Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Radyo bıdıbıdı Beta hakkında :)

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

cr@zy yazdı:Yokum diye dinlemiyorum değilim hani bunuda belirtmek istedim
Sigarayla dinlemek yasak bilmiyor musunuz.... :roll:
cr@zy yazdı:süper gidiyo yayınlar kanımca inşallah herşey sizin adınıza dahada süper olur Adminim
Oooo. hiç olmazsa bir modumuz dinliyormuş bizi...
Yakında sigaranın sağlığa zararları hakkında programlar yapacağız... :D

Bu arada sağolun, umarız her şey daha da güzel olur, onun için çalışıyoruz bakalım.. Radyoyu da pek duyurmadık... Çünkü biraz daha işi var, sonra bi dinlemeyin de görün bakalım... :roll:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Yaa Adminim damardan giriyonuz sizde şarkılarla napıyım insanın sigara yakası geliyo pöfür pöfür içesi geliyo :splif:

Bence duyuruyu yapın artık Adminim hani biz dinleyemesekte dinleyenlerden bilgileri alırız :D herşey bidibidi için :yahoo14:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

cr@zy yazdı:Yaa Adminim damardan giriyonuz sizde şarkılarla napıyım insanın sigara yakası geliyo pöfür pöfür içesi geliyo
Pöfür pöfür bide... Allah Allah... :roll:

Sitesi hazırlanıyor crazy, daha var biraz daha...
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

hızlı yazısılan bı yer varmı yokssa burdan mı yazıyoruz... acemı uye sorusu :)
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

sTRaLiS yazdı:acemı uye sorusu
Sitemizin ilk yıllarında özellikle aktif olan, paylaşımlarıyla, katkılarıyla bidibidi de emeği olan ÖZEL ÜYEMIZIN Sorusu diyelim..

Sohbet ve diğer şeyler için farklı bir şey düşünülüyor ve hazırlanıyor... Aslında duyuru falan da yapmadık. Çünkü tam hazır değil, fakat 7 gün 24 saat açık , program ve site düzenlemeleri yapıldıktan sonra, duyurular olacak.
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

ben once uzun bı ahhhh cek sem soyle ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ah dıye gıden ...benı anlarsınn dımı dostum bıdıbıdı vay be ne guzel gunlermıs osluyorum valla bu arada ufak bı elestırı radyonun sesınde yankı var:)
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

sTRaLiS yazdı:ben once uzun bı ahhhh cek sem soyle ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ah dıye gıden ...benı anlarsınn dımı dostum bıdıbıdı vay be ne guzel gunlermıs osluyorum valla bu arada ufak bı elestırı radyonun sesınde yankı var
çok güzel günlerdi evet... o heycan , o yenilikler, hatalar, geceler, konuşmalar, mesajlar...

Seste yankı olmamalı, belki 2 ya da daha fazla açmış olabilirsin bi kontrol et, bazen öyle unutulabiliyor, Media Playerda çalarken, sitede de çalabilir.

Ama devam ediyor diyorsan ilgileniriz.
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

benımle ılgılı bı sıkıtı olabılır uzun zaman sıteye gırmeyınce ınsan hakkaten acemı uye oluverıyo...telefondan ınternete gırdıgımızde dınleyebılıyomuyuz radyoyu ?= :arrow:
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Nokia kullanıcıları , Nokia Internet radio uygulamasında bizi bulabilir.

Ayrıca diğer media oynatıcılarla da , cep telefonlarından dinleniliyor.
Kullanıcı avatarı
sadem
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen sadem »

cep telefonundan radio yayını dinleyemiyorum :?
[align=center][i][b][color=#000080]Gitmenide istemedim, kalmanı da.Gitmen de tüketti yüreğimi kalman da.Hiç ortası olmadı bu aşkın.VARLI?INDA yokluğuna;YOKLU?UNDA varlığına ağlattın.Sevdin mi? sevmedin mi? ben hiç bilemedim.Hep iki ayrı noktadaydık biz.Baharda varsan güzde yoktun.Dilde varsan sözde yoktun.Ne başı oldu bu aşkın ne de sonu...[/color]

[align=center][url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/cbd248f6930ce86da793ae2cd1a89709bidibidi.jpg[/img][/url][/align]

[color=#FF0000]Aşk yalnızca onunla birlikte olmak değildi. Herkesi ona benzetip, hiçbirini onun yerine koyamamaktı aşk..[/color][/b][/i][/align]

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön