Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Sıkıcı bir yaz aksamı..

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
Prens
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen Prens »

bu oyun muhabbetini anlıyamadım sitemizde tavla veye okey oynananacak bir yermi var.siz neden bahsediyorsunuz pardon yani
Resim
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Maksat muhabbet olsun işte :roll:

Aslında okey olsa iyi olurdu onlıne :arrow:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

sıkıcı ve sıcak bi yaz akşamından herkese meraba..
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

herkes uyumuş galiba..
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

daha akşam olmadı ama, sıkıcı geçeceği şimdiden belli oldu... Kısmet...
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Akşam oldu, hüzünlendim ben yine :) Ama yok , iyi olmamı sağlayan,emeği geçen herkese teşekkürler..
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

sıkıcı bir gün olsada beklemediğim arama karsısında mutluyum;)
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Sıkıldım ya.. cidden.. havalardan herhalde..
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Tatil yapmak istiyorum...okul dönemi aynı yaz dönemi aynı..Şu staj bi bitse artık..Yoruldum..
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

bende yoruldum... Sevgiler hep mi sahte olur..

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön