Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

[BITTI] HIKAYEMI TAMAMLA.....

Tüm forum üyelerinin katılımıyla , hikaye yazıyoruz. <br>Buyrun hikayemizin kahramanları da siz olun.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

aloo.. alooo allo.. sesiim geliyor mu.. siz kimsizin..
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

aloo alooo....ibrahim konuş lütfen...ne oluyor ordaya...
hayır hayır polisi aramalıyım hiç bişey umrumda değil..ben onun ''GÜLÜM SENI ÇOK ÖZLEDIM'' demesini beklerken.........
Resim ResimResim
ENGÜZELRANA

Mesaj gönderen ENGÜZELRANA »

o ise sadece bana sus ve beni dinle diyordu ve sesizce dinledim bana şunları söyledi....
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

ARKADAŞLAR KÜÇÜK BIR DÜZEEME YAPTIM.....

saat sabahın 6'sı olmuştu.güneş yağmurla birlikte doğuyordu..sahile inip yürümek istiyordum ama onsuz ayalkarım gitmiyordu..neden hala aramıyor..YOKSA.....beni bu kadar çabuk mu unuttu, yoksa o yıllarca süren aşkımız yalanmıydı yoo yoo hayır olamaz, ben bu kadar kolay unutulamam..bu kadar kısa bir sürede beni unutamaz..beni hiç mi sevmemişti...1 saat görüşmesek bana 1 yıl gibi geldi derdi..beni hiç mi özlemedi..ACABA...offff offfff.... gerçekten de 1 saat bile görüşmesek 1 yıl gibi mi geliyordu ona? bu kadar çok mu seviyordu beni??
YOKSA o da benım aramamı mı beklıyodu benım ne kadar gururlu bırı oldumu o bılıyodu aslında ve ona cok kızgın oldumuda ama onu unutamıyodum kahretsın onu hala sevıyorum ne olur ara... ...sahılde tek basıma yurumek ne kadar da zormus allahım ne olur arasın ''GÜLÜM SENI ÖZLEDIM DESIN''iki gün oldu hala aramadı..küçük bir tartışma yüzünden ama ben haklıydım bunu biliyordu....acaba benmı arasam hayır kesınlıle arayamam...... bıtanem ben seni çoktan affettim ..yagmurda sıddetını artırmaya basladı eyvah annem canımı okucak balkondakı camasırları ıcerı al demıstı ...ya senın yusunden camasırlarda ıslandı artık senı hayatta affetmem offf ya nıye bukaar cok sevdımkı ben seni...
''SEN HAYATA NE VERIRSEN HAYATTA SENIN VERDI?INI GERI VERIR BEN HAYATA NE VERDIM BILMIYORUM AMA HAYAT BANA UMMADI?IM KADAR ÇOK SEVDI?IM BITANEMI VERDI''
...en ıyısı ben onu arıyım evt ben arıcam belkı gururumu ayklarımın altına alıcam ama cok acı cekıyorum sesını duymak ıstıyorum ......
aman Allahım o arıyor ''BITANEM'' arıyor beni unutmamış biliyodum ,biliyodum beni untmayacağını..
telefonu açtım sesi çok kötü geliyordu ve ilk defa ağlıyordu..konuşmasını bölmeden onu dinlememi istedi.....
birden, büyük bir gürültü ile ses kesildi..elım ayagım bırbırıne dolastı ne yapıcamı bılemedım....kadın biri çığlık atıyordu...beynimden aşa kaynar sular boşanmıştı sanki..tekrar aradım telefonu
ulasılamıyodu ...cok caresızıdım hıc bırsey yapamıyodum...hemen tel.rehberını actım.... kimi aramalıydım...
evet evet en yakın arkadaşını aramalıydım....kahretsin neden açmıyor telefonu allahım delirmek üzereyim...neler oluyor. o kadında kimdi....inanmıyorum telefon açıldı..alo alo alooooooo.....
ibrahim ne oluyor..neden sesin kötü geliyor..bitanem ,bitanem nerde......
(aman allahım ben onun ''GÜLÜM SENI ÇOK ÖZLEDIM'' demesini beklerken neler duyuyordum).........
lütfen sakin ol ve beni dinle diyordu nasıl sakin olabilirim çabuk anlat neler oluyor orda, o kadın kimdi....
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

...tamam herseyı anlatıcam ama sakın olmanı ıstıyorum ve solıceklerımı bı defa

anlatıcam onun ıcınde benı cok ıyı dınlemenı ıstıyorum...ben su an hastanedeyım

ve o duydugun ses te hemsırenın sesıydı... :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

o çok hasta...seninle konuşurken bir anda düşüp hemşirenin önüne bayılıldı..o yüzden çığlık attı....hemen hastaneye gelmen gerek ama lütfen sakin ol onun sana ihtiyacı var....
Allahım neler duyuyorum....ahhhh..ahhhhh....
tamam hemen geliyorum..ne olur aşkıma ii bak..ona bişi olmasın...
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

.. ıbrahım... onu gorebılırmıyım..hanımefendı ıbrahım bey suur kaybı

yasıyor... kafasıa darbe almıs ve sızı hatırlamayabılır lutfen bu konuda

ısrarcı olmayın hastayı cok zorlamayın... onu kendıne yıne mazısı

getırıcektır ama bu ne zaman olur bılmıyorum...onu

gorebılırmıyım...HaYıR..hadı bu kıyada herkese

yapmam...gorebılırsınız... :arrowr:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

STRALIS ibrahim arkadaşınınismiydi ya neyse....
...
aşkım ne olur beni bırakma :cry: ..sana o kadar ızmamalıydım..ne olur uyan aç gözlerini yalvarırım...gözlerimin içine bak ''GÜLÜM DE''...aman allahım ne oluyor doktor, doktor yokmu...hemşireeeeeeeee.......ölme bitanem ne olur ölme...ÖLME :cry: :cry: :cry: ...beni buralar da yanlız bırakma... :cry: :cry: :cry:
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

pardon...sakın olun hanfendı ıbrahım beyın herangı bı hayatı tehlıkesı yok(ah betul

ah adamı hemen ne olduruyon yaa)..sadece su an uyuyor onu uyutuyoruz...bır

saat sonra kendıne gelıcek ve ona hayatında derın ızlerı olan sorular sormanısı

tavsıye edıyoruz belı bu sekılde kendıne gelebılır... veee.. :arrow: 1 saat sonra
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

arkadaşlar gecenin bu saatinde uykulu uykulu bu kadar oldu..

ve 1 saat sonra....
Allahım neden uyanmıyor hala....en iyisi doktoru çağırmalıyım...
doktor gelir hastaya bakar ve hemşireye
...hemşire hanım hastayı uyandıralım der...hasta zorda olsa uyandırılır..gözlerini açar etrafına bakar tekrar gözlerini yumar
...beyefendi beni duyuyormusunuz,nasılsınız,kendinizi nasıl hissediyorsunuz
...genç gözlerini tekrar 1 kaç kelime mırıldanır.
...nerdeyim,neler oluyor??
...ohhh..beyefendi çok büyük bir şok atlattınız..duyuyor,konuşuyor,görüyorsunuz.Allaha şükür..kız
...bitanem çok korktum...
...neden geldin,git görmek istemiyorum seni..yanlız bırak ben lütfen..kız şok olmuştur.ondan böyle bir tepki beklemiyordu..ağlamaya başlar hayır hayır bunu bana yapamazsın...
...HAYıııııııııııııııııııııııııR..HAYııııııııııR
telefon ısrarla çalmaktadır..kız telefonun sesine çığlık atarak uyanır
....aman allahım ruyaymış..(telefona bakar bir çığlık daha atar)
...telefonu açar ve hiç konuşmaz..arayan odur..
''GÜLÜM SENI ÇOK ÖZLEDIM NE OLUR BENI AFFET''
Resim
__________________________SON_________________
Resim ResimResim

“Hikayemi Tamamla” sayfasına dön