı soru vardır ama hiçbirisi soruyu sormaya cesaret edememektedirler, birazdan gemiden gelen seslerin bıdıbıdı ve ekibine ait olduğunu anlayıp sakinleşecek, karakutunun gizemini çözmek için elbirliği ile çalışacaklardır, ne oyun skorları nede düşüş esnasında yaşanan gerginlik ile kimsenin ilgisi kalmamıştır, herkes biran önce buradan kurtulmak ve forumdaki günlük akışa dönmek istemektedir. Aslında bu olay herkesi birbirine o kadar yakınlaştırmıştır ki, şimdilik kimse bunun farkında değildir.... )

sıla: arkadaşlarımız nerdeler :huh:

cr@zy : bizim bu kadar erken döneceğimizi tahmin etmemiş olmalılar :yahoo33:

oyun_delisi: ama ben karakutuyu hemen açmak istiyodum :yahoo28:

sıla: bende oyunlara dönmek istiyorum ama :yahoo49:

denizindibi: bakın arkadaşlar bizimkiler gemiden çıkıyorlar :bluearrowr: :yahoo23:

oyun_delisi: allam şükürler olsun, karakutuyu bulduğumu görmeden başlarına bişey gelmiş olmaması büyük bi şans :bidibidi_msn11:

(bıdıbıdı ve ekibi heyecanla bizimkilerin yanına gelirler )

oyun_delisi: adminim bakın ne buldum :bouncy: :bouncy:

sıla: hepbirlikte bulduk :bidibidi_msn31:

cr@zy: aman canım ne önemi var sonuçta karakutu bulunduya :bidibidi_msn5:

betül42: Allahım sana şükürler olsun :yahoo51:

su_perisi: ayyy çok heyecanlandımm :bidibidi_msn55:

gusselim: bende bendeee :bidibidi_msn11:

3gen : zooohaa zuhahahahahaaa

tatlı cadı : hadi arkadaşlar biranönce şunu çalıştıralımda neler olmuş anlayalım :bidibidi_msn26:

bıdıbıdı destek: oyun delisi karakutuyu verde inceleyim :bidibidi_msn22:

bıdıbıdı : hadi oyun delisi ver elindeki kutuyuda bakalım neler olmuş :yahoo33:

oyun_delisi: ama bunu ben buldumm :yahoo28:

gusselim: bizi korkutmayamı çalışıyosun oyun delisi :bluecheesygrin:

cr@zy: yok canım daha neler :bidibidisun18:

stralis:
durun üzerine gitmeyin :yahoo23:

fatih.hat: sahar çok fazla korkmadan karakutuyu bulduğun için sana minnettarım :bidibidi_msn4:

betül42: karakutuyu bulduğun için çok teşekkür ederim oyun_delisi :yahoo51:

bıdıbıdı : oyun delisi tamam sen buldun, ama neden burda olduğumuzun tek kanıtı o incelenmesi lazım, haa tebrik istiyosan bütün arkadaşlar seni tebrik ediyoruz :bidibidi_msn3:

sıla: ver artık şunu da burdan biran önce gidelim, skorlarım ne halde acaba :puzzled:

cr@zy : hönk :bidibidisun8:

denizindibi: hönk :bidibidisun8:

oyun_delisi: tamam adminim, veriyorum ama geri alırım :bidibidi_msn11:

cr@zy: napıcaksın geri alıp anlamıyorumki :bidibidi_msn32:

oyun_delisi: kuru kafa alamıyoruum yanıma bari bunu aliim

su_perisi: ayy çok heyecanlıı :bidibidi_msn42:

gusselim: daha dur, bi dinleyelimde dahada çok heyecanlanacaksın :bidibidi_msn11:

selin44: bu sefer tarihe geçicezz :banana:

su_perisi: aaa çok güzel yaa, filmlerdeki gibi :yahoo03:

oyun_delisi: töbe allam yavv :bidibidisun19:

bıdıbıdı destek: adminim bunun çözülmesi 1 günümüzü alabilir, bu esnada napıcaz onu düşünelim :yahoo28:

gusselim: geceyi burda mı geçiricez, bu korkunç yerde mi :freaked:

su_perisi: ben bunda bi korku unsuru göremiyorum

cr@zy: adminim daha hızlı çözemezmisiniz :puzzled: :cyclops:

bıdıbıdı: en kısa zamanda sorun çözülecektir arkadaşlar, saygılar :salut:
fatih.hat: sahar karakutu açılana kadar yanımdan ayrılma :bidibidi_msn4:

starman: off yaa aşka bak, tam istediğim gibi :bidibidi_msn42:

büşra44:
ozaman karakutu açılana kadar bişeyler yiyelim :meat:

bıdıbıdı: gemiden getirdiğimiz malzemeler şurda büşra :bluearrowr:

betül42: allahım şükürler olsun bu nimetleri verdiğin için :yahoo51:

selin44: amiiin :yahoo51:

su_perisi: ozaman bende size yardım edeyim, belki daha yaratıcı oluruz birlikte :blush:

bıdıbıdı: bizde bu arada geceyi geçirebileceğimiz bi yer bakalım :yahoo22:

tatlı cadı: adminim bende sizinle gelebilir miyim :bidibidi_msn32:

bıdıbıdı: tabiiki tatlı cadı :bidibidi_msn46:

oyun_delisi: karakutuyu ben buldum, geceyi geçirecek yeride ben bulucam yavv durun siz :bidibidi_msn11:

denizindibi: adminim isterseniz biz ilgilenelim bu konuyla, siz bıdıbıdı destekle kalın, hani sorun falan çıkarsa :bidibidi_msn2:

cr@zy: bende sizinle geliim ozaman :bidibidi_msn19:

sıla: ben bidaha hayatta sizinle biyere gelmem :yahoo28:

oyun_delisi: tam isabet olur sıla, sen dur burda, karakutudan çıkacak şeylere bi bak :bidibidi_msn11:

denizindibi: :bidibidisun30:

cr@zy : :bidibidisun30:

( bıdıbıdı destek ve bıdıbıdı karakutuyu çözme işine başlarlar, oyun_delisi, cr@zy ve denizindibi, geceyi geçirebilecekleri güvenli bir yer arayışına girerler, büşra ve selin yiyecek şeylerin hazırlanmasında görevlendirilmişlerdir,su_perisi yemeğe yardım etmektedir, diğer bıdıbıdı üyeleri kendi aralarında konuşmaya ve karakutudan çıkacak olan gelişmeleri izlemeye devam etmektedirler ve aynı zamanda burcu_06_ hala sıkılmaktadırr ... )
ResimResim
Kilitli

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön