Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

[BITTI] HIKAYEMI TAMAMLA.....

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

[BITTI] HIKAYEMI TAMAMLA.....

Mesaj gönderen betül_42 »

saat sabahın 6'sı olmuştu.güneş yağmurla birlikte doğuyordu..sahile inip yürümek istiyordum ama onsuz ayalkarım gitmiyordu..neden hala aramıyor..YOKSA..........
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

... beni bu kadar çabuk mu unuttu, yoksa o yıllarca süren aşkımız yalanmıydı..

yoo yoo hayır olamaz, ben bu kadar kolay unutulamam..

(ayrıca, konuya bi başlık koymak gerekir, unutmayın, hikaye sizin , başlıksız hikaye olmaz)
En son BIDIBIDI tarafından 22 Ağu 2006, 20:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

.....bu kadar kısa bir sürede beni unutamaz..beni hiç mi sevmemişti...1 saat görüşmesek bana 1 yıl gibi geldi derdin..beni hiç mi özlemedi..ACABA..........
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

..gerçekten de 1 saat bile görüşmek 1 yıl gibi mi geliyordu ona? bu kadar sıkılıyor muydu benden? bu kadar sevmiyor muydu beni? :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

saat sabahın 6'sı olmuştu.güneş yağmurla birlikte doğuyordu..sahile inip

yürümek istiyordum ama onsuz ayalkarım gitmiyordu..neden hala

aramıyor..YOKSA..........o da benım aramamı beklıyodu benım ne kadar havalı bırı oldumu o bılıyodu aslında ve ona cok kızgın oldumuda ama onu unutamıyodum kahretsın onu hala sevıyorum ne olur ara... ...sahılde tek basıma yurumek ne kadar da zormus allahım ne olur arasın ...acaba benmı arasam hayır kesınlıla arayamam hem ben nıye arıyorum benım aldatan o o benı arıcak hatta tıpıs tıpıs gelıp ayaklarıma kapanıcak ama yok ya kapanmasın o benım bıtanem hem ben onu affeetım...gunes de ıyce dogdu yagmurda sıddetını artırmaya basladı eyvah annem canımı okucak balkondakı camasırları ıcerı al demıstı ...ya senın yusunden camasırlarda ıslandı artık senı hayatta affetmem offf ya nıye bukaar cok sevdımkı...en ıyısı ben onu arıyım evt ben arıcam belkı gururumu ayklarımın altına alıcam ama cok acı cekıyorum sesını duymak ıstıyorum ........SAYIN ABONEMIZ KONTURUNUZ BITMISTIR EN KISA ZAMADA KONTUR YUKLEYIN.....hÜüÜüÜ :!: :!: :lol: :lol: :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

aman Allahım o arıyor BITANEM arıyor beni unutmamış biliyodum ,biliyodum beni untmayacağını..
telefonu açtım sesi çok kötü geliyordu ve ilk defa ağlıyordu..konuşmasını bölmeden onu dinlememi istedi.....
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

...birden, büyük bir gürültü ile ses kesildi.. çığlık atıyor, imdaaaattt diye bağırıyordu..
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

elım ayagım bırbırıne dolastı ne yapıcamı bılemedım....tekrar aradım telefonu

ulasılamıyodu ...cok caresızıdım hıc bırsey yapamıyodum...hemen tel.rehberını

actım.... :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

kime haber vermeliydim.. ne yapmalıydım.. yoksa polisemi haber vermeliydim..

yo , yoksa bütün sırrımızı çözeceklerdi.. Polise haber veremezdim,

telefon rehberi öylece elimde kaldı..
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

evet evet en yakın arkadaşını aramalıydım....kahretsin neden açmıyor telefonu allahım delirmek üzereyim...neler oluyor....inanmıyorum telefon açıldı...alo alo.......
Resim ResimResim

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön