Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Sıkıcı bir yaz aksamı..

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

yoo herkes istediği gibi hava albilir...
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun arkadaşlar... :D
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

BIDIBIDI yazdı:Havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun arkadaşlar...
:wink:
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Yaz bitiyor... Havalar serinledi..Umarım böyle gider. Sıcaklardan bunalmışken, böyle havalara ihtiyacımız var.
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

BIDIBIDI yazdı: Yaz bitiyor... Havalar serinledi..Umarım böyle gider. Sıcaklardan bunalmışken, böyle havalara ihtiyacımız var
Ben sıcağı severim ama havalar çok bunaltıcı birde ramazan olunca daha zor oluyor ama bir ka. gündür burdada havalar serinledi..
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

ramazan ile yaz bir arada hiç olmuyor
ama birkaç sene böyle olacak artık yapacak birşey yok.
az kaldı dostlar :(
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Gerçekten az kaldı.. Sabrımızda kalmadı.. Sabrımızda..
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Ben geldiiiiiiim...
Bir haftadır bilgisayarım bozulmuştu bugün kendiliğinden düzeldi :lol:
Nasılsınız arkadaşlar nasıl gidiyor.....kimler var sitede..
Resim ResimResim
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

BIDIBIDI yazdı:
ßü$ßü$ yazdı:Bidaki sefere basım üstüne..hatta buyrun gelin sanal yerine kendi ellerimle yapayım size:))
Tamam.. Unutmayın bunu..
Arkadaşlar bayram geldi sözünüz vardı nerdesiniz??
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen deniz gözlü »

Gerçektende sıkıcı bir yaz akşamı..

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön