Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Işte yine yaz akşamları...

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

arkadaşlar malatya kayısı festivali çarşamba günü başlıyor gelmek isteyeni bekleriz...

http://www.bidibidi.com/FORUM/kayisi-fe ... 22418.html
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

sıcaklar bastırdı, ama yaz hep güzeldir, heleki bu ay..
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Evet kimya çok güzel bi meslek..Inş. kimyager olarak çalışmakta nasip olur...Staj süresi boyunca inş. edindiğim bilgileri sizinlede paylaşırım.. :lol:

Bugün mineral analizlerini öğrendim..Gıdalardaki minerallarin sınır değerlerini herkesin bilmesi gerekiyor..Çünkü minerallar faydalı olduğu gibi fazlasıda tabiki zararlıdır :wink:

Içtiğimiz hazır sulardaki,sürekli kullandığımız dıda markalarına çok güvenmeyin mutlaka kontrol edin,ben bu satajda gördüklerimden sonra hiç bir hazır gıda tüketmem galiba :lol: :lol:

Hava çok sıcak olmasına rağmen günler ne güzel geçiyo... :P
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

betül_42 yazdı:Inş. kimyager olarak çalışmakta nasip olur...
Inşallah, e zaten az kaldı.. Inşallah biz de o gnleri görürüz... :wink:
betül_42 yazdı:Staj süresi boyunca inş. edindiğim bilgileri sizinlede paylaşırım..
Bak bu çok iyi olur, heyecanla bekliyorum..
betül_42 yazdı:Içtiğimiz hazır sulardaki,sürekli kullandığımız dıda markalarına çok güvenmeyin mutlaka kontrol edin,ben bu stajda gördüklerimden sonra hiç bir hazır gıda tüketmem galiba

Ilk bilgi biraz olumsuz olmuş... Ama bilgilendirdiğin için sağol, hazır gıda alırkan birdaha düşünelim... :D

Cr@zy yine yok.. Şu güzelim yaz günlerinde herkesi sitemize bekliyoruz.. :D

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön